WPML Media Translation 3.1.0 - en to pl_PL translation catalogue (98 entries)

note: Description of the plugin
en: Show different images for content in different languages | <a href="https://wpml.org/documentation/getting-started-guide/media-translation/?utm_source=plugin&utm_medium=gui&utm_campaign=wpmlmedia">Documentation</a> | <a href="https://wpml.org/version/wpml-media-translation-3-1-0/">WPML Media Translation 3.1.0 release notes</a>
pl_PL: Wyświetlaj różne obrazy dla treści w różnych językach | <a href="https://wpml.org/documentation/getting-started-guide/media-translation/?utm_source=plugin&utm_medium=gui&utm_campaign=wpmlmedia">Dokumentacja</a> | <a href="https://wpml.org/version/wpml-media-translation-3-1-0/">Informacje o wydaniu WPML Media Translation 3.1.0</a>

en: Translating media urls in custom field translations: %s
pl_PL: Tłumaczenie adresów URL mediów w tłumaczeniach pól niestandardowych: %s

en: %d left
pl_PL: pozostało %d

en: done!
pl_PL: gotowe!

en: Translating media urls in custom fields translations failed: Please try again (%s)
pl_PL: Tłumaczenie adresów URL mediów w tłumaczeniach pól niestandardowych nie powiodło się: Spróbuj ponownie (%s)

en: Translating media urls in post translations: %s
pl_PL: Tłumaczenie adresów URL mediów w tłumaczeniach wpisów: %s

en: Translating media urls in posts translations failed: Please try again (%s)
pl_PL: Tłumaczenie adresów URL mediów w tłumaczeniach wpisów nie powiodło się: Spróbuj ponownie (%s)

en: Translating media urls in string translations: %s
pl_PL: Tłumaczenie adresów URL mediów w tłumaczeniach ciągów: %s

en: Translating media urls in string translations failed: Please try again (%s)
pl_PL: Tłumaczenie adresów URL mediów w tłumaczeniach ciągów nie powiodło się: Spróbuj ponownie (%s)

en: Started...
pl_PL: Rozpoczęto...

en: Media Translation
pl_PL: Tłumaczenie mediów

en: Failed to load the image editor
pl_PL: Nie udało się załadować edytora obrazów

en: Invalid nonce
pl_PL: Nieprawidłowy nonce

en: You are not allowed to edit this item.
pl_PL: Nie masz uprawnień do edycji tego elementu.

en: Running setup...
pl_PL: Uruchamianie konfiguracji...

en: Setup complete!
pl_PL: Konfiguracja zakończona!

en: Setup in progress: %d%% complete...
pl_PL: Konfiguracja w toku: %d%% ukończono...

en: WPML &raquo; Media Translation
pl_PL: WPML &raquo; tłumaczenie mediów

en: WPML &raquo; Translation Management
pl_PL: WPML &raquo; zarządzanie tłumaczeniami

en: Translating Media
pl_PL: Tłumaczenie mediów

en: There are two ways for you to translate Media:
pl_PL: Istnieją dwa sposoby tłumaczenia mediów:

en: Use the dashboard on the %s page to translate your images and other media files.
pl_PL: Użyj panelu na stronie %s, aby przetłumaczyć swoje obrazy i inne pliki multimedialne.

en: Use the dashboard on the %s page to send pages that contain media, for translation.
pl_PL: Użyj panelu na stronie %s, aby wysłać strony zawierające media do tłumaczenia.

en: Learn more about WPML Media Translation
pl_PL: Dowiedz się więcej o WPML Media Translation

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Save media translation
pl_PL: Zapisz tłumaczenie mediów

en: Scan complete!
pl_PL: Skanowanie zakończone!

[ctx: Used to build a link in the "Click here to finish the setup"]
note: translators: used to build a link in the "Click here to finish the setup"
en: here
pl_PL: tutaj

en: The %1$s setup is almost complete. Click %2$s to finish the setup.
pl_PL: Konfiguracja %1$s jest prawie zakończona. Kliknij %2$s, aby zakończyć konfigurację.

en: Setup required
pl_PL: Wymagana konfiguracja

en: In order to get WPML Media Translation fully working, you need to run this set up which takes only a few moments depending on the total number of posts in your WordPress install.
pl_PL: Aby WPML Media Translation działało w pełni, musisz uruchomić tę konfigurację, która zajmie tylko kilka chwil, w zależności od całkowitej liczby wpisów w Twojej instalacji WordPress.

en: Finish setup
pl_PL: Zakończ konfigurację

en: Filter by date
pl_PL: Filtruj według daty

en: All dates
pl_PL: Wszystkie daty

en: Filter by translation status
pl_PL: Filtruj według statusu tłumaczenia

en: All translation statuses
pl_PL: Wszystkie statusy tłumaczenia

en: Media file not translated
pl_PL: Plik multimedialny nieprzetłumaczony

en: Translated media uploaded
pl_PL: Przetłumaczone media przesłane

en: Translation in progress
pl_PL: Tłumaczenie w toku

en: Needs media file translation
pl_PL: Wymaga tłumaczenia pliku multimedialnego

en: Filter by language
pl_PL: Filtruj według języka

en: Any language
pl_PL: Dowolny język

en: Search Media:
pl_PL: Szukaj mediów:

en: Title, caption or description
pl_PL: Tytuł, podpis lub opis

en: Filter
pl_PL: Filtruj

en: Original language
pl_PL: Język oryginalny

en: Media Type
pl_PL: Typ mediów

en: Copied media
pl_PL: Skopiowane media

en: Connected media
pl_PL: Połączone media

en: This media text is a copy
pl_PL: Ten tekst mediów jest kopią

en: Some builders like Block Editor, the Divi Image module, or WooCommerce product images, copy the image texts (alt, caption, title) into the translations as soon as you insert the image. Each translation then keeps its own copy of these texts. Changing the translations here will not update those existing translations automatically.
pl_PL: Niektóre edytory, takie jak edytor bloków, moduł obrazu Divi lub obrazy produktów WooCommerce, kopiują teksty obrazów (alt, podpis, tytuł) do tłumaczeń, gdy tylko wstawisz obraz. Każde tłumaczenie zachowuje wtedy własną kopię tych tekstów. Zmiana tłumaczeń tutaj nie zaktualizuje automatycznie tych istniejących tłumaczeń.

en: This is connected media text
pl_PL: To jest połączony tekst mediów

en: Most builders, like Elementor, Beaver Builder, Cornerstone, and many gallery plugins, simply point to the text in the Media library every time a page loads. When you update the texts here, every page (and its translations) will instantly reflect the changes.
pl_PL: Większość edytorów, takich jak Elementor, Beaver Builder, Cornerstone i wiele wtyczek galerii, po prostu wskazuje tekst w bibliotece mediów za każdym razem, gdy strona się ładuje. Kiedy zaktualizujesz teksty tutaj, każda strona (i jej tłumaczenia) natychmiast odzwierciedli zmiany.

en: This media text is both copied and connected
pl_PL: Ten tekst mediów jest zarówno skopiowany, jak i połączony

en: When you update the media texts here, every page (and its translations) will instantly reflect the changes.
pl_PL: Kiedy zaktualizujesz teksty mediów tutaj, każda strona (i jej tłumaczenia) natychmiast odzwierciedli zmiany.

en: This media's texts were automatically translated, and you cannot edit them here. Instead, use the Advanced Translation Editor to edit the translation of the page where this image is inserted.
pl_PL: Teksty tych mediów zostały automatycznie przetłumaczone i nie możesz ich tutaj edytować. Zamiast tego użyj Zaawansowanego Edytora Tłumaczeń, aby edytować tłumaczenie strony, na której ten obraz jest wstawiony.

en: No attachments found
pl_PL: Nie znaleziono załączników

en: Add media file translation
pl_PL: Dodaj tłumaczenie pliku multimedialnego

note: translators: %s - language name.
en: Edit %s translation
pl_PL: Edytuj tłumaczenie %s

en: Original:
pl_PL: Oryginał:

en: Translation:
pl_PL: Tłumaczenie:

en: File
pl_PL: Plik

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Caption
pl_PL: Podpis

en: Alt text
pl_PL: Tekst alternatywny

en: Description
pl_PL: Opis

en: Copy from original
pl_PL: Kopiuj z oryginału

en: Upload translated media file
pl_PL: Prześlij przetłumaczony plik multimedialny

en: Use a different file
pl_PL: Użyj innego pliku

en: Revert to original
pl_PL: Przywróć oryginał

en: Restore original media file
pl_PL: Przywróć oryginalny plik multimedialny

en: Any changes you make to the text here will not affect any previous publications of this media on your website. This edited version will only appear if you select it from the library to be embedded.
pl_PL: Wszelkie zmiany wprowadzone tutaj w tekście nie wpłyną na wcześniejsze publikacje tych mediów na Twojej stronie internetowej. Ta edytowana wersja pojawi się tylko, jeśli wybierzesz ją z biblioteki do osadzenia.

en: Not translated
pl_PL: Nieprzetłumaczone

en: In progress
pl_PL: W toku

en: Translated
pl_PL: Przetłumaczone

en: Needs translation
pl_PL: Wymaga tłumaczenia

en: Navigation
pl_PL: Nawigacja

en: of
pl_PL: z

en: First page
pl_PL: Pierwsza strona

en: Previous page
pl_PL: Poprzednia strona

en: Next page
pl_PL: Następna strona

en: Last page
pl_PL: Ostatnia strona

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: The media that you uploaded was replaced in these translated posts:
pl_PL: Przesłane media zostały zastąpione w tych przetłumaczonych wpisach:

en: The same media might be used in other posts too. Do you want to scan and replace it?
pl_PL: Te same media mogą być używane również w innych wpisach. Czy chcesz je przeskanować i zastąpić?

en: The media that you uploaded will be used in future post translations. The same media might be used in already existing posts. Do you want to scan and replace it now?
pl_PL: Przesłane media zostaną użyte w przyszłych tłumaczeniach wpisów. Te same media mogą być używane w już istniejących wpisach. Czy chcesz je przeskanować i zastąpić teraz?

en: Scan for content that has specifically this media (faster)
pl_PL: Skanuj w poszukiwaniu treści zawierających konkretnie te media (szybciej)

en: Scan for content that has any of the media files that I translated (takes more time)
pl_PL: Skanuj w poszukiwaniu treści zawierających dowolne z przetłumaczonych przeze mnie plików multimedialnych (zajmuje więcej czasu)

[ctx: Button label (verb)]
en: Scan & Replace
pl_PL: Skanuj i zastąp

en: WPML Media Translation will send the email address and name of each manager and assigned translator as well as the content itself to Advanced Translation Editor and to the translation services which are used.
pl_PL: WPML Media Translation wyśle adres e-mail i imię każdego menedżera i przypisanego tłumacza, a także samą treść do Zaawansowanego Edytora Tłumaczeń i do używanych usług tłumaczeniowych.

en: Setting language to media: done!
pl_PL: Ustawianie języka dla mediów: gotowe!

en: Upgrade required
pl_PL: Wymagana aktualizacja

en: The %1$sWPML Media%2$s database needs updating. Please run the updater and leave the tab open until it completes.
pl_PL: Baza danych %1$sWPML Media%2$s wymaga aktualizacji. Uruchom aktualizator i pozostaw otwartą kartę, aż do zakończenia.

[ctx: Update button label]
en: Update
pl_PL: Aktualizuj

en: Reset new content duplication settings
pl_PL: Zresetuj ustawienia duplikacji nowej treści

en: Updating attachments translation status: %d remaining.
pl_PL: Aktualizowanie statusu tłumaczenia załączników: pozostało %d.

en: Update complete!
pl_PL: Aktualizacja zakończona!

en: WPML Media is enabled but not effective. It requires <a href="%s">WPML</a> in order to work.
pl_PL: WPML Media jest włączone, ale nie działa. Wymaga <a href="%s">WPML</a>, aby działać.
