WPML Multilingual CMS 4.9.0-beta-1 - en to he_IL translation catalogue (1424 entries)

en:  %s translation
he_IL:  תרגום %s

en:  - (needs update)
he_IL:  - (דורש עדכון)

en:  See our %s to learn more.
he_IL:  ראה את %s שלנו למידע נוסף.

en:  elements
he_IL:  אלמנטים

en:  for
he_IL:  עבור

en: %1$s (current locale: %2$s) - suggested locale(s): %3$s
he_IL: %1$s (לוקאל נוכחי: %2$s) - לוקאלים מוצעים: %3$s

en: %1$s Translation
he_IL: תרגום %1$s

en: %1$s and %2$s
he_IL: %1$s ו-%2$s

en: %1$s is not translated. %2$sClick here to make this post type translatable.%3$s
he_IL: %1$s אינו מתורגם. %2$sלחץ כאן כדי להפוך סוג פוסט זה לניתן לתרגום.%3$s

en: %1$s is translated via WPML. %2$sClick here to change translation options.%3$s
he_IL: %1$s מתורגם באמצעות WPML. %2$sלחץ כאן כדי לשנות אפשרויות תרגום.%3$s

en: %1$s jobs added to the Advanced Translation Editor.
he_IL: %1$s משימות נוספו לעורך התרגום המתקדם.

en: %1$s terms (in original language)
he_IL: מונחי %1$s (בשפת המקור)

en: %1$sLearn how to translate %2$s content manually%3$s %4$sAlternatively, to translate %5$s content using the Advanced Translation Editor, automatic translation, professional services, or by other users on your site %6$supgrade to WPML CMS account%7$s.
he_IL: %1$sלמד כיצד לתרגם תוכן %2$s באופן ידני%3$s %4$sלחלופין, כדי לתרגם תוכן %5$s באמצעות עורך התרגום המתקדם, תרגום אוטומטי, שירותים מקצועיים, או על ידי משתמשים אחרים באתר שלך %6$sשדרג לחשבון WPML CMS%7$s.

en: %1$sLearn how to translate %2$s content%3$s
he_IL: %1$sלמד כיצד לתרגם תוכן %2$s%3$s

en: %1$sMenu synchronization%2$s will sync the menu structure from the default language of %3$s to the secondary languages.
he_IL: %1$sסנכרון תפריטים%2$s יסנכרן את מבנה התפריט משפת ברירת המחדל של %3$s לשפות המשניות.

en: %1s cannot receive feedback about the translation automatically. Please log-in to %1s website and report these issues manually.
he_IL: %1s אינו יכול לקבל משוב על התרגום באופן אוטומטי. אנא התחבר לאתר של %1s ודווח על בעיות אלה באופן ידני.

en: %d day | %d days
he_IL[0]: %d יום
he_IL[1]: %d ימים

en: %d feedback was permanently deleted. | %d feedback were permanently deleted.
he_IL[0]: משוב %d נמחק לצמיתות.
he_IL[1]: משוב %d נמחקו לצמיתות.

en: %d feedback was restored. | %d feedback were restored.
he_IL[0]: משוב %d שוחזר.
he_IL[1]: משוב %d שוחזרו.

en: %d feedback was trashed. | %d feedback were trashed.
he_IL[0]: משוב %d נשלח לאשפה.
he_IL[1]: משוב %d נשלחו לאשפה.

en: %d feedback was updated. | %d feedback were updated.
he_IL[0]: משוב %d עודכן.
he_IL[1]: משוב %d עודכנו.

en: %d hour | %d hours
he_IL[0]: %d שעה
he_IL[1]: %d שעות

en: %d items remaining...
he_IL: %d פריטים נותרו...

en: %d minute | %d minutes
he_IL[0]: %d דקה
he_IL[1]: %d דקות

en: %s are currently hidden to visitors.
he_IL: %s מוסתרים כרגע למבקרים.

en: %s is currently hidden to visitors.
he_IL: %s מוסתר כרגע למבקרים.

en: %s is defined in your theme. The language switcher can only be customized using the theme's CSS.
he_IL: %s מוגדר בתבנית שלך. ניתן להתאים אישית את בורר השפות רק באמצעות ה-CSS של התבנית.

en: %s item | %s items
he_IL[0]: %s פריט
he_IL[1]: %s פריטים

en: %s orphan comments found.
he_IL: %s תגובות יתומות נמצאו.

en: %s translation assigned to local translator
he_IL: תרגום %s הוקצה למתרגם מקומי

en: %s translation awaiting first available translator
he_IL: תרגום %s ממתין למתרגם הזמין הראשון

en: %s: Waiting for automatic translation
he_IL: %s: ממתין לתרגום אוטומטי

en: %sEnable automatic translation for drafts%s
he_IL: %sהפעל תרגום אוטומטי לטיוטות%s

en: %sWarning:%s Edits you're about to make will be lost
he_IL: %sאזהרה:%s עריכות שאתה עומד לבצע יאבדו

en: (No title for this post yet)
he_IL: (אין כותרת לפוסט זה עדיין)

en: (allowed: %s)
he_IL: (מותר: %s)

en: (missing title)
he_IL: (כותרת חסרה)

en: * Remember, your login name for %1$s is %2$s. If you need help with your password, use the password reset in the login page.
he_IL: * זכור, שם המשתמש שלך עבור %1$s הוא %2$s. אם אתה זקוק לעזרה עם הסיסמה שלך, השתמש באיפוס הסיסמה בדף ההתחברות.

en: * The clean task may take several minutes to complete.
he_IL: * משימת הניקוי עשויה להימשך מספר דקות.

en: * Your theme has a %s file, which sets the default values for WPML.
he_IL: * לתבנית שלך יש קובץ %s, המגדיר את ערכי ברירת המחדל עבור WPML.

en: -- Please select --
he_IL: -- אנא בחר --

en: --None--
he_IL: --ללא--

en: --select--
he_IL: --בחר--

en: ...and %d more translations.
he_IL: ...ועוד %d תרגומים.

en: 1. Translate these strings:
he_IL: 1. תרגם את המחרוזות הבאות:

[ctx: 1/2 Confirm to make duplicated translations independent]
en: You are updating a duplicate post.
he_IL: אתה מעדכן פוסט כפול.

en: 2. When you're done translating, return here and run the menu synchronization again. This will use the strings that you translated to update the menus.
he_IL: 2. לאחר שתסיים לתרגם, חזור לכאן והפעל שוב את סנכרון התפריטים. זה ישתמש במחרוזות שתרגמת כדי לעדכן את התפריטים.

[ctx: 2/2 Confirm to make duplicated translations independent]
en: To not lose your changes, WPML will set this post to be translated independently.
he_IL: כדי לא לאבד את השינויים שלך, WPML יגדיר פוסט זה לתרגום באופן עצמאי.

en: <i>%s</i> integration
he_IL: שילוב <i>%s</i>

en: <p>Some taxonomy terms are out of sync between languages. This means that content in some languages will not have the correct tags or categories.</p>
    			 <p>In order to synchronize the taxonomies, you need to go over each of them from the following list and click the "Update taxonomy hierarchy" button.</p>
he_IL: <p>חלק ממונחי הטקסונומיה אינם מסונכרנים בין שפות. משמעות הדבר היא שלתוכן בשפות מסוימות לא יהיו התגים או הקטגוריות הנכונים.</p>
    			 <p>כדי לסנכרן את הטקסונומיות, עליך לעבור על כל אחת מהן מהרשימה הבאה וללחוץ על כפתור "עדכן היררכיית טקסונומיה".</p>

en: <strong>WPML notice:</strong> Upgrades to this version are only supported from versions %1$s and above. To upgrade from version %2$s, first, download <a%3$s>2.0.4</a>, do the DB upgrade and then go to this version.
he_IL: <strong>הודעת WPML:</strong> שדרוגים לגרסה זו נתמכים רק מגרסאות %1$s ומעלה. כדי לשדרג מגרסה %2$s, תחילה הורד את <a%3$s>2.0.4</a>, בצע את שדרוג מסד הנתונים ולאחר מכן עבור לגרסה זו.

en: A New Site Key Is Required
he_IL: נדרש מפתח אתר חדש

en: A PHP extension stopped the file upload. PHP does not provide a way to ascertain which extension caused the file upload to stop; examining the list of loaded extensions with phpinfo() may help.
he_IL: הרחבת PHP עצרה את העלאת הקובץ. PHP אינה מספקת דרך לוודא איזו הרחבה גרמה לעצירת העלאת הקובץ; בדיקת רשימת ההרחבות הטעונות באמצעות phpinfo() עשויה לעזור.

en: A different domain per language
he_IL: דומיין שונה לכל שפה

en: A page
he_IL: עמוד

en: A user does not have a proper license to enable ATE.
he_IL: למשתמש אין רישיון מתאים להפעלת ATE.

en: AJAX Error:
he_IL: שגיאת AJAX:

en: Above post
he_IL: מעל הפוסט

en: Accordion Item: Content
he_IL: פריט אקורדיון: תוכן

en: Accordion Item: Label
he_IL: פריט אקורדיון: תווית

en: Accordion: Content
he_IL: אקורדיון: תוכן

en: Accordion: Header
he_IL: אקורדיון: כותרת

en: Accordion: Title
he_IL: אקורדיון: כותרת

en: Action
he_IL: פעולה

en: Activate
he_IL: הפעלה

en: Activate a translation service
he_IL: הפעל שירות תרגום

en: Activate a translation service that's not listed here
he_IL: הפעל שירות תרגום שאינו מופיע כאן

en: Activated
he_IL: הופעל

en: Activating...
he_IL: מפעיל...

en: Activation Key
he_IL: מפתח הפעלה

en: Active
he_IL: פעיל

en: Add %s
he_IL: הוסף %s

en: Add / Remove languages
he_IL: הוסף / הסר שפות

en: Add Language
he_IL: הוסף שפה

en: Add a comma-separated list of URL arguments that you want WPML to pass when switching languages.
he_IL: הוסף רשימה מופרדת בפסיקים של ארגומנטים של URL שברצונך ש-WPML יעביר בעת החלפת שפות.

en: Add a language switcher
he_IL: הוסף בורר שפות

en: Add a new language switcher to a menu
he_IL: הוסף בורר שפות חדש לתפריט

en: Add a new language switcher to a widget area
he_IL: הוסף בורר שפות חדש לאזור ווידג'טים

en: Add a note to the administrator
he_IL: הוסף הערה למנהל המערכת

en: Add a note to the translator
he_IL: הוסף הערה למתרגם

en: Add menu translation:  %s
he_IL: הוסף תרגום תפריט: %s

en: Add new Translation Priority
he_IL: הוסף עדיפות תרגום חדשה

en: Add note for the translators
he_IL: הוסף הערה למתרגמים

en: Add the following line:
he_IL: הוסף את השורה הבאה:

en: Add translation
he_IL: הוסף תרגום

en: Add translation to %s
he_IL: הוסף תרגום ל-%s

en: Adding language failed.
he_IL: הוספת שפה נכשלה.

en: Adding translation for: %s.
he_IL: מוסיף תרגום עבור: %s.

en: Additional CSS
he_IL: CSS נוסף

en: Adds language information to posts and taxonomies that are missing this information.
he_IL: מוסיף פרטי שפה לפוסטים ולטקסונומיות שחסרים להם פרטים אלה.

en: Adjust IDs for multilingual functionality
he_IL: התאם מזהים לפונקציונליות רב-לשונית

en: Admin
he_IL: מנהל מערכת

en: Admin language
he_IL: שפת ניהול

en: Admin replied
he_IL: מנהל מערכת השיב

en: Administrator for %s
he_IL: מנהל מערכת עבור %s

en: Advanced Translation Editor
he_IL: עורך תרגום מתקדם

en: Advanced settings
he_IL: הגדרות מתקדמות

en: Affected Taxonomies
he_IL: טקסונומיות מושפעות

en: Alert Content: Alert
he_IL: תוכן התראה: התראה

en: Alert: Description
he_IL: התראה: תיאור

en: Alert: Title
he_IL: התראה: כותרת

en: All
he_IL: הכל

en: All Languages
he_IL: כל השפות

en: All Translation Priorities
he_IL: כל עדיפויות התרגום

en: All categories and tags will be translated if possible.
he_IL: כל הקטגוריות והתגיות יתורגמו אם אפשר.

en: All language switchers in your site are affected by the settings in this section.
he_IL: כל בוררי השפות באתר שלך מושפעים מההגדרות בסעיף זה.

en: All languages
he_IL: כל השפות

en: All languages are currently displayed.
he_IL: כל השפות מוצגות כרגע.

en: All languages are currently displayed. Choose what to do when site languages are hidden.
he_IL: כל השפות מוצגות כעת. בחר מה לעשות כאשר שפות האתר מוסתרות.

en: All term names updated
he_IL: כל שמות המונחים עודכנו

en: All translation data will be lost if you reset WPML's data. They cannot be recovered later.
he_IL: כל נתוני התרגום יאבדו אם תאפס את נתוני WPML. לא ניתן לשחזר אותם מאוחר יותר.

en: Allow translating the login and registration pages
he_IL: אפשר תרגום של דפי ההתחברות וההרשמה

en: Allows linking existing translations after changing custom posts definition (name)
he_IL: מאפשר קישור תרגומים קיימים לאחר שינוי הגדרת פוסטים מותאמים אישית (שם)

en: Allows linking existing translations after changing custom taxonomies definition (name)
he_IL: מאפשר קישור תרגומים קיימים לאחר שינוי הגדרת טקסונומיות מותאמות אישית (שם)

en: Always ask for feedback (no time limit for feedback)
he_IL: תמיד בקש משוב (ללא הגבלת זמן למשוב)

en: Always redirect visitors based on browser language (redirect to home page if translations are missing)
he_IL: הפנה תמיד מבקרים על בסיס שפת הדפדפן (הפנה לדף הבית אם חסרים תרגומים)

en: An attempt to open the URL specified as a root page failed with the following error:
he_IL: ניסיון לפתוח את כתובת ה-URL שצוינה כדף שורש נכשל עם השגיאה הבאה:

en: An email has been sent to %s to report the issue. Please check your email for a feedback from their part.
he_IL: נשלח דוא"ל אל %s כדי לדווח על הבעיה. אנא בדוק את הדוא"ל שלך לקבלת משוב מצדם.

en: Anchor Text: Primary Content
he_IL: טקסט עוגן: תוכן ראשי

en: Anchor Text: Secondary Content
he_IL: טקסט עוגן: תוכן משני

en: Animated Headline: After text
he_IL: כותרת מונפשת: טקסט אחרי

en: Animated Headline: Before text
he_IL: כותרת מונפשת: טקסט לפני

en: Animated Headline: Highlighted text
he_IL: כותרת מונפשת: טקסט מודגש

en: Animated Headline: Link URL
he_IL: כותרת מונפשת: כתובת URL של קישור

en: Animated Headline: Rotating text
he_IL: כותרת מונפשת: טקסט מסתובב

en: Any changes you make will be lost the next time you send this page for translation.
he_IL: כל שינוי שתבצע יאבד בפעם הבאה שתשלח דף זה לתרגום.

en: Api call to url
he_IL: קריאת API לכתובת URL

en: Apply
he_IL: החל

en: Apply changes
he_IL: החל שינויים

en: Apply to all users
he_IL: החל על כל המשתמשים

en: Approved
he_IL: אושר

en: Archive: Cards Read More Text
he_IL: ארכיון: טקסט ”קרא עוד“ בכרטיסים

en: Archive: Cards Separator
he_IL: ארכיון: מפריד כרטיסים

en: Archive: Classic Read More Text
he_IL: ארכיון: טקסט ”קרא עוד“ קלאסי

en: Archive: Classic Separator
he_IL: ארכיון: מפריד קלאסי

en: Archive: Next Label
he_IL: ארכיון: תווית הבא

en: Archive: Nothing Found Message
he_IL: ארכיון: הודעה ”לא נמצא דבר“

en: Archive: Previous Label
he_IL: ארכיון: תווית קודם

en: Are you sure you want to delete this language?%sALL the data associated with this language will be ERASED!
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק שפה זו?%sכל הנתונים המשויכים לשפה זו יימחקו!

en: Are you sure you want to reset all translation and language data? This operation cannot be reversed!
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לאפס את כל נתוני התרגום והשפה? פעולה זו אינה ניתנת לביטול!

en: Are you sure you want to reset to the default settings?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לאפס להגדרות ברירת המחדל?

en: As early as possible
he_IL: מוקדם ככל האפשר

en: As this site uses Elementor, changes you make here might not be visible on the front-end. In this case, go to Elementor settings and clear its cache.
he_IL: מכיוון שאתר זה משתמש ב-Elementor, שינויים שתבצע כאן עשויים שלא להיות גלויים בחזית האתר. במקרה זה, עבור להגדרות Elementor ונקה את המטמון שלו.

en: Ask for feedback about translated content that was %1$s in the last %2$s %3$s
he_IL: בקש משוב על תוכן מתורגם ש- %1$s ב- %2$s ה- %3$s האחרונים

en: Assign
he_IL: הקצה

en: Assign translation status to duplicated content
he_IL: הקצה סטטוס תרגום לתוכן משוכפל

en: At your service
he_IL: לשירותך

en: Audio: Embed Code
he_IL: אודיו: קוד הטמעה

en: Authentication failed ( serviceId: %d )
he_IL: אימות נכשל ( serviceId: %d )

en: Author: Archive Text
he_IL: מחבר: טקסט ארכיון

en: Author: Archive URL
he_IL: מחבר: כתובת URL של ארכיון

en: Author: Bio
he_IL: מחבר: ביוגרפיה

en: Author: Link
he_IL: מחבר: קישור

en: Author: Name
he_IL: מחבר: שם

en: Auto sign-in and sign-out users from all domains
he_IL: כניסה ויציאה אוטומטית של משתמשים מכל הדומיינים

en: Auto-generated title. Click to edit.
he_IL: כותרת שנוצרה אוטומטית. לחץ לעריכה.

en: Automatic
he_IL: אוטומטי

en: Automatic Translation
he_IL: תרגום אוטומטי

en: Automatic translation
he_IL: תרגום אוטומטי

en: Automatically clear the cache when strings are translated
he_IL: נקה את המטמון באופן אוטומטי כאשר מחרוזות מתורגמות

en: Automatically detect best options for translating image texts (alt, caption, title)
he_IL: זהה אוטומטית את האפשרויות הטובות ביותר לתרגום טקסטים של תמונות (alt, כיתוב, כותרת)

en: Automatically load the theme's .mo file using 'load_textdomain'
he_IL: טען אוטומטית את קובץ ה-mo של התבנית באמצעות "load_textdomain"

en: Avada stores a separate set of options for each language.
he_IL: Avada שומרת קבוצה נפרדת של אפשרויות עבור כל שפה.

en: Available
he_IL: זמין

en: Available Stack Size
he_IL: גודל מחסנית זמין

en: Average rating - %s
he_IL: דירוג ממוצע - %s

en: Back
he_IL: חזרה

en: Back to languages
he_IL: חזרה לשפות

en: Background
he_IL: רקע

en: Background Color
he_IL: צבע רקע

en: Backwards compatibility
he_IL: תאימות לאחור

en: Balance, invoices and tools
he_IL: יתרה, חשבוניות וכלים

en: Because encryption is not supported on your host, the data will only have a basic encoding with the bse64 algorithm.
he_IL: מכיוון שהצפנה אינה נתמכת במארח שלך, הנתונים יקבלו קידוד בסיסי בלבד באמצעות אלגוריתם bse64.

en: Before you can start sending content to translation, you need to complete a short setup.
he_IL: לפני שתוכל להתחיל לשלוח תוכן לתרגום, עליך להשלים הגדרה קצרה.

en: Below post
he_IL: מתחת לפוסט

en: Blockquote: Content
he_IL: ציטוט בלוק: תוכן

en: Blockquote: Tweet button label
he_IL: ציטוט בלוק: תווית כפתור ציוץ

en: Blog posts from the site's default language, or translations when they exist
he_IL: פוסטים בבלוג משפת ברירת המחדל של האתר, או תרגומים כשהם קיימים

en: Blue
he_IL: כחול

en: Border
he_IL: גבול

en: Breadcrumbs: Home Label Text
he_IL: פירורי לחם: טקסט תווית בית

en: Browser language redirect
he_IL: הפניית שפת דפדפן

en: Browser language redirect may affect your site's indexing
he_IL: הפניית שפת דפדפן עשויה להשפיע על אינדוקס האתר שלך

en: Bulk Actions
he_IL: פעולות גורפות

en: Button: Link
he_IL: כפתור: קישור

en: Button: Link URL
he_IL: כפתור: כתובת URL של קישור

en: Button: Text
he_IL: כפתור: טקסט

en: Call to Action: Button link
he_IL: קריאה לפעולה: קישור כפתור

en: Call to Action: Button text
he_IL: קריאה לפעולה: טקסט כפתור

en: Call to Action: Heading
he_IL: קריאה לפעולה: כותרת

en: Call to Action: Text
he_IL: קריאה לפעולה: טקסט

en: Call to action: button
he_IL: קריאה לפעולה: כפתור

en: Call to action: description
he_IL: קריאה לפעולה: תיאור

en: Call to action: link
he_IL: קריאה לפעולה: קישור

en: Call to action: ribbon title
he_IL: קריאה לפעולה: כותרת סרט

en: Call to action: title
he_IL: קריאה לפעולה: כותרת

en: Callout: Call to action text
he_IL: הערה: טקסט קריאה לפעולה

en: Callout: Heading
he_IL: הערה: כותרת

en: Callout: Link
he_IL: הערה: קישור

en: Callout: Text
he_IL: הערה: טקסט

en: Can I have completely different designs for translations?
he_IL: האם יכולים להיות לי עיצובים שונים לחלוטין לתרגומים?

en: Can I use my free automatic translation quota with the Classic Translation Editor?
he_IL: האם אוכל להשתמש במכסת התרגום האוטומטי החינמית שלי עם עורך התרגום הקלאסי?

en: Can't create a duplicate. A translation is in progress.
he_IL: לא ניתן ליצור כפילות. תרגום נמצא בתהליך.

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Cannot edit this item, because it is currently in the translation basket.
he_IL: לא ניתן לערוך פריט זה, מכיוון שהוא נמצא כעת בסל התרגום.

en: Canvas Content: Canvas
he_IL: תוכן קנבס: קנבס

en: Card: Anchor Link
he_IL: כרטיס: קישור עוגן

en: Card: Anchor Text Primary Content
he_IL: כרטיס: טקסט עוגן תוכן ראשי

en: Card: Anchor Text Secondary Content
he_IL: כרטיס: טקסט עוגן תוכן משני

en: Card: Back Text Content
he_IL: כרטיס: תוכן טקסט אחורי

en: Card: Front Text Content
he_IL: כרטיס: תוכן טקסט קדמי

en: Change
he_IL: שנה

en: Change default language
he_IL: שנה שפת ברירת מחדל

en: Change language
he_IL: שנה שפה

en: Change menu order for %s
he_IL: שנה סדר תפריט עבור %s

en: Check for orphan comments
he_IL: בדוק אם קיימות תגובות יתומות

en: Check for updates
he_IL: בדוק עדכונים

en: Check status and get translations
he_IL: בדוק סטטוס וקבל תרגומים

en: Checking...
he_IL: בודק...

en: Choose
he_IL: בחר

en: Choose a menu
he_IL: בחר תפריט

en: Choose a widget area
he_IL: בחר אזור ווידג'טים

en: Choose how to determine which language visitors see contents in
he_IL: בחר כיצד לקבוע באילו שפות המבקרים יראו תוכן

en: Choose if translations should be published when received. Note: If Publish is selected, the translation will only be published if the original document is published when the translation is received.
he_IL: בחר אם תרגומים יפורסמו כאשר יתקבלו. הערה: אם נבחר 'פרסם', התרגום יפורסם רק אם המסמך המקורי פורסם כאשר התרגום התקבל.

en: Choose language:
he_IL: בחר שפה:

en: Choose what to do when translating content with this field:
he_IL: בחר מה לעשות בעת תרגום תוכן עם שדה זה:

en: Choose which menu to display your language switcher
he_IL: בחר איזה תפריט יציג את בורר השפות שלך

en: Choose which widget to display your language switcher
he_IL: בחר איזה ווידג'ט יציג את בורר השפות שלך

en: Choose who translates your site
he_IL: בחר מי יתרגם את האתר שלך

en: Classic Translation Editor
he_IL: עורך תרגום קלאסי

en: Clean orphan comments
he_IL: נקה תגובות יתומות

en: Clean up
he_IL: ניקוי

en: Clear all colors
he_IL: נקה את כל הצבעים

en: Clear cache now
he_IL: נקה מטמון עכשיו

en: Clear language information and repopulate languages
he_IL: נקה פרטי שפה ואכלס שפות מחדש

en: Clear log
he_IL: נקה יומן

en: Clear logs
he_IL: נקה יומנים

en: Clear the cache in WPML
he_IL: נקה את המטמון ב-WPML

en: Close
he_IL: סגירה

en: Close banner
he_IL: סגור באנר

en: Code
he_IL: קוד

en: Color themes:
he_IL: ערכות נושא צבעוניות:

en: Communication error
he_IL: שגיאת תקשורת

en: Communication:
he_IL: תקשורת:

en: Complete
he_IL: הושלם

en: Complete the %s translation
he_IL: השלם את התרגום של %s

en: Completed: %1$d posts were processed for "%2$s".
he_IL: הושלם: %1$d פוסטים עובדו עבור "%2$s".

en: Configuration for compatibility between your active plugins and theme is updated automatically on daily basis.
he_IL: התצורה לתאימות בין התוספים וערכת הנושא הפעילים שלך מתעדכנת אוטומטית על בסיס יומי.

en: Configure
he_IL: הגדר

en: Configure WPML
he_IL: הגדר את WPML

en: Connect this post?
he_IL: לחבר את הפוסט הזה?

en: Connect with translations
he_IL: התחבר לתרגומים

en: Contact Form: Button Text
he_IL: טופס יצירת קשר: טקסט כפתור

en: Contact Form: Checkbox Text
he_IL: טופס יצירת קשר: טקסט תיבת סימון

en: Contact Form: Email Field Placeholder
he_IL: טופס יצירת קשר: מציין מיקום לשדה אימייל

en: Contact Form: Name Field Placeholder
he_IL: טופס יצירת קשר: מציין מיקום לשדה שם

en: Contact Form: Phone Field Placeholder
he_IL: טופס יצירת קשר: מציין מיקום לשדה טלפון

en: Contact Form: Redirect Link
he_IL: טופס יצירת קשר: קישור הפניה מחדש

en: Contact Form: Subject Field Placeholder
he_IL: טופס יצירת קשר: מציין מיקום לשדה נושא

en: Contact Form: Success Message
he_IL: טופס יצירת קשר: הודעת הצלחה

en: Contact Form: Terms and Conditions
he_IL: טופס יצירת קשר: תנאים והגבלות

en: Contact Form: Your Message Placeholder
he_IL: טופס יצירת קשר: מציין מיקום להודעה שלך

en: Container: Link URL
he_IL: קונטיינר: כתובת URL של קישור

en: Content
he_IL: תוכן

en: Content Area: Content
he_IL: אזור תוכן: תוכן

en: Content Slider: Slide call to action link
he_IL: סליידר תוכן: קישור קריאה לפעולה של שקופית

en: Content Slider: Slide call to action text
he_IL: סליידר תוכן: טקסט קריאה לפעולה של שקופית

en: Content Slider: Slide content
he_IL: סליידר תוכן: תוכן שקופית

en: Content Slider: Slide heading
he_IL: סליידר תוכן: כותרת שקופית

en: Copied From the Original
he_IL: הועתק מהמקור

en: Copy
he_IL: העתק

en: Copy content from %s
he_IL: העתק תוכן מ-%s

en: Copy from original
he_IL: העתק מהמקור

en: Copy from original to translation
he_IL: העתק מהמקור לתרגום

en: Copy once
he_IL: העתק פעם אחת

en: Copy publishing date to translations
he_IL: העתק תאריך פרסום לתרגומים

en: Copy taxonomy to translations
he_IL: העתק טקסונומיה לתרגומים

en: Copy to all languages
he_IL: העתק לכל השפות

en: Correct post type assignment for translations of custom post types in case something went wrong.
he_IL: תקן הקצאת סוג פוסט לתרגומים של סוגי פוסטים מותאמים אישית במקרה שמשהו השתבש.

en: Correct terms count in case something went wrong with translated contents.
he_IL: תקן ספירת מונחים במקרה שמשהו השתבש עם תכנים מתורגמים.

en: Corrected by:
he_IL: תוקן על ידי:

en: Could not fetch the status from %s.
he_IL: לא ניתן לאחזר את הסטטוס מ- %s.

en: Could not send the report to %s.
he_IL: לא ניתן לשלוח את הדו"ח אל %s.

en: Counter: Number Prefix
he_IL: מונה: קידומת מספר

en: Counter: Number Suffix
he_IL: מונה: סיומת מספר

en: Counter: Prefix
he_IL: מונה: קידומת

en: Counter: Starting number
he_IL: מונה: מספר התחלה

en: Counter: Suffix
he_IL: מונה: סיומת

en: Counter: Title
he_IL: מונה: כותרת

en: Create duplicate
he_IL: צור כפילות

en: Create root page.
he_IL: צור עמוד ראשי.

en: Current language
he_IL: שפה נוכחית

en: Current language background color
he_IL: צבע רקע של השפה הנוכחית

en: Current language font color
he_IL: צבע גופן של השפה הנוכחית

en: Current page
he_IL: עמוד נוכחי

en: Custom
he_IL: מותאם אישית

en: Custom fields
he_IL: שדות מותאמים אישית

en: Custom flag
he_IL: דגל מותאם אישית

en: Custom language switchers
he_IL: בוררי שפות מותאמים אישית

[ctx: Custom languuage switcher description: external link text]
en: insert WPML's switchers in custom locations
he_IL: הכנס את בוררי השפות של WPML למיקומים מותאמים אישית

[ctx: Custom languuage switcher description: text]
en: Need more options? See how you can %s.
he_IL: צריך עוד אפשרויות? ראה כיצד תוכל %s.

en: Custom node text
he_IL: טקסט צומת מותאם אישית

en: Custom taxonomies
he_IL: טקסונומיות מותאמות אישית

en: Customize
he_IL: התאמה אישית

en: Customize the language switcher
he_IL: התאמה אישית של בורר השפות

en: Dashboard
he_IL: לוח מחוונים

en: Data saved
he_IL: הנתונים נשמרו

en: Date
he_IL: תאריך

en: Deactivate
he_IL: השבת

en: Deactivate WPML Page Builders
he_IL: בטל הפעלה של WPML page builders

en: Debug information
he_IL: פרטי איתור באגים

en: Default admin language (currently %s)
he_IL: שפת ניהול ברירת מחדל (כעת %s)

en: Default admin language:
he_IL: שפת ניהול ברירת מחדל:

en: Default flag format
he_IL: פורמט דגל ברירת מחדל

en: Default language (currently %s)
he_IL: שפת ברירת מחדל (כעת %s)

en: Default locale
he_IL: לוקאל ברירת מחדל

en: Delete
he_IL: מחק

en: Delete content
he_IL: מחק תוכן

en: Delete language switcher
he_IL: מחק בורר שפות

en: Delete permanently
he_IL: מחק לצמיתות

en: Deleted comments:
he_IL: תגובות שנמחקו:

en: Description
he_IL: תיאור

en: Detailed error log
he_IL: יומן שגיאות מפורט

en: Details
he_IL: פרטים

en: Different languages in directories
he_IL: שפות שונות בספריות

en: Disable browser language redirect
he_IL: השבת הפניית שפת דפדפן

en: Disable cache for language switcher templates
he_IL: השבת מטמון עבור תבניות בורר שפות

en: Disable this feature
he_IL: השבת תכונה זו

en: Dismiss
he_IL: בטל

en: Dismiss this notice.
he_IL: בטל הודעה זו.

en: Display Flag
he_IL: הצג דגל

en: Display alternative languages in the HEAD section.
he_IL: הצג שפות חלופיות במקטע ה-HEAD.

en: Display hidden languages
he_IL: הצג שפות מוסתרות

en: Display mode for blog posts has changed
he_IL: מצב התצוגה של פוסטים בבלוג השתנה

en: Display on language:
he_IL: הצג בשפה:

en: Divider: Text
he_IL: מפריד: טקסט

en: Do not make '%s' translatable
he_IL: אל תהפוך את "%s" לניתן לתרגום

en: Do not publish the post translations
he_IL: אל תפרסם את תרגומי הפוסט

en: Do not show it
he_IL: אל תציג זאת

en: Do nothing
he_IL: אל תעשה כלום

en: Do you really want to remove this item?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסיר פריט זה?

en: Do you want the WordPress admin to be in a different language?
he_IL: האם ברצונך שממשק הניהול של וורדפרס יהיה בשפה אחרת?

en: Do you want to continue?
he_IL: האם ברצונך להמשיך?

en: Don't show this warning again
he_IL: אל תציג אזהרה זו שוב

en: Don't show translated taxonomies in Translation Editor
he_IL: אל תציג טקסונומיות מתורגמות בעורך התרגום

en: Don't translate
he_IL: אל תתרגם

en: Done
he_IL: בוצע

en: Done!
he_IL: בוצע!

en: Done.
he_IL: בוצע.

en: Download
he_IL: הורד

en: Drag and drop the languages to change their order
he_IL: גרור ושחרר את השפות כדי לשנות את סדרן

en: Dropdown
he_IL: תפריט נפתח

en: Dropdown Content: Dropdown
he_IL: תוכן נפתח: נפתח

en: Duplicate
he_IL: שכפל

en: Duplicate featured image from original
he_IL: שכפל תמונה ראשית מהמקור

en: Duplicate featured image to translations
he_IL: שכפל תמונה ראשית לתרגומים

en: Duplicate image texts (alt, caption, title) for all feature images to all languages
he_IL: שכפל טקסטים של תמונות (alt, כיתוב, כותרת) עבור כל התמונות המומלצות לכל השפות

en: Duplicate of default language
he_IL: שכפול של שפת ברירת המחדל

en: Duplicate texts (alt, caption, title) for all media to all languages
he_IL: שכפל טקסטים (alt, כיתוב, כותרת) עבור כל המדיה לכל השפות

en: Duplicate uploaded media from original
he_IL: שכפל מדיה שהועלתה מהמקור

en: Duplicate uploaded media to translations
he_IL: שכפל מדיה שהועלתה לתרגומים

en: Duplicating content: %d left. Stay here until complete. May take a few minutes.
he_IL: שכפול תוכן: %d נותרו. הישאר כאן עד להשלמה. זה עשוי לארוך מספר דקות.

en: Duplicating content: 0 left. Stay here until complete. May take a few minutes.
he_IL: שכפול תוכן: 0 נותרו. הישאר כאן עד להשלמה. זה עשוי לארוך מספר דקות.

en: Duplicating featured content: %d left. Stay here until complete. May take a few minutes.
he_IL: משכפל תוכן מומלץ: %d נותרו. הישאר כאן עד להשלמה. עשוי לקחת כמה דקות.

en: Duplicating featured content: 0 left. Stay here until complete. May take a few minutes.
he_IL: שכפול תוכן מומלץ: 0 נותרו. הישאר כאן עד להשלמה. זה עשוי לארוך מספר דקות.

en: E-mail sent to translation service
he_IL: דוא"ל נשלח לשירות תרגום

en: Each user can choose the admin language. You can edit your language preferences by visiting your <a href="%s">profile page</a>.
he_IL: כל משתמש יכול לבחור את שפת הניהול. באפשרותך לערוך את העדפות השפה שלך על ידי ביקור ב<a href="%s">דף הפרופיל</a> שלך.

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit Anyway (Not Recommended)
he_IL: ערוך בכל זאת (לא מומלץ)

en: Edit Footer Language Switcher
he_IL: ערוך בורר שפות בכותרת תחתונה

en: Edit Languages
he_IL: ערוך שפות

en: Edit Menu Language Switcher
he_IL: ערוך בורר שפות בתפריט

en: Edit Post Translations Language Switcher
he_IL: ערוך בורר שפות לתרגומי פוסטים

en: Edit Shortcode Actions Language Switcher
he_IL: ערוך בורר שפות לפעולות קוד קצר

en: Edit Translation Priority
he_IL: ערוך עדיפות תרגום

en: Edit Widget Area Language Switcher
he_IL: ערוך בורר שפות באזור ווידג'טים

en: Edit feedback
he_IL: ערוך משוב

en: Edit in Advanced Translation Editor
he_IL: ערוך בעורך תרגום מתקדם

en: Edit language switcher
he_IL: ערוך בורר שפות

[ctx: Edit languages page: page title]
en: Edit Languages
he_IL: ערוך שפות

[ctx: Edit languages page: sentence #1]
en: This table allows you to edit languages for your site. Each row represents a language.
he_IL: טבלה זו מאפשרת לך לערוך שפות עבור האתר שלך. כל שורה מייצגת שפה.

[ctx: Edit languages page: sentence #2]
en: For each language, you need to enter the following information:
he_IL: עבור כל שפה, עליך להזין את המידע הבא:

[ctx: Edit languages page: subtitle #1]
en: Code:
he_IL: קוד:

[ctx: Edit languages page: subtitle #1, description]
en: a unique value that identifies the language. Once entered, the language code cannot be changed.
he_IL: ערך ייחודי המזהה את השפה. לאחר ההזנה, לא ניתן לשנות את קוד השפה.

[ctx: Edit languages page: subtitle #2]
en: Translations:
he_IL: תרגומים:

[ctx: Edit languages page: subtitle #2, description]
en: the way the language name will be displayed in different languages.
he_IL: האופן שבו שם השפה יוצג בשפות שונות.

[ctx: Edit languages page: subtitle #3]
en: Flag:
he_IL: דגל:

[ctx: Edit languages page: subtitle #3, description]
en: the flag to display next to the language (optional). You can either upload your own flag or use one of WPML's built in flag images. Read more about <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">using flags</a>.
he_IL: הדגל שיוצג ליד השפה (אופציונלי). תוכל להעלות דגל משלך או להשתמש באחת מתמונות הדגל המובנות של WPML. קרא עוד על <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">שימוש בדגלים</a>.

[ctx: Edit languages page: subtitle #4]
en: Default locale:
he_IL: לוקאל ברירת מחדל:

[ctx: Edit languages page: subtitle #4, description]
en: this determines the locale value for this language. You should check the name of WordPress localization file to set this correctly.
he_IL: זה קובע את ערך הלוקאל עבור שפה זו. עליך לבדוק את שם קובץ הלוקליזציה של וורדפרס כדי להגדיר זאת נכון.

[ctx: Edit languages page: subtitle #5]
en: Encode URLs:
he_IL: קודד כתובות URL:

[ctx: Edit languages page: subtitle #5, description]
en: yes/no, determines if URLs in this language are encoded or use ASCII characters (leave ‘no’ if you are not sure).
he_IL: כן/לא, קובע אם כתובות URL בשפה זו מקודדות או משתמשות בתווי ASCII (השאר "לא" אם אינך בטוח).

[ctx: Edit languages page: subtitle #6, description]
en: the code Google expects for this language. The hreflang should contain at least the language code (usually, made of two letters), or, if you want to specify the country/region, it sould be the same information as the locale name, but in a slightly different format. If the locale for Canadian French is fr_CA, the corresponding hreflang would be fr-ca. Instead of an underscore, use a dash (-) and all letters should be lowercase.
he_IL: הקוד שגוגל מצפה לו עבור שפה זו. ה-hreflang צריך להכיל לפחות את קוד השפה (בדרך כלל, מורכב משתי אותיות), או, אם ברצונך לציין את המדינה/אזור, זה צריך להיות אותו מידע כמו שם הלוקאל, אך בפורמט מעט שונה. אם הלוקאל עבור צרפתית קנדית הוא fr_CA, ה-hreflang המתאים יהיה fr-ca. במקום קו תחתון, השתמש במקף (-) וכל האותיות צריכות להיות קטנות.

[ctx: Edit languages page: subtitle #7]
en: Language mapping:
he_IL: מיפוי שפות:

[ctx: Edit languages page: subtitle #7, description]
en: to use automatic translation with a custom or country-specific language, you must map it to a supported language. Read more about <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">using automatic translation with custom languages</a>.
he_IL: כדי להשתמש בתרגום אוטומטי עם שפה מותאמת אישית או ספציפית למדינה, עליך למפות אותה לשפה נתמכת. קרא עוד על <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">שימוש בתרגום אוטומטי עם שפות מותאמות אישית</a>.

en: Edit note for the translators
he_IL: ערוך הערה למתרגמים

en: Edit root page.
he_IL: ערוך עמוד ראשי.

en: Edit the %s translation
he_IL: ערוך את תרגום %s

en: Edit this page to add translations
he_IL: ערוך דף זה כדי להוסיף תרגומים

en: Edit to change the domain for the language
he_IL: ערוך כדי לשנות את הדומיין עבור השפה

en: Edit translation
he_IL: ערוך תרגום

en: Editing language:
he_IL: שפת עריכה:

en: Elements to include in the language switcher.
he_IL: אלמנטים לכלול בבורר השפות.

en: Enable
he_IL: הפעל

en: Enable Translation Feedback
he_IL: הפעל משוב תרגום

en: Enable Translation Feedback module
he_IL: הפעל מודול משוב תרגום

en: Enable cache for language switcher templates
he_IL: הפעל מטמון עבור תבניות בורר שפות

en: Enable it now
he_IL: הפעל זאת עכשיו

en: Enable the <strong>Use directory for default language</strong> option to show the same starting page to all visitors, regardless of language. This requires you to set up a root page.
he_IL: הפעל את האפשרות <strong>השתמש בספרייה עבור שפת ברירת המחדל</strong> כדי להציג את אותו דף התחלה לכל המבקרים, ללא קשר לשפה. זה דורש ממך להגדיר דף שורש.

en: Enable this option to translate image texts (alt, caption, title) for images connected to Media Library. Such images reuse the same texts across all posts and pages. This setting is required for page builders like Elementor and Divi.
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי לתרגם טקסטים של תמונות (alt, כיתוב, כותרת) עבור תמונות המחוברות לספריית המדיה. תמונות כאלה משתמשות באותם טקסטים בכל הפוסטים והדפים. הגדרה זו נדרשת עבור בוני דפים כמו Elementor ו-Divi.

en: Enabled
he_IL: מופעל

en: Encode URLs
he_IL: קודד כתובות URL

en: Enter CSS to add to the page. This is useful when you want to add styling to the language switcher, without having to edit the CSS file on the server.
he_IL: הזן CSS להוספה לדף. זה שימושי כאשר ברצונך להוסיף עיצוב לבורר השפות, מבלי שתצטרך לערוך את קובץ ה-CSS בשרת.

en: Enter textdomain:
he_IL: הזן textdomain:

en: Enter the title of the widget or leave empty for no title.
he_IL: הזן את כותרת הווידג'ט או השאר ריק ללא כותרת.

en: Enter your %s authentication details
he_IL: הזן את פרטי האימות של %s

en: Enter your service activation details below.
he_IL: הזן את פרטי הפעלת השירות שלך למטה.

en: Enter your site key here
he_IL: הזן את מפתח האתר שלך כאן

en: Error
he_IL: שגיאה

en: Error Server
he_IL: שגיאת שרת

en: Error adding flag.
he_IL: שגיאה בהוספת דגל.

en: Error adding native name.
he_IL: שגיאה בהוספת שם מקורי.

en: Error adding translation %1$s for %2$s.
he_IL: שגיאה בהוספת תרגום %1$s עבור %2$s.

en: Error uploading flag file.
he_IL: שגיאה בהעלאת קובץ דגל.

en: Error! Reload the page and try again.
he_IL: שגיאה! טען מחדש את הדף ונסה שוב.

en: Error: Language not found.
he_IL: שגיאה: שפה לא נמצאה.

en: Error: No custom field
he_IL: שגיאה: אין שדה מותאם אישית

en: Error: Please activate WPML Translation Management plugin
he_IL: שגיאה: אנא הפעל את תוסף WPML Translation Management

en: Error: Please provide translation action
he_IL: שגיאה: אנא ספק פעולת תרגום

en: Error: Something is wrong with field value. Translation preferences can not be set.
he_IL: שגיאה: משהו לא בסדר עם ערך השדה. לא ניתן להגדיר העדפות תרגום.

en: Error: This is a built in language. You can't delete it.
he_IL: שגיאה: זוהי שפה מובנית. אינך יכול למחוק אותה.

en: Error: WPML Translation Management plugin not initiated
he_IL: שגיאה: תוסף WPML Translation Management לא הופעל

en: Error: data not saved
he_IL: שגיאה: הנתונים לא נשמרו

en: Existing content
he_IL: תוכן קיים

en: Experimental
he_IL: ניסיוני

en: Expiration date for Translation Feedback module:
he_IL: תאריך תפוגה עבור מודול משוב תרגום:

en: F j, Y
he_IL: F Y J

en: Failed to clear logs
he_IL: נכשל ניקוי היומנים

en: Failed to select translation service  ( serviceId: %d )
he_IL: בחירת שירות תרגום נכשלה ( serviceId: %d )

en: Failed to select translation service ( serviceId: %d )
he_IL: בחירת שירות תרגום נכשלה ( serviceId: %d )

en: Failed to update the feedback.
he_IL: העדכון של המשוב נכשל.

en: Failed to write file to disk.
he_IL: הכתיבה לקובץ נכשלה.

en: Feedback
he_IL: משוב

en: Feedback list navigation
he_IL: ניווט ברשימת משוב

en: Feedback:
he_IL: משוב:

en: File extension not allowed.
he_IL: סיומת קובץ אינה מותרת.

en: Find how you can update PHP.
he_IL: מצא כיצד תוכל לעדכן את PHP.

en: First available translator
he_IL: מתרגם זמין ראשון

en: First menu item
he_IL: פריט תפריט ראשון

en: First page
he_IL: עמוד ראשון

en: Fix WPML Translation Jobs "tp_id" field
he_IL: תקן את שדה "tp_id" של משימות תרגום של WPML

en: Fix WPML tables collation
he_IL: תקן את איסוף הטבלאות של WPML

en: Fix element_type collation
he_IL: תקן איסוף element_type

en: Fix now
he_IL: תקן עכשיו

en: Fix post type assignment for translations
he_IL: תקן הקצאת סוג פוסט לתרגומים

en: Fix terms count
he_IL: תקן ספירת מונחים

en: Fixes the "tp_id" field of WPML ranslation jobs and set the status to "in progress" (it requires manual action to re-sync translation status + download translations). It accepts comma separated values of translation job IDs (rid).
he_IL: מתקן את שדה "tp_id" של משימות תרגום של WPML ומגדיר את הסטטוס ל "בתהליך" (זה דורש פעולה ידנית כדי לסנכרן מחדש את סטטוס התרגום + להוריד תרגומים). הוא מקבל ערכים מופרדים בפסיקים של מזהי משימות תרגום (rid).

en: Fixes the collation of WPML tables in order to match the collation of default WP tables.
he_IL: מתקן את איסוף הטבלאות של WPML כדי להתאים לאיסוף הטבלאות של WP המוגדרות כברירת מחדל.

en: Fixes the collation of the element_type column in icl_translations in case this setting changed for your posts.post_type column.
he_IL: מתקן את איסוף העמודה element_type ב-icl_translations במקרה שהגדרה זו השתנתה עבור הפוסטים שלך. עמודה post_type.

en: Flag
he_IL: דגל

en: Flag for %s
he_IL: דגל עבור %s

en: Flip Box: Button link
he_IL: תיבת היפוך: קישור כפתור

en: Flip Box: Button text
he_IL: תיבת היפוך: טקסט כפתור

en: Flip Box: Description text side A
he_IL: תיבת היפוך: טקסט תיאור צד א'

en: Flip Box: Description text side B
he_IL: תיבת היפוך: טקסט תיאור צד ב'

en: Flip Box: Title text side A
he_IL: תיבת היפוך: טקסט כותרת צד א'

en: Flip Box: Title text side B
he_IL: תיבת היפוך: טקסט כותרת צד ב'

en: Footer
he_IL: כותרת תחתונה

en: Footer language switcher
he_IL: בורר שפות בכותרת תחתונה

en: For "%s"
he_IL: עבור "%s"

en: For advanced access or to completely uninstall WPML and remove all language information, use the %stroubleshooting%s page.
he_IL: לגישה מתקדמת או להסרה מלאה של WPML והסרת כל פרטי השפה, השתמש בדף ה%sפתרון בעיות%s.

en: For retrieving debug information if asked by support person, use the %sdebug information%s page.
he_IL: לאחזור מידע ניפוי באגים אם התבקש על ידי איש תמיכה, השתמש בדף ה%sמידע ניפוי באגים%s.

en: Galleries: Gallery Title
he_IL: גלריות: כותרת גלריה

en: Gallery: All Label
he_IL: גלריה: כל התוויות

en: Gallery: Gallery custom link
he_IL: גלריה: קישור מותאם אישית לגלריה

en: Get a key for this site
he_IL: קבל מפתח לאתר זה

en: Getting started guide
he_IL: מדריך תחילת עבודה

en: Glossary Support
he_IL: תמיכה במונחון

en: Go Back
he_IL: חזור

en: Go to WPML Network settings.
he_IL: עבור להגדרות רשת WPML.

en: Go to previous page
he_IL: עבור לדף הקודם

en: Go to the first page
he_IL: עבור לדף הראשון

en: Go to the last page
he_IL: עבור לדף האחרון

en: Go to the next page
he_IL: עבור לדף הבא

en: Go to your %s to choose your admin language.
he_IL: עבור אל %s שלך כדי לבחור את שפת ממשק הניהול שלך.

en: Good news! Your site has no orphan comments.
he_IL: חדשות טובות! באתר שלך אין תגובות יתומות.

en: Got it
he_IL: הבנתי

en: Gray
he_IL: אפור

en: Great! All WPML requirements are now met. Your site is ready to use WPML.
he_IL: מצוין! כל דרישות WPML מתקיימות כעת. האתר שלך מוכן לשימוש ב-WPML.

en: Group does not exist.
he_IL: קבוצה לא קיימת.

en: HTML file
he_IL: קובץ HTML

en: Heading: Link
he_IL: כותרת: קישור

en: Heading: Link URL
he_IL: כותרת: כתובת URL של קישור

en: Heading: Title
he_IL: כותרת: כותרת

en: Headline Content: Headline
he_IL: תוכן כותרת: כותרת

en: Height
he_IL: גובה

en: Hidden languages:
he_IL: שפות מוסתרות:

en: Hide
he_IL: הסתר

en: Hide language switchers on the root page
he_IL: הסתר מחליפי שפות בעמוד הראשי

en: Hide languages
he_IL: הסתר שפות

en: Hide system fields
he_IL: הסתר שדות מערכת

en: Hide this notice.
he_IL: הסתר הודעה זו.

en: Hierarchy Synchronization
he_IL: סנכרון היררכיה

en: Hover
he_IL: ריחוף

en: How to fix
he_IL: כיצד לתקן

en: How to handle Media Library texts (alt, caption, title)
he_IL: כיצד לטפל בטקסטים של ספריית המדיה (alt, כיתוב, כותרת)

en: How to handle languages without translation
he_IL: כיצד לטפל בשפות ללא תרגום

en: How to translate Block editor content
he_IL: כיצד לתרגם תוכן עורך בלוקים

en: I am about to reset all translation and language data.
he_IL: אני עומד לאפס את כל נתוני התרגום והשפה.

en: I can see a lot of language errors
he_IL: אני רואה הרבה שגיאות שפה

en: I can't understand anything
he_IL: אני לא מבין כלום

en: I will add it manually (%1$sinstructions%2$s)
he_IL: אוסיף זאת ידנית (%1$sהוראות%2$s)

en: I will clear the cache manually after translating strings
he_IL: אני אנקה את המטמון ידנית לאחר תרגום מחרוזות

en: Icon Box: Description text
he_IL: תיבת אייקון: טקסט תיאור

en: Icon Box: Link
he_IL: תיבת אייקון: קישור

en: Icon Box: Title text
he_IL: תיבת אייקון: טקסט כותרת

en: Icon List: Link URL
he_IL: רשימת אייקונים: קישור URL

en: Icon List: Text
he_IL: רשימת אייקונים: טקסט

en: Icon link
he_IL: קישור אייקון

en: Icon style:
he_IL: סגנון אייקון:

en: Icon: Link
he_IL: אייקון: קישור

en: Icon: Text
he_IL: אייקון: טקסט

en: If the problem continues, contact <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%s">WPML support</a> for assistance.
he_IL: אם הבעיה נמשכת, צור קשר עם <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%s">תמיכת WPML</a> לקבלת סיוע.

en: If you are a human, do not fill in this field.
he_IL: אם אתה אדם, אל תמלא שדה זה.

en: If you are using the Advanced Translation Editor, you will lose the translations that are in progress, as well as the existing translation memory and glossary. You will also lose access to purchases, invoices, and history related to your work with the Advanced Translation Editor.
he_IL: אם אתה משתמש בעורך התרגום המתקדם, תאבד את התרגומים שנמצאים בתהליך, כמו גם את זיכרון התרגום והמילון הקיימים. כמו כן, תאבד גישה לרכישות, חשבוניות והיסטוריה הקשורים לעבודתך עם עורך התרגום המתקדם.

en: If you don't plan to activate this language again, you can delete the associated content from your database.
he_IL: אם אינך מתכוון להפעיל שפה זו שוב, תוכל למחוק את התוכן המשויך ממסד הנתונים שלך.

en: Image Box: Description text
he_IL: תיבת תמונה: טקסט תיאור

en: Image Box: Link
he_IL: תיבת תמונה: קישור

en: Image Box: Title text
he_IL: תיבת תמונה: טקסט כותרת

en: In basket
he_IL: בסל

en: In progress
he_IL: בתהליך

en: In progress - needs retry
he_IL: בתהליך - דורש ניסיון חוזר

en: In this version of WPML, you can give your taxonomy terms the same name across multiple languages. You need to update %d taxonomy terms on your website so that they display the same name without any language suffixes.
he_IL: בגרסה זו של WPML, באפשרותך לתת למונחי הטקסונומיה שלך את אותו שם במספר שפות. עליך לעדכן את מונחי הטקסונומיה %d באתר שלך כך שיציגו את אותו שם ללא סיומות שפה כלשהן.

en: Inactive
he_IL: לא פעיל

en: Includes
he_IL: כולל

en: Info
he_IL: מידע

en: Initializing AMS credentials.
he_IL: מאתחל אישורי AMS.

en: Install
he_IL: התקן

en: Installed
he_IL: מותקן

[ctx: Integration requirement notice title for translation editor: enable action]
en: Enable it now
he_IL: הפעל זאת כעת

en: Invalid Request
he_IL: בקשה לא חוקית

en: Invalid character in language code.
he_IL: תו לא חוקי בקוד השפה.

en: Invalid language code
he_IL: קוד שפה לא חוקי

en: Invalid nonce.
he_IL: Nonce לא חוקי.

en: Invalid request!
he_IL: בקשה לא חוקית!

en: Issue tracking in %s
he_IL: מעקב אחר בעיות ב- %s

en: Issues with translations
he_IL: בעיות בתרגומים

en: It could be improved
he_IL: ניתן לשפר זאת

en: It is OK
he_IL: זה בסדר

en: It is not possible to use Divi's backend builder to edit a post in a different language than your domain. Please use Divi's frontend builder to edit this post or %1$s switch to the correct domain %2$s to use the backend builder.
he_IL: לא ניתן להשתמש בבונה הקצה האחורי של Divi כדי לערוך פוסט בשפה שונה מהדומיין שלך. אנא השתמש בבונה הקצה הקדמי של Divi כדי לערוך פוסט זה או %1$s עבור לדומיין הנכון %2$s כדי להשתמש בבונה הקצה האחורי.

en: It is perfect!
he_IL: זה מושלם!

en: It looks like languages per directories will not function.
he_IL: נראה ששפות לפי ספריות לא יפעלו.

en: It looks like the %1$s extension, which is required by WPML, is not installed. Please refer to this link to know how to install this extension: %2$s.
he_IL: נראה שהרחבת %1$s, הנדרשת על ידי WPML, אינה מותקנת. אנא עיין בקישור זה כדי לדעת כיצד להתקין הרחבה זו: %2$s.

en: Item cannot be added (parent not translated)
he_IL: לא ניתן להוסיף פריט (הורה לא תורגם)

en: Item changed position
he_IL: מיקום הפריט השתנה

en: Item will be added
he_IL: הפריט יתווסף

en: Item will be copied
he_IL: הפריט יועתק

en: Item will be removed
he_IL: הפריט יוסר

en: Job logs are disabled
he_IL: יומני משימות מושבתים

en: Job logs are enabled
he_IL: יומני משימות מופעלים

en: Label translation
he_IL: תרגום תווית

en: Language
he_IL: שפה

en: Language Flag
he_IL: דגל שפה

en: Language Switcher
he_IL: בורר שפות

en: Language URL format
he_IL: פורמט כתובת אתר (URL) של שפה

en: Language filtering for AJAX operations
he_IL: סינון שפות עבור פעולות AJAX

en: Language mapping
he_IL: מיפוי שפות

en: Language menu items style:
he_IL: סגנון פריטי תפריט שפה:

en: Language name
he_IL: שם השפה

en: Language name added as a parameter
he_IL: שם השפה נוסף כפרמטר

en: Language name in current language
he_IL: שם שפה בשפה הנוכחית

en: Language of this %s
he_IL: שפת %s זה

en: Language section
he_IL: מקטע שפה

en: Language suffixes were removed from the selected terms.
he_IL: סיומות שפה הוסרו מהמונחים הנבחרים.

en: Language switcher colors
he_IL: צבעי בורר שפות

en: Language switcher options
he_IL: אפשרויות בורר שפות

[ctx: Language switcher preview]
en: Action
he_IL: פעולה

[ctx: Language switcher preview]
en: Actions
he_IL: פעולות

[ctx: Language switcher preview]
en: Position
he_IL: מיקום

[ctx: Language switcher preview]
en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Language switcher style:
he_IL: סגנון בורר שפות:

en: Language switcher type
he_IL: סוג בורר שפות

en: Languages
he_IL: שפות

en: Last Update Time could not be determined
he_IL: זמן העדכון האחרון לא נקבע

en: Last checked on %s
he_IL: נבדק לאחרונה ב-%s

en: Last menu item
he_IL: פריט תפריט אחרון

en: Last page
he_IL: עמוד אחרון

en: Later in the head section (priority %d)
he_IL: מאוחר יותר במקטע ה-head (עדיפות %d)

en: Learn more
he_IL: למידע נוסף

en: Learn more about media translation
he_IL: למד עוד על תרגום מדיה

en: Learn more about passing data between domains
he_IL: למידע נוסף על העברת נתונים בין דומיינים

en: Learn more about the required server settings.
he_IL: למידע נוסף על הגדרות השרת הנדרשות.

en: Learn more about translating media with WPML
he_IL: למד עוד על תרגום מדיה עם WPML

en: Learn more about translation feedback
he_IL: למד עוד על משוב תרגום

en: Leave the text box to auto-save
he_IL: השאר את תיבת הטקסט לשמירה אוטומטית

en: Legacy
he_IL: מורשת

en: Legend:
he_IL: מקרא:

en: Let's get it working for you. Please contact %1sWPML support%2s and give them the following error details:
he_IL: בואו נגרום לזה לעבוד בשבילך. אנא צור קשר עם %1sתמיכת WPML%2s ותן להם את פרטי השגיאה הבאים:

en: Link to home of language for missing translations
he_IL: קישור לדף הבית של השפה עבור תרגומים חסרים

en: Links to translation of posts
he_IL: קישורים לתרגום פוסטים

en: List of languages
he_IL: רשימת שפות

en: Loading
he_IL: טוען

en: Loading ...
he_IL: טוען...

en: Loading Language Data for {post_name}
he_IL: טוען נתוני שפה עבור {post_name}

en: Localization options
he_IL: אפשרויות לוקליזציה

en: Login Page:
he_IL: דף התחברות:

en: Login and registration pages
he_IL: דפי התחברות והרשמה

en: Login: Button text
he_IL: התחברות: טקסט כפתור

en: Login: Password label
he_IL: התחברות: תווית סיסמה

en: Login: Password placeholder
he_IL: התחברות: מציין מיקום לסיסמה

en: Login: User label
he_IL: התחברות: תווית משתמש

en: Login: User placeholder
he_IL: התחברות: מציין מיקום למשתמש

en: Logs
he_IL: יומנים

en: Logs cleared successfully
he_IL: היומנים נוקו בהצלחה

en: Looking for items assigned to you for translation or review? Go to the %s.
he_IL: מחפש פריטים שהוקצו לך לתרגום או לבדיקה? עבור אל %s.

en: Looking to import your multilingual content? Install %s in both your original and new site for the easiest way to export and import your content.
he_IL: מעוניין לייבא את התוכן הרב-לשוני שלך? התקן את %s גם באתר המקורי וגם באתר החדש שלך לדרך הקלה ביותר לייצא ולייבא את התוכן שלך.

en: Looking to import your multilingual shop? With %1$s and %2$s in both your original and new site, you can export and import your translations automatically.
he_IL: מעוניין לייבא את החנות הרב-לשונית שלך? עם %1$s ו-%2$s גם באתר המקורי וגם באתר החדש שלך, תוכל לייצא ולייבא את התרגומים שלך באופן אוטומטי.

en: Main Page (no parent)
he_IL: דף ראשי (ללא הורה)

en: Make %s the original language for this %s
he_IL: הפוך את %s לשפת המקור עבור %s זה

en: Make '%s' appear as translated
he_IL: הפוך את "%s" להופיע כמתורגם

en: Make '%s' translatable
he_IL: הפוך את "%s" לניתן לתרגום

en: Make themes work multilingual
he_IL: הפוך ערכות נושא לרב-לשוניות

en: Manage Languages
he_IL: ניהול שפות

en: Manage Navigation
he_IL: ניהול ניווט

en: Manage Sticky Links
he_IL: ניהול קישורים קבועים

en: Manage String Translation
he_IL: ניהול תרגום מחרוזות

en: Manage Support
he_IL: ניהול תמיכה

en: Manage Taxonomy Translation
he_IL: ניהול תרגום טקסונומיה

en: Manage Theme and Plugin localization
he_IL: ניהול לוקליזציה של תבניות ותוספים

en: Manage Translation Analytics
he_IL: ניהול ניתוח תרגומים

en: Manage Translation Management
he_IL: ניהול ניהול תרגומים

en: Manage Translators & Services
he_IL: ניהול מתרגמים ושירותים

en: Manage Troubleshooting
he_IL: ניהול פתרון בעיות

en: Manage WPML Menus Sync
he_IL: ניהול סנכרון תפריטי WPML

en: Manage WooCommerce Multilingual
he_IL: ניהול WooCommerce רב לשוני

en: Manage translation of media
he_IL: נהל תרגום מדיה

en: Map: Address
he_IL: מפה: כתובת

en: Margin
he_IL: שוליים

en: Mark as fixed
he_IL: סמן כמתוקן

en: Mark as new
he_IL: סמן כחדש

en: Max execution time
he_IL: זמן ביצוע מרבי

en: Max input vars
he_IL: משתני קלט מרביים

en: Media Translation
he_IL: תרגום מדיה

en: Media Translation Documentation
he_IL: תיעוד תרגום מדיה

en: Media attachments
he_IL: קבצים מצורפים של מדיה

en: Memory limit
he_IL: מגבלת זיכרון

en: Memory usage
he_IL: שימוש בזיכרון

en: Menu
he_IL: תפריט

en: Menu Anchor
he_IL: עוגן תפריט

en: Menu Option: auto_add
he_IL: אפשרות תפריט: auto_add

en: Menu Options will be updated
he_IL: אפשרויות תפריט יעודכנו

en: Menu language switcher
he_IL: בורר שפות בתפריט

en: Menu translation in %s
he_IL: תרגום תפריט ב-%s

en: Menu(s) syncing complete.
he_IL: סנכרון תפריטים הושלם.

en: Messages and notifications
he_IL: הודעות והתראות

en: Migrating your multilingual shop? With %s you can transfer your translated content to a new site, including cross-sells, up-sells, and product attributes.
he_IL: מעביר את החנות הרב-לשונית שלך? עם %s תוכל להעביר את התוכן המתורגם שלך לאתר חדש, כולל מכירות צולבות, מכירות משלימות ותכונות מוצר.

en: Migrating your multilingual site? Install %s for the simplest way to export your translated content and import it on your new site.
he_IL: מעביר את האתר הרב-לשוני שלך? התקן את %s לדרך הפשוטה ביותר לייצא את התוכן המתורגם שלך ולייבא אותו לאתר החדש שלך.

en: Missing a temporary folder.
he_IL: חסרה תיקייה זמנית.

en: Missing key "%s".
he_IL: מפתח חסר "%s".

en: Missing post ID
he_IL: מזהה פוסט חסר

en: Modal Content: Modal
he_IL: תוכן מודאלי: מודאלי

en: Move to trash
he_IL: העבר לאשפה

en: Multilingual Content Setup
he_IL: הגדרת תוכן רב לשוני

[ctx: Multilingual WordPress with WPML: first part]
en: Multilingual WordPress
he_IL: וורדפרס רב לשוני

[ctx: Multilingual WordPress with WPML: second part]
en: with WPML
he_IL: עם WPML

en: Multiple options
he_IL: אפשרויות מרובות

en: Multisite
he_IL: ריבוי אתרים

en: Name
he_IL: שם

en: Native language name
he_IL: שם שפה מקורי

en: Navigation
he_IL: ניווט

en: Need the full list for monitoring or troubleshooting? Go to %s.
he_IL: זקוק לרשימה המלאה לצורך ניטור או פתרון בעיות? עבור אל %s.

en: Needs review
he_IL: דורש בדיקה

en: Needs update
he_IL: דורש עדכון

en: Network settings
he_IL: הגדרות רשת

en: Never show this
he_IL: לעולם אל תציג זאת

en: New
he_IL: חדש

en: New Menu Language Switcher
he_IL: בורר שפות חדש בתפריט

en: New Translation Priority Name
he_IL: שם עדיפות תרגום חדשה

en: New Widget Area language switcher
he_IL: בורר שפות חדש באזור ווידג'טים

en: New content
he_IL: תוכן חדש

en: New in WPML 4.8 - Automatic image and media detection
he_IL: חדש ב-WPML 4.8 - זיהוי תמונות ומדיה אוטומטי

en: New translations detected. Scan your content to update internal links so they point to the correct translated pages and posts.
he_IL: זוהו תרגומים חדשים. סרוק את התוכן שלך כדי לעדכן קישורים פנימיים כך שיצביעו על הדפים והפוסטים המתורגמים הנכונים.

en: Next
he_IL: הבא

en: Next page
he_IL: עמוד הבא

en: No
he_IL: לא

en: No %1$s found.
he_IL: לא נמצאו %1$s.

en: No Batch
he_IL: אין אצווה

en: No Translation requests selected.
he_IL: לא נבחרו בקשות תרגום.

en: No entries
he_IL: אין רשומות

en: No errors were found in the assignment of post types.
he_IL: לא נמצאו שגיאות בהקצאת סוגי פוסטים.

en: No feedback found.
he_IL: לא נמצא משוב.

en: No file was uploaded.
he_IL: לא הועלה קובץ.

en: No logs available
he_IL: אין יומנים זמינים

en: No menus found
he_IL: לא נמצאו תפריטים

en: No posts found
he_IL: לא נמצאו פוסטים

en: No such post for ID = %d
he_IL: אין פוסט כזה עבור מזהה = %d

en: No translator available for this language pair.
he_IL: אין מתרגם זמין עבור צמד שפות זה.

en: No worries, the full functionality is preserved in WPML String Translation.
he_IL: אין דאגות, הפונקציונליות המלאה נשמרת ב-WPML String Translation.

en: No. Automatic translation is only available via WPML’s Advanced Translator Editor, so you can only use your free quota using it.
he_IL: לא. תרגום אוטומטי זמין רק באמצעות עורך התרגום המתקדם של WPML, כך שתוכל להשתמש במכסה החינמית שלך רק באמצעותו.

en: Normal
he_IL: רגיל

en: Not available
he_IL: לא זמין

en: Not installed
he_IL: לא מותקן

en: Not needed
he_IL: לא נחוץ

en: Not translatable
he_IL: לא ניתן לתרגום

en: Not translated
he_IL: לא תורגם

en: Not valid
he_IL: לא תקף

en: Note for the translators
he_IL: הערה למתרגמים

en: Note: Custom taxonomies and custom fields are shared across different post types.
he_IL: הערה: טקסונומיות מותאמות אישית ושדות מותאמים אישית משותפים בין סוגי פוסטים שונים.

en: Note: WPML must be activated on the primary site or must be network activated.
he_IL: הערה: WPML חייב להיות מופעל באתר הראשי או חייב להיות מופעל ברשת.

en: Note: if you edited the custom post declaration you may need to re-configure WPML to mark it as translatable.
he_IL: הערה: אם ערכת את הצהרת הפוסט המותאם אישית, ייתכן שתצטרך להגדיר מחדש את WPML כדי לסמן אותו כניתן לתרגום.

en: Note: if you edited the custom taxonomy declaration you may need to re-configure WPML to mark it as translatable.
he_IL: הערה: אם ערכת את הצהרת הטקסונומיה המותאמת אישית, ייתכן שתצטרך להגדיר מחדש את WPML כדי לסמן אותה כניתנת לתרגום.

en: Nothing Sync
he_IL: אין סנכרון

en: Nothing to configure.
he_IL: אין מה להגדיר.

en: Nothing to sync.
he_IL: אין מה לסנכרן.

en: Notice does not exist.
he_IL: הודעה לא קיימת.

en: Notice does not exists.
he_IL: הודעה לא קיימת.

en: Number Counter: Number Prefix
he_IL: מונה מספרים: קידומת מספר

en: Number Counter: Number Suffix
he_IL: מונה מספרים: סיומת מספר

en: Number Counter: Text after number
he_IL: מונה מספרים: טקסט אחרי המספר

en: Number Counter: Text before number
he_IL: מונה מספרים: טקסט לפני המספר

en: OFF
he_IL: כבוי

en: OK
he_IL: אישור

en: ON
he_IL: מופעל

en: Ok
he_IL: אישור

en: Old Name
he_IL: שם ישן

en: One more step before you can translate on %s
he_IL: צעד אחד נוסף לפני שתוכל לתרגם ב- %s

en: Only translated blog posts (never display posts from the default language on translation languages)
he_IL: רק פוסטים מתורגמים בבלוג (לעולם אל תציג פוסטים משפת ברירת המחדל בשפות תרגום)

en: Open
he_IL: פתח

en: Operate WooCommerce Multilingual. Everything on WCML except the settings tab.
he_IL: הפעלת WooCommerce Multilingual. כל מה שקשור ל-WCML למעט לשונית ההגדרות.

en: Optional
he_IL: אופציונלי

en: Order of languages
he_IL: סדר השפות

en: Original language
he_IL: שפת מקור

en: Original post:
he_IL: פוסט מקורי:

en: Original term
he_IL: מונח מקורי

en: Original:
he_IL: מקור:

en: Other language background color
he_IL: צבע רקע של שפה אחרת

en: Other language font color
he_IL: צבע גופן של שפה אחרת

en: Overwrite existing translations
he_IL: החלף תרגומים קיימים

en: Overwrite with %s content.
he_IL: החלף בתוכן %s.

en: PHP %1$s and above are recommended.
he_IL: PHP %1$s ומעלה מומלצים.

en: Padding
he_IL: ריפוד

en: Page builders options
he_IL: אפשרויות בוני דפים

en: Pass arguments via GET (the url)
he_IL: העבר ארגומנטים באמצעות GET (כתובת ה-URL)

en: Pass arguments via POST
he_IL: העבר ארגומנטים באמצעות POST

en: Pass session arguments between domains through the language switcher
he_IL: העבר ארגומנטים של סשן בין דומיינים דרך מחליף השפות

en: Payments & Maintenance
he_IL: תשלומים ותחזוקה

en: Photo: Link
he_IL: תמונה: קישור

en: Please contact your translation service and ask them to provide you with this information.
he_IL: אנא צור קשר עם שירות התרגום שלך ובקש מהם לספק לך מידע זה.

en: Please enter a path – <strong>absolute</strong> or <strong>relative</strong> – to the WordPress installation folder
he_IL: אנא הזן נתיב – <strong>מוחלט</strong> או <strong>יחסי</strong> – לתיקיית התקנת וורדפרס

en: Please give some examples of errors and how would you improve them:
he_IL: אנא תן כמה דוגמאות לשגיאות וכיצד היית משפר אותן:

en: Please go to the %1$s page and click on "%2$s" to fix this problem.
he_IL: אנא עבור לדף %1$s ולחץ על "%2$s" כדי לתקן בעיה זו.

en: Please go to the %1$sPlugins%2$s page and enable the WPML Multilingual CMS plugin before trying to configure the plugin.
he_IL: אנא עבור לדף ה%1$sתוספים%2$s והפעל את התוסף WPML Multilingual CMS לפני שתנסה להגדיר את התוסף.

en: Please install and activate WPML’s String Translation add-on to use this setting.
he_IL: אנא התקן והפעל את תוסף תרגום המחרוזות של WPML כדי להשתמש בהגדרה זו.

en: Please log-out and login again in order to be able to access the admin features in all language domains.
he_IL: אנא התנתק והתחבר שוב כדי שתוכל לגשת לתכונות הניהול בכל דומייני השפה.

en: Please make backup of your database before using this.
he_IL: אנא גבה את מסד הנתונים שלך לפני השימוש בפעולה זו.

en: Please make sure that you've saved all the changes. We will have to reload the page.
he_IL: אנא ודא ששמרת את כל השינויים. נצטרך לטעון מחדש את הדף.

en: Please make sure to save your post, if you've made any change, before proceeding with this action!
he_IL: אנא ודא ששמרת את הפוסט שלך, אם ביצעת שינויים כלשהם, לפני שתמשיך בפעולה זו!

en: Please note that all translations you have sent to remote translation services will be lost if you reset WPML's data. They cannot be recovered later.
he_IL: לידיעתך, כל התרגומים ששלחת לשירותי תרגום מרוחקים יאבדו אם תאפס את נתוני WPML. לא ניתן לשחזר אותם מאוחר יותר.

en: Please note that currently, you can translate the slugs of taxonomy terms but it is not possible to %s.
he_IL: שים לב שכרגע, תוכל לתרגם את הסלאגים של מונחי הטקסונומיה אך לא ניתן %s.

en: Please note: language codes cannot be changed after adding languages. Make sure you enter the correct code.
he_IL: שימו לב: לא ניתן לשנות קודי שפה לאחר הוספת שפות. ודאו שאתם מזינים את הקוד הנכון.

en: Please rate this translation:
he_IL: אנא דרג תרגום זה:

en: Please save the settings first by clicking Save.
he_IL: אנא שמור את ההגדרות תחילה על ידי לחיצה על 'שמור'.

en: Please select what to show for the root url.
he_IL: אנא בחר מה להציג עבור כתובת ה-URL הראשית.

en: Please, enter required data.
he_IL: אנא הזן נתונים נדרשים.

en: Please, enter valid data.
he_IL: אנא הזן נתונים חוקיים.

en: Plugin Name
he_IL: שם תוסף

en: Plural
he_IL: רבים

en: Position of hreflang links
he_IL: מיקום קישורי hreflang

en: Position of link(s):
he_IL: מיקום הקישור(ים):

en: Position:
he_IL: מיקום:

en: Post Navigation: Next Label
he_IL: ניווט פוסט: תווית הבא

en: Post Navigation: Previous Label
he_IL: ניווט פוסט: תווית קודם

en: Post Translation Text
he_IL: טקסט תרגום פוסט

en: Post Translations
he_IL: תרגומי פוסטים

en: Post Types Translation
he_IL: תרגום סוגי פוסטים

en: Post not found
he_IL: פוסט לא נמצא

en: Post type and source language assignment have been fixed for
he_IL: הקצאת סוג פוסט ושפת מקור תוקנה עבור

en: Post types
he_IL: סוגי פוסטים

en: Post without a title
he_IL: פוסט ללא כותרת

en: Posts Slider: More Link Text
he_IL: סליידר פוסטים: טקסט קישור נוסף

en: Posts and pages synchronization
he_IL: סנכרון פוסטים ודפים

en: Posts: Button Text
he_IL: פוסטים: טקסט כפתור

en: Posts: More Link Text
he_IL: פוסטים: טקסט קישור נוסף

en: Posts: No Results Message
he_IL: פוסטים: הודעה ללא תוצאות

en: Posts: Terms Label
he_IL: פוסטים: תווית תנאים

en: Preferences saved.
he_IL: ההעדפות נשמרו.

en: Preserve URL arguments
he_IL: שמור על ארגומנטים של כתובות אתרים

en: Preserving URL arguments
he_IL: שמירת ארגומנטים של URL

en: Preview update failed
he_IL: עדכון תצוגה מקדימה נכשל

en: Previous page
he_IL: עמוד קודם

en: Price Table: Button link
he_IL: טבלת מחירים: קישור כפתור

en: Price Table: Button text
he_IL: טבלת מחירים: טקסט כפתור

en: Price Table: Footer additional info
he_IL: טבלת מחירים: מידע נוסף בכותרת תחתונה

en: Price Table: Heading
he_IL: טבלת מחירים: כותרת

en: Price Table: Period
he_IL: טבלת מחירים: תקופה

en: Price Table: Ribbon title
he_IL: טבלת מחירים: כותרת סרט

en: Price Table: Sub heading
he_IL: טבלת מחירים: כותרת משנה

en: Price Table: text
he_IL: טבלת מחירים: טקסט

en: Pricing table: Billing Option 1
he_IL: טבלת מחירים: אפשרות חיוב 1

en: Pricing table: Billing Option 2
he_IL: טבלת מחירים: אפשרות חיוב 2

en: Pricing table: Button link
he_IL: טבלת מחירים: קישור כפתור

en: Pricing table: Button text
he_IL: טבלת מחירים: טקסט כפתור

en: Pricing table: Duration
he_IL: טבלת מחירים: משך

en: Pricing table: Feature Description
he_IL: טבלת מחירים: תיאור תכונה

en: Pricing table: Feature Tooltip
he_IL: טבלת מחירים: תיאור כלי

en: Pricing table: Price
he_IL: טבלת מחירים: מחיר

en: Pricing table: Ribbon Text
he_IL: טבלת מחירים: טקסט סרט

en: Pricing table: Title
he_IL: טבלת מחירים: כותרת

en: Private
he_IL: פרטי

en: Problem receiving translation jobs?
he_IL: בעיה בקבלת משימות תרגום?

en: Processing element with id
he_IL: מעבד רכיב עם מזהה

en: Processing target language
he_IL: מעבד שפת יעד

en: Progress: Inner text
he_IL: התקדמות: טקסט פנימי

en: Progress: Title
he_IL: התקדמות: כותרת

en: Publish the post translations
he_IL: פרסם את תרגומי הפוסט

en: Publish the translated post when original is also published (default)
he_IL: פרסם את הפוסט המתורגם כאשר המקור גם פורסם (ברירת מחדל)

en: Quote: Quote Cite
he_IL: ציטוט: מקור ציטוט

en: Quote: Quote Content
he_IL: ציטוט: תוכן ציטוט

en: REST enabled
he_IL: REST מופעל

en: Rate translation
he_IL: דרג תרגום

en: Rate translation of this page
he_IL: דרג את תרגום הדף הזה

en: Rating
he_IL: דירוג

en: Rating:
he_IL: דירוג:

en: Read how this works
he_IL: קרא כיצד זה עובד

en: Read more
he_IL: קרא עוד

en: Recommended
he_IL: מומלץ

en: Redirect visitors based on browser language only if translations exist
he_IL: הפנה מבקרים על בסיס שפת הדפדפן רק אם קיימים תרגומים

en: Refresh
he_IL: רענן

en: Refreshing the page, please wait...
he_IL: מרענן את הדף, אנא המתן...

en: Register
he_IL: הירשם

en: Reload the page and try again.
he_IL: טען מחדש את הדף ונסה שוב.

en: Remember visitors' language preference for %s hours (please enter 24 or multiples of it).
he_IL: זכור את העדפת השפה של המבקרים למשך %s שעות (אנא הזן 24 או כפולות שלו).

en: Remote XML Config Log
he_IL: יומן תצורת XML מרוחק

en: Remove %s
he_IL: הסר %s

en: Remove all messages and notifications
he_IL: הסר את כל ההודעות וההתראות

en: Remove all messages and notifications, for all users.
he_IL: הסר את כל ההודעות וההתראות, עבור כל המשתמשים.

en: Remove comments that don't match the content's language
he_IL: הסר תגובות שאינן תואמות את שפת התוכן

en: Remove debug logs of String Translation cache
he_IL: הסר יומני ניפוי באגים של מטמון תרגום מחרוזות

en: Remove ghost entries from the translation tables
he_IL: הסר ערכי רפאים מטבלאות התרגום

en: Remove language suffixes from taxonomy names.
he_IL: הסר סיומות שפה משמות טקסונומיה.

en: Remove the 'filter_var' string from the 'disable_functions' directive or...
he_IL: הסר את המחרוזת "filter_var" מההוראה "disable_functions" או...

en: Removes entries from the WPML tables that are not linked properly. Cleans the table off entries left over upgrades, bug fixes or undetermined factors.
he_IL: מסיר ערכים מטבלאות WPML שאינם מקושרים כראוי. מנקה את הטבלה מערכים שנותרו משדרוגים, תיקוני באגים או גורמים בלתי מוגדרים.

en: Removes invalid rows stored in option and hide admin notice.
he_IL: מסיר שורות לא חוקיות המאוחסנות באפשרויות ומסתיר הודעת מנהל מערכת.

en: Rename label to %s
he_IL: שנה את שם התווית ל-%s

en: Replied
he_IL: השיב

en: Reply to admin
he_IL: השב למנהל מערכת

en: Reply to admin:
he_IL: השב למנהל המערכת:

en: Reply to translator
he_IL: השב למתרגם

en: Reply to translator:
he_IL: השב למתרגם:

en: Required
he_IL: נדרש

en: Reset
he_IL: איפוס

en: Reset and deactivate WPML
he_IL: אפס ובטל הפעלה של WPML

en: Reset languages
he_IL: אפס שפות

en: Reset settings
he_IL: אפס הגדרות

en: Restore
he_IL: שחזר

en: Restore default
he_IL: שחזר ברירת מחדל

en: Restore dismissed and hidden messages and notifications.
he_IL: שחזר הודעות והתראות שנדחו והוסתרו.

en: Restore messages and notification
he_IL: שחזר הודעות והתראות

en: Retry
he_IL: נסה שוב

en: Review
he_IL: סקירה

en: Reviewed by:
he_IL: נבדק על ידי:

en: Reviews: Comment Contents
he_IL: ביקורות: תוכן תגובה

en: Reviews: Comment Image
he_IL: ביקורות: תמונת תגובה

en: Reviews: Comment Link
he_IL: ביקורות: קישור תגובה

en: Reviews: Comment Title
he_IL: ביקורות: כותרת תגובה

en: Reviews: Commenter Name
he_IL: ביקורות: שם מגיב

en: Running now batch #%d
he_IL: מריץ כעת אצווה #%d

en: SEO Options
he_IL: אפשרויות SEO

en: Safe HTML editing
he_IL: עריכת HTML בטוחה

en: Save
he_IL: שמירה

en: Save the translated post as a draft
he_IL: שמור את הפוסט המתורגם כטיוטה

en: Saving settings...
he_IL: שומר הגדרות...

en: Scanning Results
he_IL: תוצאות סריקה

en: Scanning now, please don't close this page.
he_IL: סורק כעת, נא לא לסגור דף זה.

en: Scanning now, please wait...
he_IL: סורק כעת, אנא המתן...

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Search Dropdown: Placeholder
he_IL: חיפוש נפתח: מציין מיקום

en: Search Inline: Placeholder
he_IL: חיפוש מוטבע: מציין מיקום

en: Search Modal: Placeholder
he_IL: חיפוש מודאלי: מציין מיקום

en: Search: Placeholder
he_IL: חיפוש: מציין מיקום

en: Select All
he_IL: בחר הכל

en: Select Language
he_IL: בחר שפה

en: Select Validation
he_IL: בחר אימות

en: Select a preset
he_IL: בחר הגדרה מראש

en: Select all items
he_IL: בחר את כל הפריטים

en: Select bulk action
he_IL: בחר פעולה גורפת

en: Select content and send to translation
he_IL: בחר תוכן ושלח לתרגום

en: Select how to display the language switcher in the menu. Choose "List of languages" to display all the items at the same level or "Dropdown" to display the current language as parent and other languages as children.
he_IL: בחר כיצד להציג את בורר השפות בתפריט. בחר "רשימת שפות" כדי להציג את כל הפריטים באותה רמה או "תפריט נפתח" כדי להציג את השפה הנוכחית כהורה ושפות אחרות כילדים.

en: Select row
he_IL: בחר שורה

en: Select the menus, in which to display the language switcher.
he_IL: בחר את התפריטים שבהם יוצג בורר השפות.

en: Select the position to display the language switcher in the menu.
he_IL: בחר את המיקום להצגת בורר השפות בתפריט.

en: Select the position to display the post translations links.
he_IL: בחר את המיקום להצגת קישורי תרגומי הפוסטים.

en: Select the style of the language switcher.
he_IL: בחר את סגנון בורר השפות.

en: Select the taxonomy to translate:
he_IL: בחר את הטקסונומיה לתרגום:

en: Select the widget area where to include the language switcher.
he_IL: בחר את אזור הווידג'טים שבו ייכלל בורר השפות.

en: Select this option if your theme or plugins use AJAX operations on the front-end, that WPML needs to filter. WPML will set a cookie using JavaScript which will allow it to return the correct content for AJAX operations.
he_IL: בחר באפשרות זו אם ערכת העיצוב או התוספים שלך משתמשים בפעולות AJAX בחזית האתר, ש-WPML צריך לסנן. WPML יגדיר קובץ עוגייה באמצעות JavaScript שיאפשר לו להחזיר את התוכן הנכון עבור פעולות AJAX.

en: Select translation option
he_IL: בחר אפשרות תרגום

en: Select your language:
he_IL: בחר את השפה שלך:

en: Send
he_IL: שלח

en: Send to translation
he_IL: שלח לתרגום

en: Send to translation the content of raw HTML cells
he_IL: שלח לתרגום את תוכן תאי HTML גולמיים

en: Send to translator
he_IL: שלח למתרגם

en: Sent to translation service
he_IL: נשלח לשירות תרגום

en: Sent to translator
he_IL: נשלח למתרגם

en: Server error
he_IL: שגיאת שרת

en: Server error. Please refresh and try again.
he_IL: שגיאת שרת. אנא רענן ונסה שוב.

en: Service added and set as default.
he_IL: השירות נוסף והוגדר כברירת מחדל.

en: Set admin language as editing language.
he_IL: הגדר את שפת הניהול כשפת עריכה.

en: Set language information
he_IL: הגדר פרטי שפה

en: Set page parent for translation according to page parent of the original language
he_IL: הגדר הורה דף לתרגום בהתאם להורה הדף של שפת המקור

en: Set-up the translation
he_IL: הגדר את התרגום

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: Partially done
he_IL: בוצע חלקית

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: Partially done.
he_IL: בוצע חלקית.

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: There might be more content to fix: please repeat the process.
he_IL: ייתכן שיש עוד תוכן לתיקון: אנא חזור על התהליך.

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: translation jobs updated
he_IL: עבודות תרגום עודכנו

en: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated.
he_IL: מגדיר את סטטוס התרגום ל-DUPLICATE בטבלת icl_translation_status, עבור פוסטים המסומנים כמשוכפלים.

en: Setting language to media. %d left
he_IL: הגדרת שפה למדיה. נותרו %d

en: Setting language to media: done!
he_IL: הגדרת שפה למדיה: בוצע!

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Settings saved
he_IL: ההגדרות נשמרו

en: Settings updated
he_IL: ההגדרות עודכנו

en: Setup
he_IL: הגדרה

en: Setup WPML
he_IL: הגדר את WPML

en: Setup manually
he_IL: הגדרה ידנית

en: Show
he_IL: הצג

en: Show "Multilingual Content Setup" meta box on post edit screen.
he_IL: הצג תיבת מטא "הגדרת תוכן רב לשוני" במסך עריכת הפוסט.

en: Show Active Language - has to be ON with Dropdown
he_IL: הצג שפה פעילה - חייב להיות מופעל עם תפריט נפתח

en: Show Language Switcher on login and registration pages
he_IL: הצג בורר שפות בדפי התחברות והרשמה

en: Show Translation Feedback module for these languages:
he_IL: הצג מודול משוב תרגום עבור שפות אלה:

en: Show content in:
he_IL: הצג תוכן ב:

en: Show details
he_IL: הצג פרטים

en: Show language switcher in footer
he_IL: הצג בורר שפות בכותרת התחתונה

en: Show links above or below posts, offering them in other languages
he_IL: הצג קישורים מעל או מתחת לפוסטים, והצע אותם בשפות אחרות

en: Show on the left side of the screen
he_IL: הצג בצד שמאל של המסך

en: Show on the right side of the screen
he_IL: הצג בצד ימין של המסך

en: Show system fields
he_IL: הצג שדות מערכת

en: Show this notice.
he_IL: הצג הודעה זו.

en: Show your love for WPML
he_IL: הראה את אהבתך ל-WPML

en: Showing content in:
he_IL: מציג תוכן ב:

en: Side-by-side editing
he_IL: עריכה זו לצד זו

en: Since WPML 3.6.0, the language switchers are not using CSS IDs and the CSS classes have changed. This was required to fix some bugs and match the latest standards. If your theme or your custom CSS is not relying on these old selectors, it's recommended to skip the backwards compatibility. However, it's still possible to re-activate this option later.
he_IL: מאז WPML 3.6.0, בוררי השפות אינם משתמשים במזהי CSS וקלאסות ה-CSS השתנו. זה נדרש כדי לתקן כמה באגים ולהתאים לסטנדרטים העדכניים ביותר. אם ערכת העיצוב שלך או ה-CSS המותאם אישית שלך אינם מסתמכים על סלקטורים ישנים אלה, מומלץ לדלג על תאימות לאחור. עם זאת, עדיין ניתן להפעיל מחדש אפשרות זו מאוחר יותר.

en: Singular
he_IL: יחיד

en: Site
he_IL: אתר

en: Site %s
he_IL: אתר %s

en: Site Languages
he_IL: שפות האתר

en: Site key:
he_IL: מפתח אתר:

en: Skip backwards compatibility
he_IL: דלג על תאימות לאחור

en: Skip language
he_IL: דלג על שפה

en: Slides: button text
he_IL: שקופיות: טקסט כפתור

en: Slides: description
he_IL: שקופיות: תיאור

en: Slides: heading
he_IL: שקופיות: כותרת

en: Slides: link URL
he_IL: שקופיות: קישור URL

en: Slug
he_IL: סלאג

en: Slug translation is currently disabled in WPML. %1$sClick here to enable.%2$s
he_IL: תרגום כתובות URL מושבת כרגע ב-WPML. %1$sלחץ כאן כדי להפעיל.%2$s

en: Slugs are currently not translated.
he_IL: כתובות URL אינן מתורגמות כרגע.

en: Slugs are currently translated. Click the link above to edit the translations.
he_IL: כתובות URL מתורגמות כרגע. לחץ על הקישור למעלה כדי לערוך את התרגומים.

en: Some WPML Language Switcher settings were reinitialized because they were corrupted. Please re-configure them:
he_IL: חלק מהגדרות בורר השפות של WPML אותחלו מחדש מכיוון שהן נפגמו. אנא הגדר אותן מחדש:

en: Some WPML String Translation features may not work correctly without utf8mb4 character support.
he_IL: חלק מתכונות תרגום המחרוזות של WPML עשויות שלא לפעול כהלכה ללא תמיכה בתווי utf8mb4.

en: Some content may appear gone due to the default language change. See
he_IL: חלק מהתוכן עשוי להיראות חסר עקב שינוי שפת ברירת המחדל. ראה

en: Some content may not be translated to all languages. Choose what should appear in the language switcher when translation is missing.
he_IL: חלק מהתוכן עשוי לא להיות מתורגם לכל השפות. בחר מה יופיע בבורר השפות כאשר חסר תרגום.

en: Some of your content was translated using the Classic Translation Editor. If you proceed, re-translating may overwrite or delete those translations.
he_IL: חלק מהתוכן שלך תורגם באמצעות עורך התרגום הקלאסי. אם תמשיך, תרגום מחדש עלול לדרוס או למחוק תרגומים אלה.

en: Some parameters are missing for this request.
he_IL: חלק מהפרמטרים חסרים עבור בקשה זו.

en: Something went wrong with automatic translation. Please contact %1$1sWPML support%2$2s and report that the following automatic translation is stuck: %3$3s | Something went wrong with automatic translation. Please contact %1$1sWPML support%2$2s and report that the following automatic translations are stuck: %3$3s
he_IL[0]: משהו השתבש עם התרגום האוטומטי. אנא צור קשר עם %1$1sתמיכת WPML%2$2s ודווח שהתרגום האוטומטי הבא תקוע: %3$3s
he_IL[1]: משהו השתבש עם התרגום האוטומטי. אנא צור קשר עם %1$1sתמיכת WPML%2$2s ודווח שהתרגומים האוטומטיים הבאים תקועים: %3$3s

en: Something went wrong. Please try again or contact the support.
he_IL: משהו השתבש. אנא נסה שוב או צור קשר עם התמיכה.

en: Something went wrong. Please try again.
he_IL: משהו השתבש. אנא נסה שוב.

en: Spell Checker
he_IL: בודק איות

en: Start the process
he_IL: התחל את התהליך

en: Starting...
he_IL: מתחיל...

en: Status
he_IL: סטטוס

en: Status:
he_IL: סטטוס:

en: Step
he_IL: שלב

en: Sticky
he_IL: נעוץ

en: Stop showing this message
he_IL: הפסק להציג הודעה זו

en: Store a language cookie to support language filtering for AJAX
he_IL: אחסן קובץ עוגייה של שפה כדי לתמוך בסינון שפות עבור AJAX

en: Strings for menus will be updated
he_IL: מחרוזות עבור תפריטים יעודכנו

en: Style
he_IL: סגנון

en: Styling the language switcher with additional CSS
he_IL: עיצוב בורר השפות באמצעות CSS נוסף

en: Subscribe form: Button Text
he_IL: טופס הרשמה: טקסט כפתור

en: Subscribe form: Checkbox Text
he_IL: טופס הרשמה: טקסט תיבת סימון

en: Subscribe form: Notification Subject
he_IL: טופס הרשמה: נושא הודעה

en: Subscribe form: Redirect Link
he_IL: טופס הרשמה: קישור הפניה מחדש

en: Subscribe form: Success Message
he_IL: טופס הרשמה: הודעת הצלחה

en: Subscribe form: Terms and Conditions
he_IL: טופס הרשמה: תנאים והגבלות

en: Support
he_IL: תמיכה

en: Switch to %s
he_IL: עבור אל %s

en: Sync
he_IL: סנכרן

en: Synchronize comment status
he_IL: סנכרן סטטוס תגובה

en: Synchronize comments on duplicate content
he_IL: סנכרן תגובות בתוכן משוכפל

en: Synchronize local job ids with ATE jobs
he_IL: סנכרן מזהי משימות מקומיים עם משימות ATE

en: Synchronize local job ids with their ATE counterparts. You will have to refresh a few times any admin page to accomplish the process.
he_IL: סנכרן מזהי משימות מקומיים עם מקביליהם ב-ATE. יהיה עליך לרענן כמה פעמים כל דף ניהול כדי להשלים את התהליך.

en: Synchronize menus between languages.
he_IL: סנכרן תפריטים בין שפות.

en: Synchronize page order for translations
he_IL: סנכרן סדר דפים לתרגומים

en: Synchronize page template
he_IL: סנכרן תבנית דף

en: Synchronize password for password protected posts
he_IL: סנכרן סיסמה לפוסטים מוגנים בסיסמה

en: Synchronize ping status
he_IL: סנכרן סטטוס פינג

en: Synchronize posts format
he_IL: סנכרן פורמט פוסטים

en: Synchronize posts taxonomies
he_IL: סנכרן טקסונומיות של פוסטים

en: Synchronize private flag
he_IL: סנכרן דגל פרטי

en: Synchronize sticky flag
he_IL: סנכרן דגל נעיצה

en: Synchronize taxonomy hierarchy according to: %1$s language.
he_IL: סנכרן היררכיית טקסונומיה לפי: שפת %1$s.

en: Syncing menus %1 of %2
he_IL: מסנכרן תפריטים %1 מתוך %2

en: Tab Item: Content
he_IL: פריט לשונית: תוכן

en: Tab Item: Label
he_IL: פריט לשונית: תווית

en: Tab Label
he_IL: תווית לשונית

en: Table of Contents: Title
he_IL: תוכן עניינים: כותרת

en: Tabs: Content
he_IL: לשוניות: תוכן

en: Tabs: Tab Content
he_IL: לשוניות: תוכן לשונית

en: Tabs: Tab Label
he_IL: לשוניות: תווית לשונית

en: Tabs: Title
he_IL: לשוניות: כותרת

en: Target Language
he_IL: שפת יעד

en: Taxonomies Translation
he_IL: תרגום טקסונומיות

en: Taxonomy
he_IL: טקסונומיה

en: Taxonomy Translation
he_IL: תרגום טקסונומיה

en: Taxonomy translation
he_IL: תרגום טקסונומיה

en: Technical support for clients is available via %sWPML forums%s.
he_IL: תמיכה טכנית ללקוחות זמינה דרך %sפורומי WPML%s.

en: Tell the world your site is running multilingual with WPML (places a message in your site's footer) - <a href="%s">read more</a>
he_IL: ספר לעולם שהאתר שלך פועל באופן רב-לשוני עם WPML (מציב הודעה בכותרת התחתונה של האתר שלך) - <a href="%s">קרא עוד</a>

en: Term translation
he_IL: תרגום מונח

en: Testimonial Carousel: Content
he_IL: קרוסלת המלצות: תוכן

en: Testimonial Carousel: Name
he_IL: קרוסלת המלצות: שם

en: Testimonial Carousel: Title
he_IL: קרוסלת המלצות: כותרת

en: Testimonial: Content
he_IL: עדות: תוכן

en: Testimonial: Heading
he_IL: עדות: כותרת

en: Testimonial: Job
he_IL: עדות: תפקיד

en: Testimonial: Link URL
he_IL: עדות: כתובת URL של קישור

en: Testimonial: Name
he_IL: עדות: שם

en: Testimonial: content
he_IL: עדות: תוכן

en: Text Color
he_IL: צבע טקסט

en: Text Content
he_IL: תוכן טקסט

en: Text Content: Text
he_IL: תוכן טקסט: טקסט

en: Text Editor: Text
he_IL: עורך טקסט: טקסט

en: Text for alternative languages for posts:
he_IL: טקסט לשפות חלופיות עבור פוסטים:

en: Thank you for choosing. You can always change your selection in %sPost Types Translation setup%s.
he_IL: תודה שבחרת. תוכל תמיד לשנות את בחירתך ב-%sהגדרות תרגום סוגי פוסטים%s.

en: Thank you for registering WPML on this site. You will receive automatic updates when new versions are available.
he_IL: תודה על רישום WPML באתר זה. תקבל עדכונים אוטומטיים כאשר גרסאות חדשות יהיו זמינות.

en: Thank you for your rating and comment!
he_IL: תודה על הדירוג וההערה שלך!

en: Thank you for your rating!
he_IL: תודה על הדירוג שלך!

en: The 'Reset' action will deactivate the WPML plugin after it deletes the WPML tables (tables with the 'icl_' prefix) from the database. The action will NOT delete any content (posts, taxonomy terms etc.). It only affects translation and language information that WPML associates with each content type.
he_IL: פעולת ה "איפוס" תבטל את הפעלת תוסף WPML לאחר שתמחק את טבלאות WPML (טבלאות עם הקידומת "icl_") ממסד הנתונים. הפעולה לא תמחק שום תוכן (פוסטים, מונחי טקסונומיה וכו'). היא משפיעה רק על פרטי התרגום והשפה ש-WPML משייך לכל סוג תוכן.

en: The Language code already exists.
he_IL: קוד השפה כבר קיים.

en: The Language name already exists.
he_IL: שם השפה כבר קיים.

en: The URL of the HTML file is required
he_IL: כתובת ה-URL של קובץ ה-HTML נדרשת

en: The WPML Multilingual CMS plugin is not currently enabled.
he_IL: התוסף WPML Multilingual CMS אינו מופעל כרגע.

en: The WPML Page Builders plugin that you're using is now part of WPML.
he_IL: התוסף WPML Page Builders שבו אתה משתמש הוא כעת חלק מ-WPML.

en: The button is disabled because all existing menus have language switchers. You can edit the settings of the existing language switchers.
he_IL: הכפתור מושבת מכיוון שלכל התפריטים הקיימים יש בוררי שפות. באפשרותך לערוך את ההגדרות של בוררי השפות הקיימים.

en: The button is disabled because all existing widget areas have language switchers. You can edit the settings of the existing language switchers.
he_IL: הכפתור מושבת מכיוון שלכל אזורי הווידג'טים הקיימים יש בוררי שפות. באפשרותך לערוך את ההגדרות של בוררי השפות הקיימים.

en: The button is disabled because there are no menus in the site. Add a menu and you can later enable a language switcher in it.
he_IL: הכפתור מושבת מכיוון שאין תפריטים באתר. הוסף תפריט ותוכל מאוחר יותר להפעיל בו בורר שפות.

en: The button is disabled because there are no registered widget areas in the site.
he_IL: הכפתור מושבת מכיוון שאין אזורי ווידג'טים רשומים באתר.

en: The current content of this %s will be permanently lost. WPML will copy the %s content and replace the current content.
he_IL: התוכן הנוכחי של %s זה יאבד לצמיתות. WPML יעתיק את תוכן %s ויחליף את התוכן הנוכחי.

en: The data will be encrypted with the %s algorithm.
he_IL: הנתונים יוצפנו באמצעות אלגוריתם %s.

en: The default locale already exists.
he_IL: הלוקאל המוגדר כברירת מחדל כבר קיים.

en: The field can't be empty.
he_IL: השדה אינו יכול להיות ריק.

en: The filter extension is enabled by default as of PHP 5.2, therefore it must have been disabled by either you or your host.
he_IL: הרחבת המסנן מופעלת כברירת מחדל החל מ-PHP 5.2, ולכן היא בוודאי הושבתה על ידך או על ידי המארח שלך.

en: The filter extension is enabled by default as of PHP 5.2.0. Before this time an experimental PECL extension was
                used, however, the PECL version is no longer recommended to be used or updated. (source:
he_IL: הרחבת המסנן מופעלת כברירת מחדל החל מ-PHP 5.2.0. לפני כן נעשה שימוש בהרחבת PECL ניסיונית
    , אולם גרסת PECL אינה מומלצת עוד לשימוש או לעדכון. (מקור:

en: The following exception has occurred while running the migration, please try again later or contact support if the problem persists.
he_IL: התרחשה השגיאה הבאה במהלך הפעלת ההעברה, אנא נסה שוב מאוחר יותר או צור קשר עם התמיכה אם הבעיה נמשכת.

en: The following terms do not have a translation in the chosen language and will be disconnected from this post:
he_IL: המונחים הבאים אינם כוללים תרגום בשפה הנבחרת ויתנתקו מפוסט זה:

en: The hreflang already exists.
he_IL: ה-hreflang כבר קיים.

en: The language %s was deleted.
he_IL: השפה %s נמחקה.

en: The menus on this page may not sync because it requires more input variables. Please modify the %1$s setting in your php.ini or .htaccess files to %2$s or more.
he_IL: התפריטים בדף זה עשויים שלא להסתנכרן מכיוון שהם דורשים יותר משתני קלט. אנא שנה את ההגדרה %1$s בקבצי php.ini או.htaccess שלך ל-%2$s או יותר.

en: The original has been deleted!
he_IL: המקור נמחק!

en: The remote XML Config Log is empty
he_IL: יומן תצורת ה-XML המרוחק ריק

en: The role was not found.
he_IL: התפקיד לא נמצא.

en: The selected menus have been synchonized.
he_IL: התפריטים שנבחרו סונכרנו.

en: The selected strings can now be translated using the %1$s String Translation %2$s screen
he_IL: המחרוזות שנבחרו ניתנות כעת לתרגום באמצעות מסך %1$s תרגום מחרוזות %2$s

en: The service has been enabled.
he_IL: השירות הופעל.

en: The taxonomy hierarchy is already synchronized.
he_IL: היררכיית הטקסונומיה כבר מסונכרנת.

en: The taxonomy hierarchy is now synchronized.
he_IL: היררכיית הטקסונומיה מסונכרנת כעת.

en: The translation preference for this field are being controlled by a language configuration XML file. If you want to control it manually, remove the entry from the configuration file.
he_IL: העדפת התרגום עבור שדה זה נשלטת על ידי קובץ XML של תצורת שפה. אם ברצונך לשלוט בו ידנית, הסר את הערך מקובץ התצורה.

en: The trashed feedback will be permanently deleted after %d days.
he_IL: המשוב שנשלח לאשפה יימחק לצמיתות לאחר %d ימים.

en: The upgrade is complete.
he_IL: השדרוג הושלם.

en: The uploaded file exceeds %s bytes.
he_IL: הקובץ שהועלה חורג מ-%s בתים.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
he_IL: הקובץ שהועלה חורג מההוראה upload_max_filesize ב-php.ini.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
he_IL: הקובץ שהועלה הועלה רק חלקית.

en: The user could not be created
he_IL: המשתמש לא נוצר

en: The web server cannot write to the .htaccess file
he_IL: שרת האינטרנט אינו יכול לכתוב לקובץ.htaccess

en: Theme and Plugins compatibility with WPML
he_IL: תאימות ערכות נושא ותוספים עם WPML

en: Theme and plugins localization
he_IL: לוקליזציה של ערכות נושא ותוספים

en: There are no templates available.
he_IL: אין תבניות זמינות.

en: There was an error uploading the file, please try again!
he_IL: אירעה שגיאה בהעלאת הקובץ, אנא נסה שוב!

en: These languages are enabled for this site:
he_IL: שפות אלה מופעלות עבור אתר זה:

en: These plugins are known to have compatibiliy issues with WPML:
he_IL: תוספים אלה ידועים כבעלי בעיות תאימות עם WPML:

en: This action is not allowed
he_IL: פעולה זו אינה מותרת

en: This applies to all types of media items (images, videos, PDFs, etc.) and not just images. WPML will only duplicate media texts (alt, caption, title) and not the media files.
he_IL: זה חל על כל סוגי פריטי המדיה (תמונות, סרטונים, קובצי PDF וכו') ולא רק על תמונות. WPML ישכפל רק טקסטים של מדיה (alt, כיתוב, כותרת) ולא את קבצי המדיה.

en: This can be a result of either:
he_IL: זה יכול להיות תוצאה של אחת מהסיבות הבאות:

en: This document is a duplicate of %s and it is maintained by WPML.
he_IL: מסמך זה הוא כפילות של %s והוא מתוחזק על ידי WPML.

en: This feature turns themes into multilingual, without having to edit their PHP files.
he_IL: תכונה זו הופכת ערכות נושא לרב-לשוניות, ללא צורך לערוך את קבצי ה-PHP שלהן.

en: This feature uses Javascript. Make sure that your site doesn't have JS errors.
he_IL: תכונה זו משתמשת ב-Javascript. ודא שאין שגיאות JS באתר שלך.

en: This function is available through the Network Admin section.
he_IL: פונקציה זו זמינה דרך מדור מנהל הרשת.

en: This information allows our support team to see the versions of WordPress, plugins and theme on your site. Provide this information if requested in our support forum. No passwords or other confidential information is included.
he_IL: מידע זה מאפשר לצוות התמיכה שלנו לראות את גרסאות וורדפרס, התוספים והערכת העיצוב באתר שלך. ספק מידע זה אם תתבקש בפורום התמיכה שלנו. לא נכללים סיסמאות או מידע חסוי אחר.

en: This is a translation of
he_IL: זוהי תרגום של

en: This is the order in which the languages will be displayed in the language switcher.
he_IL: זהו הסדר שבו השפות יוצגו בבורר השפות.

en: This language selector determines which content to display. You can choose items in a specific language or in all languages. To change the language of the WordPress Admin interface, go to your profile.
he_IL: בורר שפות זה קובע איזה תוכן יוצג. באפשרותך לבחור פריטים בשפה ספציפית או בכל השפות. כדי לשנות את שפת ממשק הניהול של וורדפרס, עבור לפרופיל שלך.

en: This may solve issues like missing languages in the language switcher.
he_IL: פעולה זו עשויה לפתור בעיות כמו שפות חסרות בבורר השפות.

en: This means that %s isn't yet aware of the problem in the translation and cannot fix it.
he_IL: משמעות הדבר היא ש- %s עדיין אינו מודע לבעיה בתרגום ואינו יכול לתקן אותה.

en: This operation copies the content from the original language onto this translation. It's meant for when you want to start with the original content, but keep translating in this language. This button is only enabled when there's no content in the editor.
he_IL: פעולה זו מעתיקה את התוכן מהשפה המקורית לתרגום זה. היא מיועדת למקרים שבהם ברצונך להתחיל עם התוכן המקורי, אך להמשיך לתרגם בשפה זו. כפתור זה מופעל רק כאשר אין תוכן בעורך.

en: This operation will remove WPML's language table and recreate it. You should use it if you just installed WPML and you're not seeing a complete list of available languages.
he_IL: פעולה זו תסיר את טבלת השפות של WPML ותיצור אותה מחדש. עליך להשתמש בה אם התקנת את WPML זה עתה ואינך רואה רשימה מלאה של שפות זמינות.

en: This operation will reset WPML's language tables and reinstall it. Any custom languages that you added will be removed.
he_IL: פעולה זו תאפס את טבלאות השפה של WPML ותתקין אותו מחדש. כל השפות המותאמות אישית שהוספת יוסרו.

en: This operation will synchronize this translation with the original language. When you edit the original, this translation will update immediately. It's meant when you want the content in this language to always be the same as the content in the original language.
he_IL: פעולה זו תסנכרן תרגום זה עם שפת המקור. כאשר תערוך את המקור, תרגום זה יתעדכן מיד. היא מיועדת למקרים שבהם ברצונך שהתוכן בשפה זו יהיה תמיד זהה לתוכן בשפת המקור.

en: This option ensures image texts (like alt, title, and caption) are translatable and displayed on the front-end. WPML duplicates media only when needed and only during translation, keeping your database clean and avoiding unnecessary entries.
he_IL: אפשרות זו מבטיחה שטקסטים של תמונות (כמו alt, כותרת וכיתוב) ניתנים לתרגום ומוצגים בחזית האתר. WPML משכפל מדיה רק בעת הצורך ורק במהלך התרגום, ושומר על מסד הנתונים שלך נקי ומונע ערכים מיותרים.

en: This option is not yet available for Multisite installs
he_IL: אפשרות זו אינה זמינה עדיין עבור התקנות מרובות אתרים (Multisite)

en: This page is set to be %1$stranslated manually%2$s using the WordPress Editor
he_IL: דף זה מוגדר להיות %1$sמתורגם ידנית%2$s באמצעות עורך וורדפרס

en: This page was translated from:
he_IL: דף זה תורגם מ:

en: This plugin has been deactivated as it is now part of the WPML Multilingual CMS plugin. You can safely delete it.
he_IL: תוסף זה הושבת מכיוון שהוא כעת חלק מתוסף WPML Multilingual CMS. תוכל למחוק אותו בבטחה.

en: This post is already duplicated.
he_IL: פוסט זה כבר משוכפל.

en: This post is also available in:
he_IL: פוסט זה זמין גם ב:

en: This post is also available in: %s
he_IL: פוסט זה זמין גם ב: %s

en: This screen contains the language settings for your site.
he_IL: מסך זה מכיל את הגדרות השפה עבור האתר שלך.

en: This setting is controlled by a wpml-config.xml file. Click here to unlock and override this setting.
he_IL: הגדרה זו נשלטת על ידי קובץ wpml-config.xml. לחץ כאן כדי לבטל נעילה ולעקוף הגדרה זו.

en: This term has additional meta fields:
he_IL: למונח זה יש שדות מטא נוספים:

en: This text appears before the list of languages. Your text needs to include the string %s which is a placeholder for the actual links.
he_IL: טקסט זה מופיע לפני רשימת השפות. הטקסט שלך צריך לכלול את המחרוזת %s שהיא מציין מיקום לקישורים בפועל.

en: This version of WPML includes major updates and improvements.
he_IL: גרסה זו של WPML כוללת עדכונים ושיפורים משמעותיים.

en: This warning will disappear once this issue is fixed.
he_IL: אזהרה זו תיעלם לאחר תיקון בעיה זו.

en: This will %1$soverwrite any existing language-specific settings%2$s, including translated texts created with WPML.
he_IL: פעולה זו %1$sתדרוס כל הגדרות קיימות ספציפיות לשפה%2$s, כולל טקסטים מתורגמים שנוצרו באמצעות WPML.

en: This will %1$soverwrite any existing language-specific settings%2$s.
he_IL: פעולה זו %1$sתדרוס כל הגדרות קיימות ספציפיות לשפה%2$s.

en: This will assign the same taxonomy terms as the source for each post translation.
he_IL: פעולה זו תקצה את אותם מונחי טקסונומיה כמו המקור לכל תרגום פוסט.

en: This will change the settings of your language switchers %s to their defaults as set by the theme. Please note that some switchers may be removed and others may be added.
he_IL: פעולה זו תשנה את הגדרות בוררי השפות שלך %s לברירות המחדל שלהם כפי שהוגדרו על ידי התבנית. שים לב שחלק מהבוררים עשויים להיות מוסרים ואחרים עשויים להתווסף.

en: This will check for comments that have a language different than the content they belong to. If found, we can delete these comments for you. We call these 'orphan comments'.
he_IL: פעולה זו תבדוק אם קיימות תגובות בשפה שונה מהתוכן שאליו הן שייכות. אם יימצאו, נוכל למחוק עבורך תגובות אלו. אנו קוראים להן "תגובות יתומות".

en: This will duplicate media texts (alt, title, caption) to all languages using the options you selected above. Please stay on this page until the process completes - it may take a few minutes.
he_IL: פעולה זו תשכפל טקסטים של מדיה (alt, title, caption) לכל השפות באמצעות האפשרויות שבחרת לעיל. אנא הישאר בדף זה עד להשלמת התהליך – זה עשוי לארוך מספר דקות.

en: To add categories that already exist in other languages go to the <a%s>category management page</a>
he_IL: כדי להוסיף קטגוריות שכבר קיימות בשפות אחרות, עבור אל <a%s>דף ניהול הקטגוריות</a>

en: To continue using WPML features like automatic translation and plugin updates, please register your site again. Don't worry, your existing content and translations are safe.
he_IL: כדי להמשיך להשתמש בתכונות WPML כמו תרגום אוטומטי ועדכוני תוספים, אנא רשום את האתר שלך שוב. אל דאגה, התוכן והתרגומים הקיימים שלך בטוחים.

en: To easily translate %s, you need to add the following WPML components:
he_IL: כדי לתרגם בקלות את %s, עליך להוסיף את רכיבי WPML הבאים:

en: To edit other languages, use the switcher in the top admin bar.
he_IL: כדי לערוך שפות אחרות, השתמש במחליף בסרגל הניהול העליון.

en: To enable it, either you or your host will need to open your website's php.ini file and either:
he_IL: כדי להפעיל אותה, אתה או המארח שלך תצטרכו לפתוח את קובץ ה-php.ini של האתר שלכם ו:

en: To enable the <strong>Use directory for default language</strong> option, you need to <a href='https://wpml.org/documentation/getting-started-guide/language-setup/directory-default-language/?utm_source=plugin&utm_medium=gui&utm_campaign=core&utm_term=root-page-dialog' target='_blank'>specify what to show for your site's root URL</a>.
he_IL: כדי להפעיל את האפשרות <strong>השתמש בספרייה עבור שפת ברירת המחדל</strong>, עליך <a href='https://wpml.org/documentation/getting-started-guide/language-setup/directory-default-language/?utm_source=plugin&utm_medium=gui&utm_campaign=core&utm_term=root-page-dialog' target='_blank'>לציין מה להציג עבור כתובת ה-URL הבסיסית של האתר שלך</a>.

en: To ensure and improve the security of your website, WPML makes use of the
he_IL: כדי להבטיח ולשפר את אבטחת האתר שלך, WPML משתמש ב-

en: To fix, open "%s" and set the "default locale" values as shown above.
he_IL: כדי לתקן, פתח את "%s" והגדר את ערכי "הלוקאל המוגדר כברירת מחדל" כפי שמוצג לעיל.

en: To learn more, please visit our documentation page about %s.
he_IL: למידע נוסף, אנא בקר בדף התיעוד שלנו אודות %s.

en: To synchronize values for translations, you need to enable WPML's Translation Management module.
he_IL: כדי לסנכרן ערכים עבור תרגומים, עליך להפעיל את מודול ניהול התרגומים של WPML.

en: To translate content created with %1$s, you need to %2$sinstall WPML String Translation%3$s
he_IL: כדי לתרגם תוכן שנוצר באמצעות %1$s, עליך %2$sלהתקין את WPML String Translation%3$s

en: To translate taxonomy labels and slug you need %s plugin.
he_IL: כדי לתרגם תוויות וסלאג של טקסונומיה אתה צריך את התוסף %s.

en: To translate text-based options, use %1$sOther texts (Strings)%2$s in the %3$sTranslation Dashboard%4$s.
he_IL: כדי לתרגם אפשרויות מבוססות טקסט, השתמש ב-%1$sטקסטים אחרים (מחרוזות)%2$s ב-%3$sלוח המחוונים של התרגום%4$s.

en: To translate these items, please go to <a rel="noreferrer" href="%s">Translation Management</a> and send them for translation.
he_IL: כדי לתרגם פריטים אלה, אנא עבור אל <a rel="noreferrer" href="%s">ניהול תרגומים</a> ושלח אותם לתרגום.

en: Toggle: Content
he_IL: מתג: תוכן

en: Toggle: Title
he_IL: מתג: כותרת

[ctx: Tooltip: Auto sign-in and sign-out users from all domains]
en: It requires a call to each of the site's language domains on both log-in and log-out, so there's a small performance penalty to using it.
he_IL: היא דורשת קריאה לכל אחד מדומייני השפה של האתר הן בכניסה והן ביציאה, ולכן יש עונש ביצועים קטן בשימוש בה.

[ctx: Tooltip: Auto sign-in and sign-out users from all domains]
en: This feature allows the theme and plugins to work correctly when on sites that use languages in domains.
he_IL: תכונה זו מאפשרת לתבנית ולתוספים לעבוד כראוי באתרים המשתמשים בשפות בדומיינים.

en: Track all translation jobs on your site, along with status, translation method, and history. Use this page to monitor progress or cancel jobs.
he_IL: עקוב אחר כל משימות התרגום באתר שלך, יחד עם סטטוס, שיטת תרגום והיסטוריה. השתמש בדף זה כדי לנטר התקדמות או לבטל משימות.

en: Track and manage jobs
he_IL: עקוב ונהל משימות

en: Translatable
he_IL: ניתן לתרגום

en: Translatable custom posts linking
he_IL: קישור פוסטים מותאמים אישית הניתנים לתרגום

en: Translatable taxonomies linking
he_IL: קישור טקסונומיות הניתנות לתרגום

en: Translate
he_IL: תרגום

en: Translate Content
he_IL: תרגם תוכן

en: Translate Media Library texts (alt, caption, title) when translating content
he_IL: תרגם טקסטים של ספריית המדיה (alt, כיתוב, כותרת) בעת תרגום תוכן

en: Translate independently
he_IL: תרגם באופן עצמאי

en: Translate menu strings and URLs for:
he_IL: תרגם מחרוזות תפריט וכתובות URL עבור:

en: Translate this Document
he_IL: תרגם מסמך זה

en: Translated by:
he_IL: תורגם על ידי:

en: Translated post
he_IL: פוסט מתורגם

en: Translated taxonomies
he_IL: טקסונומיות מתורגמות

en: Translating %1$s? Use the %2$s table for easier translation.
he_IL: מתרגם %1$s? השתמש בטבלה %2$s לתרגום קל יותר.

en: Translating content created with page builders
he_IL: תרגום תוכן שנוצר באמצעות בוני דפים

en: Translation
he_IL: תרגום

en: Translation (new)
he_IL: תרגום (חדש)

en: Translation Dashboard
he_IL: לוח מחוונים לתרגום

en: Translation Editor FAQ
he_IL: שאלות נפוצות על עורך התרגום

en: Translation Feedback
he_IL: משוב תרגום

en: Translation Feedback button on front-end:
he_IL: כפתור משוב תרגום בחזית האתר:

en: Translation Jobs
he_IL: משימות תרגום

en: Translation Management Job Logs
he_IL: יומני משימות ניהול תרגום

en: Translation Memory
he_IL: זיכרון תרגום

en: Translation Priorities
he_IL: עדיפויות תרגום

en: Translation Priority
he_IL: עדיפות תרגום

en: Translation Queue
he_IL: תור תרגום

en: Translation Service
he_IL: שירות תרגום

en: Translation completed
he_IL: התרגום הושלם

en: Translation entry not found for: %d
he_IL: ערך תרגום לא נמצא עבור: %d

en: Translation fixed
he_IL: התרגום תוקן

en: Translation job encountered an error and needs to be resent
he_IL: משימת התרגום נתקלה בשגיאה ויש לשלוח אותה מחדש

en: Translation of
he_IL: תרגום של

en: Translation of %1$s
he_IL: תרגום של %1$s

en: Translation options
he_IL: אפשרויות תרגום

en: Translation preferences
he_IL: העדפות תרגום

en: Translation rating
he_IL: דירוג תרגום

en: Translation ready to download
he_IL: התרגום מוכן להורדה

en: Translation requests cancelled.
he_IL: בקשות תרגום בוטלו.

en: Translation to:
he_IL: תרגום ל:

en: Translation:
he_IL: תרגום:

en: Translations
he_IL: תרגומים

en: Translations of taxonomy %1$s labels and slug
he_IL: תרגומים של תוויות וסלאג של טקסונומיה %1$s

en: Translations queue
he_IL: תור תרגומים

en: Translations:
he_IL: תרגומים:

en: Translator
he_IL: מתרגם

en: Translator replied
he_IL: המתרגם השיב

en: Trash
he_IL: אשפה

en: Troubleshooting
he_IL: פתרון בעיות

en: Type a post title
he_IL: הקלד כותרת פוסט

en: URL rewriting is not enabled in your web server.
he_IL: שכתוב כתובות URL אינו מופעל בשרת האינטרנט שלך.

en: URLs for menus will be updated
he_IL: כתובות URL עבור תפריטים יעודכנו

en: Unable to remove relationship!
he_IL: לא ניתן להסיר קשר!

en: Unable to set this service as default.
he_IL: לא ניתן להגדיר שירות זה כברירת מחדל.

en: Unauthorized
he_IL: לא מורשה

en: Uncategorized
he_IL: ללא קטגוריה

en: Unique designs for translations
he_IL: עיצובים ייחודיים לתרגומים

en: Unknown remote translation service
he_IL: שירות תרגום מרוחק לא ידוע

en: Unknown reviewer
he_IL: בודק לא ידוע

en: Until now, your site was set to display "all blog posts", even if they are not translated. That feature is now replaced with a better and more complete translation mode.
he_IL: עד עכשיו, האתר שלך הוגדר להציג "את כל הפוסטים בבלוג", גם אם הם לא מתורגמים. תכונה זו הוחלפה כעת במצב תרגום טוב ומלא יותר.

en: Untranslated URL %s
he_IL: כתובת URL לא מתורגמת %s

en: Untranslated URLs for menus
he_IL: כתובות URL לא מתורגמות עבור תפריטים

en: Untranslated string %s
he_IL: מחרוזת לא מתורגמת %s

en: Untranslated strings for menus
he_IL: מחרוזות לא מתורגמות עבור תפריטים

en: Update
he_IL: עדכן

en: Update %1$s menu option to %2$s
he_IL: עדכן את אפשרות התפריט %1$s ל-%2$s

en: Update %s translation
he_IL: עדכן תרגום %s

en: Update Taxonomy Hierarchy
he_IL: עדכן היררכיית טקסונומיה

en: Update Translation Priority
he_IL: עדכן עדיפות תרגום

en: Update URL to %s
he_IL: עדכן כתובת URL ל-%s

en: Update term names
he_IL: עדכן שמות מונחים

en: Updated Name
he_IL: שם מעודכן

en: Upload custom flag
he_IL: העלה דגל מותאם אישית

en: Upload dir is not writable
he_IL: ספריית ההעלאה אינה ניתנת לכתיבה

en: Upload directory cannot be created. Check your permissions.
he_IL: לא ניתן ליצור ספריית העלאה. בדוק את ההרשאות שלך.

en: Uploads
he_IL: העלאות

[ctx: Use Translation Editor notice 1/3]
en: You are using DIVI theme, and you have chosen to use the standard editor for translating content.
he_IL: אתה משתמש בערכת העיצוב DIVI, ובחרת להשתמש בעורך הסטנדרטי לתרגום תוכן.

[ctx: Use Translation Editor notice 2/3]
en: Some functionalities may not work properly. We encourage you to switch to use the Translation Editor.
he_IL: ייתכן שחלק מהפונקציונליות לא תעבוד כראוי. אנו ממליצים לך לעבור לשימוש בעורך התרגום.

[ctx: Use Translation Editor notice 2/3]
en: You can find more information here: %s
he_IL: תוכל למצוא מידע נוסף כאן: %s

en: Use also for old translations created with the classic editor
he_IL: השתמש גם לתרגומים ישנים שנוצרו באמצעות העורך הקלאסי

en: Use directory for default language
he_IL: השתמש בספרייה עבור שפת ברירת המחדל

en: Use the language switcher in the top admin bar to switch languages, then set and save options for each language individually.
he_IL: השתמש במחליף השפות בסרגל הניהול העליון כדי להחליף שפות, ולאחר מכן הגדר ושמור אפשרויות עבור כל שפה בנפרד.

en: Use your free automatic translation quota
he_IL: השתמש במכסת התרגום האוטומטי החינמית שלך

[ctx: Used before the last element of a three or more elements list]
en: , and
he_IL: , וכן

[ctx: Used between elements of a two elements list]
en: and
he_IL: וכן

en: User not found
he_IL: משתמש לא נמצא

en: Utf8mb4 charset
he_IL: ערכת תווים Utf8mb4

en: Valid
he_IL: תקף

en: Validate on save
he_IL: אמת בשמירה

en: Version
he_IL: גרסה

en: Video: DailyMotion URL
he_IL: וידאו: כתובת URL של DailyMotion

en: Video: Embed Code
he_IL: וידאו: קוד הטמעה

en: Video: External hosted
he_IL: וידאו: אירוח חיצוני

en: Video: Link
he_IL: וידאו: קישור

en: Video: Self hosted
he_IL: וידאו: אירוח עצמי

en: Video: Vimeo URL
he_IL: וידאו: כתובת URL של Vimeo

en: Video: Vimeo link
he_IL: וידאו: קישור Vimeo

en: Video: Youtube URL
he_IL: וידאו: כתובת URL של YouTube

en: View
he_IL: הצגה

en: View post
he_IL: הצג פוסט

en: Visit
he_IL: בקר

en: WP Menus Sync
he_IL: סנכרון תפריטי WP

en: WPML 3.2 release notes
he_IL: הערות שחרור WPML 3.2

en: WPML Export and Import
he_IL: ייצוא וייבוא WPML

en: WPML Failed to check language pairs
he_IL: WPML נכשל בבדיקת זוגות שפות

en: WPML Language Switcher
he_IL: בורר שפות של WPML

en: WPML Multilingual CMS
he_IL: WPML multilingual CMS

en: WPML Multilingual CMS | <a href="https://wpml.org">Documentation</a> | <a href="https://wpml.org/version/wpml-4-9.0-beta-1/">WPML 4.9.0-beta-1 release notes</a>
he_IL: WPML Multilingual CMS | <a href="https://wpml.org">תיעוד</a> | <a href="https://wpml.org/version/wpml-4-9.0-beta-1/">הערות מהדורה של WPML 4.9.0-beta-1</a>

en: WPML Network Setup
he_IL: הגדרת רשת WPML

en: WPML Settings
he_IL: הגדרות WPML

en: WPML Setup
he_IL: הגדרת WPML

en: WPML Site Languages section
he_IL: קטע שפות האתר של WPML

en: WPML Translation Management is now included in WPML Multilingual CMS.
he_IL: WPML Translation Management כלול כעת ב-WPML Multilingual CMS.

en: WPML admin language
he_IL: שפת ניהול WPML

en: WPML admin screens require JavaScript in order to display. JavaScript is currently off in your browser.
he_IL: מסכי הניהול של WPML דורשים JavaScript כדי להציג. JavaScript כבוי כרגע בדפדפן שלך.

en: WPML allows you to easily translate your site's taxonomies. Only taxonomies marked as translatable will be available for translation. Select the taxonomy in the dropdown menu and then use the list of taxonomy terms that appears to translate them.
he_IL: WPML מאפשר לך לתרגם בקלות את הטקסונומיות של האתר שלך. רק טקסונומיות המסומנות כניתנות לתרגום יהיו זמינות לתרגום. בחר את הטקסונומיה בתפריט הנפתח ולאחר מכן השתמש ברשימת מונחי הטקסונומיה שמופיעה כדי לתרגם אותם.

en: WPML can automatically redirect visitors according to browser language.
he_IL: WPML יכול להפנות אוטומטית מבקרים לפי שפת הדפדפן.

en: WPML can now automatically detect what types of texts (alt, caption, title) your images use. Enable this option to avoid duplicate fields in the translation editor and missing translations for your images.
he_IL: WPML יכול כעת לזהות באופן אוטומטי אילו סוגי טקסטים (alt, כיתוב, כותרת) התמונות שלך משתמשות. הפעל אפשרות זו כדי למנוע שדות כפולים בעורך התרגום ותרגומים חסרים לתמונות שלך.

en: WPML can't be functional because it requires a disabled PHP extension!
he_IL: WPML לא יכול להיות פונקציונלי מכיוון שהוא דורש הרחבת PHP מושבתת!

en: WPML can't run normally. There is an installation or server configuration problem. %1$sShow details%2$s
he_IL: WPML אינו יכול לפעול כרגיל. קיימת בעיית התקנה או תצורת שרת. %1$sהצג פרטים%2$s

en: WPML cannot be activated together with these older plugins:
he_IL: WPML לא יכול להיות מופעל יחד עם התוספים הישנים האלה:

en: WPML cannot communicate with the remote translation service. Please make sure WPML Translation Management is active.
he_IL: WPML אינו יכול לתקשר עם שירות התרגום המרוחק. אנא ודא ש-WPML Translation Management פעיל.

en: WPML capabilities
he_IL: יכולות WPML

en: WPML could not create a cache directory in %s
he_IL: WPML לא הצליח ליצור ספריית מטמון ב- %s

en: WPML could not load configuration files, which your site needs.
he_IL: WPML לא הצליח לטעון קבצי תצורה, שהאתר שלך זקוק להם.

en: WPML could not write in the cache directory: %s
he_IL: WPML לא הצליח לכתוב בספריית המטמון: %s

en: WPML experienced an issue while trying to automatically translating some of your content:
he_IL: WPML נתקל בבעיה בעת ניסיון לתרגם אוטומטית חלק מהתוכן שלך:

en: WPML flag
he_IL: דגל WPML

en: WPML has been activated for the selected site.
he_IL: WPML הופעל עבור האתר הנבחר.

en: WPML has been deactivated for the selected site.
he_IL: WPML הושבת עבור האתר הנבחר.

en: WPML has been reset for the selected site.
he_IL: WPML אופס עבור האתר הנבחר.

en: WPML is disabled because it requires WordPress version 4.4 or above.
he_IL: WPML מושבת מכיוון שהוא דורש את גרסת וורדפרס 4.4 ומעלה.

en: WPML is missing some records in the languages tables and it cannot fully work until this issue is fixed.
he_IL: WPML חסרים כמה רשומות בטבלאות השפות והוא אינו יכול לפעול במלואו עד לתיקון בעיה זו.

en: WPML is translating your content automatically. You can monitor the progress in the admin bar.
he_IL: WPML מתרגם את התוכן שלך באופן אוטומטי. באפשרותך לעקוב אחר ההתקדמות בסרגל הניהול.

en: WPML language settings
he_IL: הגדרות שפה של WPML

en: WPML lets each user choose the admin language, unrelated of the language in which visitors will see the front-end of the site.
he_IL: WPML מאפשר לכל משתמש לבחור את שפת ממשק הניהול, ללא קשר לשפה שבה המבקרים יראו את חזית האתר.

en: WPML lets you open these pages for feedback, so that visitors can tell you if they notice anything wrong.
he_IL: WPML מאפשר לך לפתוח דפים אלה למשוב, כך שמבקרים יוכלו לומר לך אם הם מבחינים במשהו שגוי.

en: WPML needs at least 208 KB of Available stack size on PHP 8.3+; please set "zend.max_allowed_stack_size" to at least 256 KB and "zend.reserved_stack_size" to at least 48 KB in your php.ini file. After these changes, restart your web server.
he_IL: WPML זקוק ללפחות 208 KB של גודל מחסנית זמין ב-PHP 8.3+; אנא הגדר את "zend.max_allowed_stack_size" ללפחות 256 KB ואת "zend.reserved_stack_size" ללפחות 48 KB בקובץ ה-php.ini שלך. לאחר שינויים אלה, הפעל מחדש את שרת האינטרנט שלך.

en: WPML needs to load configuration files, which tell it how to translate your theme and the plugins that you use. If there's a problem, use the Retry button. If the problem continues, contact WPML support, show the error details and we'll help you resolve it.
he_IL: WPML צריך לטעון קבצי תצורה, שאומרים לו כיצד לתרגם את ערכת הנושא שלך ואת התוספים שבהם אתה משתמש. אם יש בעיה, השתמש בלחצן 'נסה שוב'. אם הבעיה נמשכת, צור קשר עם תמיכת WPML, הצג את פרטי השגיאה ואנו נעזור לך לפתור אותה.

en: WPML needs to upgrade the post's media information.
he_IL: WPML צריך לשדרג את פרטי המדיה של הפוסט.

en: WPML settings
he_IL: הגדרות WPML

en: WPML uses cookies to identify the visitor’s current language, the last visited language and the language of users who have logged in.
he_IL: WPML משתמש בקובצי Cookie כדי לזהות את השפה הנוכחית של המבקר, את השפה האחרונה שבה ביקר ואת שפת המשתמשים שנכנסו.

en: WPML will be deactivated
he_IL: WPML יושבת

en: WPML will copy %s from %s when you save this post.
he_IL: WPML יעתיק את %s מ-%s כאשר תשמור פוסט זה.

en: WPML will copy this field from %s when you save this post.
he_IL: WPML יעתיק שדה זה מ-%s כאשר תשמור פוסט זה.

en: WPML will include a language switcher on the WordPress login page. To change this, go to %s.
he_IL: WPML יכלול בורר שפות בדף ההתחברות של וורדפרס. כדי לשנות זאת, עבור אל %s.

en: WPML will reset all language information to its default values. Any languages that you added or edited will be lost.
he_IL: WPML יאפס את כל פרטי השפה לערכי ברירת המחדל שלהם. כל השפות שהוספת או ערכת יאבדו.

en: WPML->Settings
he_IL: WPML->הגדרות

en: Waiting for automatic translation
he_IL: ממתין לתרגום אוטומטי

en: Waiting for translation from %s
he_IL: ממתין לתרגום מ-%s

en: Waiting for translation service
he_IL: ממתין לשירות תרגום

en: Waiting for translator
he_IL: ממתין למתרגם

en: Waiting for translators...
he_IL: ממתין למתרגמים...

en: Want to know if recent translations you received have problems?
he_IL: רוצה לדעת אם לתרגומים האחרונים שקיבלת יש בעיות?

en: We couldn't complete the whole process in one request. Please click on the "Upgrade" button to continue.
he_IL: לא הצלחנו להשלים את כל התהליך בבקשה אחת. אנא לחץ על כפתור "שדרוג" כדי להמשיך.

en: We couldn't find a translation service connected to this key.
he_IL: לא מצאנו שירות תרגום המחובר למפתח זה.

en: We maintain WPML’s Classic Translation Editor as part of WPML for backward compatibility. You should only use it if you’ve started with the Classic Editor and are concerned about losing the translation history.
he_IL: אנו מתחזקים את עורך התרגום הקלאסי של WPML כחלק מ-WPML לתאימות לאחור. עליך להשתמש בו רק אם התחלת עם העורך הקלאסי ואתה חושש לאבד את היסטוריית התרגום.

en: We recommend enabling automatic detection of image texts (alt, caption, title). This helps prevent duplicate media fields and missing translations.
he_IL: אנו ממליצים להפעיל זיהוי אוטומטי של טקסטים של תמונות (alt, כיתוב, כותרת). זה עוזר למנוע שדות מדיה כפולים ותרגומים חסרים.

en: We strongly recommend enabling WPML's automatic detection for image texts to avoid duplicated media fields and missing translations.
he_IL: אנו ממליצים בחום להפעיל את הזיהוי האוטומטי של WPML עבור טקסטים של תמונות כדי למנוע שדות מדיה כפולים ותרגומים חסרים.

en: What to include in the language switcher:
he_IL: מה לכלול בבורר השפות:

en: What to show for the root url:
he_IL: מה להציג עבור כתובת ה-URL הראשית:

en: When deleting a post, delete translations as well
he_IL: בעת מחיקת פוסט, מחק גם תרגומים

en: When deleting a taxonomy (category, tag or custom), delete translations as well
he_IL: בעת מחיקת טקסונומיה (קטגוריה, תגית או מותאמת אישית), מחק גם תרגומים

en: When should I use WPML’s Classic Translation Editor?
he_IL: מתי עלי להשתמש בעורך התרגום הקלאסי של WPML?

en: When you publish the original post
he_IL: כאשר אתה מפרסם את הפוסט המקורי

en: When you receive completed translations
he_IL: כאשר אתה מקבל תרגומים שהושלמו

en: Which blog posts do you want to display on your site's translations?
he_IL: אילו פוסטים בבלוג ברצונך להציג בתרגומי האתר שלך?

en: While you use the plugin, WPML will share data regarding the site through Installer. No data from the user itself will be shared.
he_IL: בזמן השימוש בתוסף, WPML ישתף נתונים לגבי האתר דרך Installer. לא ישותפו נתונים מהמשתמש עצמו.

en: White
he_IL: לבן

en: Widget area
he_IL: אזור ווידג'טים

en: Widget language switcher
he_IL: בורר שפות בווידג'ט

en: Widget title:
he_IL: כותרת ווידג'ט:

en: Width
he_IL: רוחב

en: Will be added
he_IL: יתווסף

en: Will be removed
he_IL: יוסר

en: With WPML activated, you can set your site’s languages from the %1$s.<br>To change the language of your WordPress admin, go to the %2$s in your user profile.
he_IL: עם WPML מופעל, תוכל להגדיר את שפות האתר שלך מתוך %1$s.<br>כדי לשנות את שפת הניהול של וורדפרס שלך, עבור אל %2$s בפרופיל המשתמש שלך.

en: WooCommerce Multilingual
he_IL: WooCommerce רב-לשוני

en: WordPress
he_IL: וורדפרס

en: WordPress %s or later is required.
he_IL: נדרש WordPress %s או חדש יותר.

en: WordPress cannot automatically download translations for the following languages:
he_IL: וורדפרס אינה יכולה להוריד תרגומים באופן אוטומטי עבור השפות הבאות:

en: WordPress language file (.mo) is missing. Keeping existing display language.
he_IL: קובץ שפה של וורדפרס (.mo) חסר. שומר על שפת התצוגה הקיימת.

en: Wrong nonce
he_IL: Nonce שגוי

en: Yes
he_IL: כן

en: Yes, WPML allows you to use %1$scompletely different designs for translations%2$s.
he_IL: כן, WPML מאפשר לך להשתמש ב-%1$sעיצובים שונים לחלוטין לתרגומים%2$s.

en: Yes, use Advanced Translation Editor for existing content
he_IL: כן, השתמש בעורך תרגום מתקדם עבור תוכן קיים

en: You activated the Advanced Translation Editor for this site, but you are updating an old translation. WPML opened the Standard Translation Editor, so you can update this translation. When you translate new content, you'll get the Advanced Translation Editor with all its features. To change your settings, go to WPML Settings.
he_IL: הפעלת את עורך התרגום המתקדם עבור אתר זה, אך אתה מעדכן תרגום ישן. WPML פתח את עורך התרגום הסטנדרטי, כך שתוכל לעדכן תרגום זה. כאשר תתרגם תוכן חדש, תקבל את עורך התרגום המתקדם עם כל תכונותיו. כדי לשנות את ההגדרות שלך, עבור אל הגדרות WPML.

en: You are about to change the language of {post_name}.
he_IL: אתה עומד לשנות את השפה של {post_name}.

en: You are about to connect the current post with these following posts
he_IL: אתה עומד לחבר את הפוסט הנוכחי עם הפוסטים הבאים

en: You are about to edit this translation using the standard WordPress editor.
he_IL: אתה עומד לערוך תרגום זה באמצעות עורך וורדפרס הסטנדרטי.

en: You are about to reset WPML for this site: %s.
he_IL: אתה עומד לאפס את WPML עבור אתר זה: %s.

en: You are about to use Advanced Translation Editor for your existing translations
he_IL: אתה עומד להשתמש בעורך תרגום מתקדם עבור התרגומים הקיימים שלך

en: You are creating a %1$s in %3$s and you've set %2$s to display even when not translated. Please note that this %1$s will only appear in %3$s. Only %2$s that you create in the site's default language (%4$s) will appear in all the site's languages.
he_IL: אתה יוצר %1$s ב-%3$s והגדרת את %2$s להצגה גם כאשר הוא לא מתורגם. שים לב ש-%1$s זה יופיע רק ב-%3$s. רק %2$s שתיצור בשפת ברירת המחדל של האתר (%4$s) יופיע בכל שפות האתר.

en: You are not allowed to manage the WPML Network settings.
he_IL: אינך מורשה לנהל את הגדרות רשת WPML.

en: You are now the Translation Manager for %s - action needed
he_IL: אתה כעת מנהל התרגום עבור %s - נדרשת פעולה

en: You are the Translation Manager for %s. This role lets you manage everything related to translation for this site.
he_IL: אתה מנהל התרגום עבור %s. תפקיד זה מאפשר לך לנהל כל דבר הקשור לתרגום עבור אתר זה.

en: You are trying to use an external URL: this is not allowed.
he_IL: אתה מנסה להשתמש בכתובת URL חיצונית: זה לא מותר.

en: You are using PHP 7: in some cases, the extension might have been removed during a system update. In this case, please see %3$s.
he_IL: אתה משתמש ב-PHP 7: במקרים מסוימים, ההרחבה עשויה הייתה להימחק במהלך עדכון מערכת. במקרה זה, אנא ראה %3$s.

en: You are using WPML Translation Management without String Translation. Some of the translations may not work this way. Please download and install WPML String Translation before you translate the content from Block editor.
he_IL: אתה משתמש ב-WPML Translation Management ללא String Translation. חלק מהתרגומים עשויים לא לעבוד בדרך זו. אנא הורד והתקן את WPML String Translation לפני שאתה מתרגם את התוכן מעורך הבלוקים.

en: You are using a caching plugin. When you translate strings, the cache needs to be cleared in order for the translation to display.
he_IL: אתה משתמש בתוסף מטמון. כאשר אתה מתרגם מחרוזות, יש לנקות את המטמון כדי שהתרגום יוצג.

en: You can completely hide content in specific languages from visitors and search engines, but still view it yourself. This allows reviewing translations that are in progress.
he_IL: באפשרותך להסתיר לחלוטין תוכן בשפות ספציפיות ממבקרים וממנועי חיפוש, אך עדיין לצפות בו בעצמך. זה מאפשר סקירת תרגומים שנמצאים בתהליך.

en: You can display a language switcher in the site's footer. You can customize and style it here.
he_IL: באפשרותך להציג בורר שפות בכותרת התחתונה של האתר. באפשרותך להתאים אישית ולעצב אותו כאן.

en: You can display links to translation of posts before the post and after it. These links look like "This post is also available in..."
he_IL: באפשרותך להציג קישורים לתרגום פוסטים לפני הפוסט ואחריו. קישורים אלה נראים כמו "פוסט זה זמין גם ב..."

en: You can enable its/their display for yourself, in your <a href="%s">profile page</a>.
he_IL: באפשרותך לאפשר את הצגתו/הצגתם לעצמך, ב<a href="%s">דף הפרופיל</a> שלך.

en: You can find the API token at %s site
he_IL: תוכל למצוא את אסימון ה-API באתר %s

en: You can only edit translations assigned to you.
he_IL: באפשרותך לערוך רק תרגומים שהוקצו לך.

en: You can set different options for each language
he_IL: ניתן להגדיר אפשרויות שונות לכל שפה

en: You can't do that!
he_IL: אינך יכול לעשות זאת!

en: You deactivated the following language(s) from your site, but there are still some existing translations saved in your database.
he_IL: השבתת את השפה/ות הבאות מהאתר שלך, אך עדיין קיימים תרגומים שמורים במסד הנתונים שלך.

en: You don't have the rights to translate from %1$s to %2$s
he_IL: אין לך הרשאות לתרגם מ-%1$s ל-%2$s

en: You got back several jobs from translation and they now appear on your site.
he_IL: קיבלת בחזרה מספר עבודות תרגום והן מופיעות כעת באתר שלך.

en: You have post types set to fallback to the default language. Changing the default language may impact how archive listings display untranslated posts.
he_IL: יש לך סוגי פוסטים המוגדרים לחזור לשפת ברירת המחדל. שינוי שפת ברירת המחדל עשוי להשפיע על אופן הצגת רשימות ארכיון של פוסטים לא מתורגמים.

en: You haven't set your synchronization preferences for these %1$s: %2$s. Default value was selected.
he_IL: לא הגדרת את העדפות הסנכרון שלך עבור %1$s אלה: %2$s. נבחר ערך ברירת מחדל.

en: You may need to adjust your server settings if your site uses nginx.
he_IL: ייתכן שיהיה עליך להתאים את הגדרות השרת שלך אם האתר שלך משתמש ב-nginx.

en: You may need to contact your server administrator or your hosting company to install this extension.
he_IL: ייתכן שתצטרך ליצור קשר עם מנהל השרת שלך או עם חברת האחסון שלך כדי להתקין הרחבה זו.

[ctx: You may need to {re-save the site permalinks} - 1/2]
en: You may need to %s.
he_IL: ייתכן שתצטרך %s.

[ctx: You may need to {re-save the site permalinks} - 2/2]
en: re-save the site permalinks
he_IL: שמור מחדש את הקישורים הקבועים של האתר

en: You need to configure WPML before you can start translating.
he_IL: עליך להגדיר את WPML לפני שתוכל להתחיל לתרגם.

en: You need to configure at least one more language in order to access "Theme and plugins localization" and "Media Translation" screens.
he_IL: עליך להגדיר לפחות שפה אחת נוספת כדי לגשת למסכי "לוקליזציה של ערכות נושא ותוספים" ו-"תרגום מדיה".

en: You need to deactivate the separate plugin.
he_IL: עליך לבטל את הפעלת התוסף הנפרד.

en: You need to enable WPML's Translation Editor, to translate conveniently.
he_IL: עליך להפעיל את עורך התרגום של WPML כדי לתרגם בנוחות.

en: You're all done. From now on, all new media files that you upload to content will receive a language. You can automatically duplicate them to translations from the post-edit screen.
he_IL: סיימת. מעתה והלאה, כל קבצי המדיה החדשים שתעלה לתוכן יקבלו שפה. תוכל לשכפל אותם אוטומטית לתרגומים ממסך עריכת הפוסט.

en: You're editing theme options for %s
he_IL: אתה עורך אפשרויות עיצוב עבור %s

en: You're editing theme options for all languages
he_IL: אתה עורך אפשרויות עיצוב עבור כל השפות

en: Your Automatic Translation account id is
he_IL: מזהה חשבון התרגום האוטומטי שלך הוא

en: Your WPML Blog account only allows you to manually translate Elementor content
he_IL: חשבון הבלוג שלך ב-WPML מאפשר לך לתרגם תוכן Elementor באופן ידני בלבד

en: Your WPML installation may cause problems with Block editor
he_IL: התקנת WPML שלך עלולה לגרום לבעיות עם עורך הבלוקים

en: Your blog page does not exist or its translation is not published in %s.
he_IL: דף הבלוג שלך אינו קיים או שתרגומו אינו מפורסם ב-%s.

en: Your browser doesn't seem to be allowing cookies to be set.
he_IL: נראה שהדפדפן שלך אינו מאפשר הגדרת קובצי Cookie.

en: Your edits will be synchronized to all languages on your site.
he_IL: העריכות שלך יסונכרנו לכל השפות באתר שלך.

en: Your home page does not exist or its translation is not published in %s.
he_IL: דף הבית שלך אינו קיים או שתרגומו אינו מפורסם ב-%s.

en: Your menu includes custom items, which you need to translate using WPML's String Translation.
he_IL: התפריט שלך כולל פריטים מותאמים אישית, שעליך לתרגם באמצעות תרגום מחרוזות של WPML.

en: Your php.ini file is located at
he_IL: קובץ ה-php.ini שלך נמצא ב-

en: Your rating:
he_IL: הדירוג שלך:

en: Your server settings do not allow for languages in directories.
he_IL: הגדרות השרת שלך אינן מאפשרות שפות בספריות.

en: Your site currently has language switching for the login page disabled.
he_IL: החלפת שפה עבור דף ההתחברות מושבתת כרגע באתר שלך.

en: Your site doesn't meet WPML's minimum requirements.
he_IL: האתר שלך אינו עומד בדרישות המינימום של WPML.

en: add
he_IL: הוסף

en: add translation
he_IL: הוסף תרגום

en: all
he_IL: הכל

en: any language
he_IL: כל שפה

en: auto
he_IL: אוטומטי

en: avoids unnecessary duplicate media fields and missing image translations
he_IL: מונע שדות מדיה כפולים מיותרים ותרגומי תמונות חסרים

en: day(s)
he_IL: יום/ימים

en: default
he_IL: ברירת מחדל

en: delete it permanently
he_IL: מחק אותו לצמיתות

en: duplicate
he_IL: שכפל

en: edit terms
he_IL: ערוך מונחים

en: edit translation
he_IL: ערוך תרגום

en: eval() availability from Suhosin
he_IL: זמינות eval() מ-Suhosin

en: good for menus that display items as a list
he_IL: טוב לתפריטים המציגים פריטים כרשימה

en: good for menus that support drop-downs
he_IL: טוב לתפריטים התומכים בתפריטים נפתחים

en: hidden
he_IL: מוסתר

en: hide
he_IL: הסתר

en: how to ensure your archive listing continues to display all posts
he_IL: כיצד לוודא שרשימת הארכיון שלך ממשיכה להציג את כל הפוסטים

en: in
he_IL: ב-

en: in options, menus, widgets, footer and shortcode
he_IL: באפשרויות, תפריטים, ווידג'טים, כותרת תחתונה וקוד קצר

en: item
he_IL: פריט

en: items
he_IL: פריטים

en: learn more
he_IL: למידע נוסף

en: linked to:
he_IL: מקושר ל:

en: loading
he_IL: טוען

en: local translator
he_IL: מתרגם מקומי

en: menu items
he_IL: פריטי תפריט

en: month(s)
he_IL: חודש/חודשים

en: n/a
he_IL: לא רלוונטי

en: needs retry
he_IL: דורש ניסיון חוזר

en: nginx guide
he_IL: מדריך nginx

en: none
he_IL: אין

en: not translated in current language
he_IL: לא מתורגם בשפה הנוכחית

en: of
he_IL: מתוך

en: only show translated items
he_IL: הצג רק פריטים מתורגמים

en: posts left
he_IL: פוסטים נותרו

en: profile
he_IL: פרופיל

en: published
he_IL: פורסם

en: published or updated
he_IL: פורסם או עודכן

en: px
he_IL: פיקסלים

en: restore
he_IL: שחזר

en: select parent
he_IL: בחר הורה

en: show
he_IL: הצג

en: some strings might be not registered
he_IL: ייתכן שחלק מהמחרוזות אינן רשומות

en: string not registered
he_IL: מחרוזת לא רשומה

en: this will be your admin language and will also be used for translating comments.
he_IL: זו תהיה שפת הניהול שלך ותשמש גם לתרגום תגובות.

en: to
he_IL: ל-

en: translate
he_IL: תרגם

en: translate the base taxonomy slugs with WPML
he_IL: תרגם את סלאגים של טקסונומיה בסיסית עם WPML

en: translating post categories and custom taxonomies
he_IL: תרגום קטגוריות פוסטים וטקסונומיות מותאמות אישית

en: untranslated
he_IL: לא מתורגם

en: updated
he_IL: עודכן

en: use translation if available or fallback to default language
he_IL: השתמש בתרגום אם זמין או חזור לשפת ברירת המחדל

en: week(s)
he_IL: שבוע/שבועות
