WPML Multilingual CMS 4.9.0-beta-1 - en to nl_NL translation catalogue (1397 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: WPML Multilingual CMS
nl_NL: WPML meertalig CMS

note: Description of the plugin
en: WPML Multilingual CMS | <a href="https://wpml.org">Documentation</a> | <a href="https://wpml.org/version/wpml-4-9.0-beta-1/">WPML 4.9.0-beta-1 release notes</a>
nl_NL: WPML Multilingual CMS | <a href="https://wpml.org">Documentatie</a> | <a href="https://wpml.org/version/wpml-4-9.0-beta-1/">WPML 4.9.0-beta-1 release-opmerkingen</a>

en: Button: Text
nl_NL: Knop: tekst

en: Button: Link
nl_NL: Knop: link

en: Heading: Title
nl_NL: Kop: titel

en: Heading: Link
nl_NL: Kop: link

en: Photo: Link
nl_NL: Foto: link

en: Text Editor: Text
nl_NL: Teksteditor: tekst

en: Callout: Heading
nl_NL: Callout: kop

en: Callout: Text
nl_NL: Callout: tekst

en: Callout: Call to action text
nl_NL: Callout: Call to action tekst

en: Callout: Link
nl_NL: Callout: link

en: Contact Form: Name Field Placeholder
nl_NL: Contactformulier: placeholder naamveld

en: Contact Form: Subject Field Placeholder
nl_NL: Contactformulier: placeholder onderwerpveld

en: Contact Form: Email Field Placeholder
nl_NL: Contactformulier: placeholder e-mailveld

en: Contact Form: Phone Field Placeholder
nl_NL: Contactformulier: placeholder telefoonveld

en: Contact Form: Your Message Placeholder
nl_NL: Contactformulier: placeholder uw bericht

en: Contact Form: Checkbox Text
nl_NL: Contactformulier: tekst checkbox

en: Contact Form: Terms and Conditions
nl_NL: Contactformulier: algemene voorwaarden

en: Contact Form: Success Message
nl_NL: Contactformulier: succesbericht

en: Contact Form: Button Text
nl_NL: Contactformulier: knoptekst

en: Contact Form: Redirect Link
nl_NL: Contactformulier: omleidingslink

en: Call to Action: Heading
nl_NL: Call to action: kop

en: Call to Action: Text
nl_NL: Call to action: tekst

en: Call to Action: Button text
nl_NL: Call to Action: Knoptekst

en: Call to Action: Button link
nl_NL: Call to Action: Knoplink

en: Subscribe form: Checkbox Text
nl_NL: Abonneeformulier: Tekst checkbox

en: Subscribe form: Terms and Conditions
nl_NL: Abonneeformulier: Algemene voorwaarden

en: Subscribe form: Notification Subject
nl_NL: Abonneeformulier: Onderwerp melding

en: Subscribe form: Success Message
nl_NL: Abonneeformulier: Succesbericht

en: Subscribe form: Button Text
nl_NL: Abonneeformulier: Knoptekst

en: Subscribe form: Redirect Link
nl_NL: Abonneeformulier: Omleidingslink

en: Icon: Text
nl_NL: Icoon: tekst

en: Icon: Link
nl_NL: Icoon: link

en: Map: Address
nl_NL: Kaart: adres

en: Testimonial: Heading
nl_NL: Getuigenis: kop

en: Number Counter: Text before number
nl_NL: Nummerteller: Tekst voor nummer

en: Number Counter: Text after number
nl_NL: Nummerteller: Tekst na nummer

en: Number Counter: Number Prefix
nl_NL: Nummerteller: nummerprefix

en: Number Counter: Number Suffix
nl_NL: Nummerteller: nummersuffix

en: Posts: No Results Message
nl_NL: Berichten: geen resultaten bericht

en: Posts: Button Text
nl_NL: Berichten: knoptekst

en: Posts: Terms Label
nl_NL: Berichten: termenlabel

en: Posts: More Link Text
nl_NL: Berichten: meer linktekst

en: Posts Slider: More Link Text
nl_NL: Berichtenslider: meer linktekst

en: Accordion Item: Label
nl_NL: Accordeonitem: Label

en: Accordion Item: Content
nl_NL: Accordeonitem: Inhoud

en: Content Slider: Slide heading
nl_NL: Content Slider: Slide kop

en: Content Slider: Slide content
nl_NL: Content Slider: Slide inhoud

en: Content Slider: Slide call to action text
nl_NL: Content Slider: Slide call to action tekst

en: Icon link
nl_NL: Icoonlink

en: Pricing table: Title
nl_NL: Prijstabel: Titel

en: Pricing table: Button text
nl_NL: Prijstabel: Knoptekst

en: Pricing table: Button link
nl_NL: Prijstabel: Knoplink

en: Pricing table: Price
nl_NL: Prijstabel: Prijs

en: Pricing table: Duration
nl_NL: Prijstabel: Duur

en: Pricing table: Ribbon Text
nl_NL: Prijstabel: Linttekst

en: Pricing table: Billing Option 1
nl_NL: Prijstabel: Factureringsoptie 1

en: Pricing table: Billing Option 2
nl_NL: Prijstabel: Factureringsoptie 2

en: Pricing table: Feature Description
nl_NL: Prijstabel: Functiebeschrijving

en: Pricing table: Feature Tooltip
nl_NL: Prijstabel: Functietooltip

en: Tab Item: Label
nl_NL: Tabbladitem: label

en: Tab Item: Content
nl_NL: Tabbladitem: inhoud

en: Testimonial: content
nl_NL: Getuigenis: inhoud

en: Card: Front Text Content
nl_NL: Kaart: tekstinhoud voorkant

en: Card: Back Text Content
nl_NL: Kaart: tekstinhoud achterkant

en: Card: Anchor Text Primary Content
nl_NL: Kaart: ankertekst primaire inhoud

en: Card: Anchor Text Secondary Content
nl_NL: Kaart: ankertekst secundaire inhoud

en: Card: Anchor Link
nl_NL: Kaart: ankerlink

en: Alert Content: Alert
nl_NL: Waarschuwingsinhoud: waarschuwing

en: Text Content: Text
nl_NL: Tekstinhoud: tekst

en: Quote: Quote Content
nl_NL: Citaat: citaatinhoud

en: Quote: Quote Cite
nl_NL: Citaat: citaatbron

en: Counter: Number Prefix
nl_NL: Teller: nummer voorvoegsel

en: Counter: Number Suffix
nl_NL: Teller: nummer achtervoegsel

en: Content Area: Content
nl_NL: Inhoudsgebied: inhoud

en: Breadcrumbs: Home Label Text
nl_NL: Broodkruimels: thuislabels tekst

en: Audio: Embed Code
nl_NL: Audio: insluitcode

en: Headline Content: Headline
nl_NL: Kopinhoud: kop

en: Canvas Content: Canvas
nl_NL: Canvasinhoud: canvas

en: Modal Content: Modal
nl_NL: Modale inhoud: modaal

en: Dropdown Content: Dropdown
nl_NL: Dropdown-inhoud: dropdown

en: Anchor Text: Primary Content
nl_NL: Ankertekst: primaire inhoud

en: Anchor Text: Secondary Content
nl_NL: Ankertekst: secundaire inhoud

en: Video: Embed Code
nl_NL: Video: insluitcode

en: Search Inline: Placeholder
nl_NL: Inline zoeken: placeholder

en: Search Modal: Placeholder
nl_NL: Modaal zoeken: placeholder

en: Search Dropdown: Placeholder
nl_NL: Dropdown zoeken: placeholder

en: Accordion: Header
nl_NL: Accordeon: Koptekst

en: Accordion: Content
nl_NL: Accordeon: Inhoud

en: Tabs: Tab Label
nl_NL: Tabbladen: tabbladlabel

en: Tabs: Tab Content
nl_NL: Tabbladen: tabbladinhoud

[ctx: Use Translation Editor notice 1/3]
en: You are using DIVI theme, and you have chosen to use the standard editor for translating content.
nl_NL: U gebruikt het DIVI-thema en u hebt ervoor gekozen om de standaardeditor te gebruiken voor het vertalen van inhoud.

[ctx: Use Translation Editor notice 2/3]
en: Some functionalities may not work properly. We encourage you to switch to use the Translation Editor.
nl_NL: Sommige functionaliteiten werken mogelijk niet correct. We raden u aan over te schakelen naar de vertaal-editor.

[ctx: Use Translation Editor notice 2/3]
note: translators: %s will be replaced with a URL.
en: You can find more information here: %s
nl_NL: Meer informatie vindt u hier: %s

note: translators: placeholders are opening and closing <a> tag.
en: It is not possible to use Divi's backend builder to edit a post in a different language than your domain. Please use Divi's frontend builder to edit this post or %1$s switch to the correct domain %2$s to use the backend builder.
nl_NL: Het is niet mogelijk om de backend-builder van Divi te gebruiken om een bericht te bewerken in een andere taal dan uw domein. Gebruik de frontend-builder van Divi om dit bericht te bewerken of %1$s schakel over naar het juiste domein %2$s om de backend-builder te gebruiken.

en: Container: Link URL
nl_NL: Container: link-URL

en: Heading: Link URL
nl_NL: Kop: link-URL

en: Video: Link
nl_NL: Video: link

en: Video: Vimeo link
nl_NL: Video: Vimeo-link

en: Video: Youtube URL
nl_NL: Video: YouTube-URL

en: Video: Vimeo URL
nl_NL: Video: Vimeo-URL

en: Video: DailyMotion URL
nl_NL: Video: DailyMotion-URL

en: Video: Self hosted
nl_NL: Video: Zelf gehost

en: Video: External hosted
nl_NL: Video: Extern gehost

en: Login: Button text
nl_NL: Inloggen: Knoptekst

en: Login: User label
nl_NL: Inloggen: Gebruikerslabel

en: Login: User placeholder
nl_NL: Inloggen: Gebruikersplaceholder

en: Login: Password label
nl_NL: Inloggen: Wachtwoordlabel

en: Login: Password placeholder
nl_NL: Inloggen: Wachtwoordplaceholder

en: Button: Link URL
nl_NL: Knop: link-URL

en: Alert: Title
nl_NL: Waarschuwing: titel

en: Alert: Description
nl_NL: Melding: beschrijving

en: Blockquote: Content
nl_NL: Blokcitaat: inhoud

en: Blockquote: Tweet button label
nl_NL: Blokcitaat: Label Tweet-knop

en: Testimonial: Content
nl_NL: Getuigenis: inhoud

en: Testimonial: Name
nl_NL: Getuigenis: naam

en: Testimonial: Job
nl_NL: Getuigenis: functie

en: Testimonial: Link URL
nl_NL: Getuigenis: link-URL

en: Progress: Title
nl_NL: Voortgang: titel

en: Progress: Inner text
nl_NL: Voortgang: Interne tekst

en: Counter: Starting number
nl_NL: Teller: startnummer

en: Counter: Title
nl_NL: Teller: titel

en: Counter: Prefix
nl_NL: Teller: voorvoegsel

en: Counter: Suffix
nl_NL: Teller: achtervoegsel

en: Icon Box: Title text
nl_NL: Icoonvak: Titeltekst

en: Icon Box: Description text
nl_NL: Icoonvak: Beschrijvingstekst

en: Icon Box: Link
nl_NL: Icoonvak: link

en: Image Box: Title text
nl_NL: Afbeeldingsvak: Titeltekst

en: Image Box: Description text
nl_NL: Afbeeldingsvak: Beschrijvingstekst

en: Image Box: Link
nl_NL: Afbeeldingsvak: link

en: Animated Headline: Before text
nl_NL: Geanimeerde kop: Tekst ervoor

en: Animated Headline: Highlighted text
nl_NL: Geanimeerde kop: Gemarkeerde tekst

en: Animated Headline: Rotating text
nl_NL: Geanimeerde kop: Roterende tekst

en: Animated Headline: After text
nl_NL: Geanimeerde kop: Tekst erna

en: Animated Headline: Link URL
nl_NL: Geanimeerde kop: link-URL

en: Flip Box: Title text side A
nl_NL: Flip Box: Titeltekst zijde A

en: Flip Box: Description text side A
nl_NL: Flip Box: Beschrijvingstekst zijde A

en: Flip Box: Title text side B
nl_NL: Flip Box: Titeltekst zijde B

en: Flip Box: Description text side B
nl_NL: Flip Box: Beschrijvingstekst zijde B

en: Flip Box: Button text
nl_NL: Flip Box: Knoptekst

en: Flip Box: Button link
nl_NL: Flip Box: Knoplink

en: Call to action: title
nl_NL: Call to action: titel

en: Call to action: description
nl_NL: Call to action: beschrijving

en: Call to action: button
nl_NL: Call to action: knop

en: Call to action: ribbon title
nl_NL: Call to action: linttitel

en: Price Table: Heading
nl_NL: Prijstabel: kop

en: Price Table: Sub heading
nl_NL: Prijstabel: Subkop

en: Price Table: Period
nl_NL: Prijstabel: periode

en: Price Table: Button text
nl_NL: Prijstabel: Knoptekst

en: Price Table: Footer additional info
nl_NL: Prijstabel: Extra informatie voettekst

en: Price Table: Ribbon title
nl_NL: Prijstabel: Linttitel

en: Price Table: Button link
nl_NL: Prijstabel: Knoplink

en: Menu Anchor
nl_NL: Menu-anker

en: Archive: Cards Separator
nl_NL: Archief: scheidingsteken kaarten

en: Archive: Cards Read More Text
nl_NL: Archief: tekst 'lees meer' kaarten

en: Archive: Nothing Found Message
nl_NL: Archief: bericht 'niets gevonden'

en: Archive: Previous Label
nl_NL: Archief: vorig label

en: Archive: Next Label
nl_NL: Archief: volgend label

en: Archive: Classic Separator
nl_NL: Archief: klassiek scheidingsteken

en: Archive: Classic Read More Text
nl_NL: Archief: klassieke 'lees meer' tekst

en: Search: Placeholder
nl_NL: Zoeken: placeholder

en: Post Navigation: Previous Label
nl_NL: Berichtnavigatie: vorig label

en: Post Navigation: Next Label
nl_NL: Berichtnavigatie: volgend label

en: Divider: Text
nl_NL: Scheidingsteken: tekst

en: Table of Contents: Title
nl_NL: Inhoudsopgave: titel

en: Author: Name
nl_NL: Auteur: naam

en: Author: Bio
nl_NL: Auteur: biografie

en: Author: Link
nl_NL: Auteur: link

en: Author: Archive Text
nl_NL: Auteur: archieftekst

en: Author: Archive URL
nl_NL: Auteur: archief-URL

en: Gallery: All Label
nl_NL: Galerij: alle labels

en: Gallery: Gallery custom link
nl_NL: Galerij: aangepaste galerijlink

en: WPML Language Switcher
nl_NL: WPML-taalschakelaar

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Language switcher type
nl_NL: Type taalschakelaar

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Footer
nl_NL: Voettekst

en: Post Translations
nl_NL: Berichtvertalingen

en: Display Flag
nl_NL: Vlag weergeven

en: Show Active Language - has to be ON with Dropdown
nl_NL: Actieve taal weergeven - moet AAN staan bij Dropdown

en: Native language name
nl_NL: Naam moedertaal

en: Language name in current language
nl_NL: Taalnaam in huidige taal

en: Style
nl_NL: Stijl

en: Normal
nl_NL: Normaal

en: Text Color
nl_NL: Tekstkleur

en: Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Hover
nl_NL: Zweven

en: Language Flag
nl_NL: Taalvlag

en: Margin
nl_NL: Marge

en: Post Translation Text
nl_NL: Tekst berichtvertaling

en: Padding
nl_NL: Opvulling

en: Accordion: Title
nl_NL: Accordeon: Titel

en: Icon List: Text
nl_NL: Icoonlijst: tekst

en: Icon List: Link URL
nl_NL: Icoonlijst: link-URL

en: Price Table: text
nl_NL: Prijstabel: tekst

en: Slides: heading
nl_NL: Dia's: kop

en: Slides: description
nl_NL: Dia's: beschrijving

en: Slides: button text
nl_NL: Dia's: knoptekst

en: Slides: link URL
nl_NL: Dia's: link-URL

en: Tabs: Title
nl_NL: Tabbladen: titel

en: Tabs: Content
nl_NL: Tabbladen: inhoud

en: Testimonial Carousel: Content
nl_NL: Testimonial-carrousel: inhoud

en: Testimonial Carousel: Name
nl_NL: Testimonial-carrousel: naam

en: Testimonial Carousel: Title
nl_NL: Testimonial-carrousel: titel

en: Toggle: Title
nl_NL: Schakelaar: titel

en: Toggle: Content
nl_NL: Schakelaar: inhoud

en: Galleries: Gallery Title
nl_NL: Galerijen: galerijtitel

en: Reviews: Comment Contents
nl_NL: Recensies: inhoud reactie

en: Reviews: Commenter Name
nl_NL: Recensies: naam reageerder

en: Reviews: Comment Title
nl_NL: Recensies: titel reactie

en: Reviews: Comment Image
nl_NL: Recensies: afbeelding reactie

en: Reviews: Comment Link
nl_NL: Recensies: link reactie

note: Translators: %s is the display name of a language.
en: You're editing theme options for %s
nl_NL: U bewerkt thema-opties voor %s

en: Avada stores a separate set of options for each language.
nl_NL: Avada slaat een aparte set opties op voor elke taal.

en: To edit other languages, use the switcher in the top admin bar.
nl_NL: Om andere talen te bewerken, gebruikt u de switcher in de bovenste adminbalk.

note: Translators: %1$s and %2$s are bold HTML tags, and %3$s and %4$s are HTML anchor tags.
en: To translate text-based options, use %1$sOther texts (Strings)%2$s in the %3$sTranslation Dashboard%4$s.
nl_NL: Om tekstgebaseerde opties te vertalen, gebruikt u %1$sAndere teksten (Strings)%2$s in het %3$sVertaaldashboard%4$s.

en: You're editing theme options for all languages
nl_NL: U bewerkt thema-opties voor alle talen

en: Your edits will be synchronized to all languages on your site.
nl_NL: Uw bewerkingen worden gesynchroniseerd met alle talen op uw site.

note: Translators: %1$s and %2$s are bold HTML tags.
en: This will %1$soverwrite any existing language-specific settings%2$s, including translated texts created with WPML.
nl_NL: Dit zal %1$sbestaande taalspecifieke instellingen overschrijven%2$s, inclusief vertaalde teksten die met WPML zijn gemaakt.

note: Translators: %1$s and %2$s are bold HTML tags.
en: This will %1$soverwrite any existing language-specific settings%2$s.
nl_NL: Dit zal %1$sbestaande taalspecifieke instellingen overschrijven%2$s.

en: The WPML Page Builders plugin that you're using is now part of WPML.
nl_NL: De WPML Page Builders-plugin die u gebruikt, maakt nu deel uit van WPML.

en: You need to deactivate the separate plugin.
nl_NL: U moet de afzonderlijke plugin deactiveren.

en: No worries, the full functionality is preserved in WPML String Translation.
nl_NL: Geen zorgen, de volledige functionaliteit blijft behouden in WPML String Translation.

en: Deactivate WPML Page Builders
nl_NL: WPML page builders deactiveren

en: Custom node text
nl_NL: Aangepaste knooppunttekst

en: Tab Label
nl_NL: Tabbladlabel

en: Text Content
nl_NL: Tekstinhoud

en: %s is currently hidden to visitors.
nl_NL: %s is momenteel verborgen voor bezoekers.

en: %s are currently hidden to visitors.
nl_NL: %s zijn momenteel verborgen voor bezoekers.

en: You can enable its/their display for yourself, in your <a href="%s">profile page</a>.
nl_NL: U kunt de weergave ervan voor uzelf inschakelen op uw <a href="%s">profielpagina</a>.

en: All languages are currently displayed.
nl_NL: Alle talen worden momenteel weergegeven.

en: Error: No custom field
nl_NL: Fout: Geen aangepast veld

en: Error: Please provide translation action
nl_NL: Fout: Geef een vertaalactie op

en: Settings updated
nl_NL: Instellingen bijgewerkt

en: Error: WPML Translation Management plugin not initiated
nl_NL: Fout: WPML Translation Management-plugin niet geïnitialiseerd

en: Error: Please activate WPML Translation Management plugin
nl_NL: Fout: Activeer de WPML Translation Management-plugin

en: Invalid request!
nl_NL: Ongeldig verzoek!

en: Languages
nl_NL: Talen

en: WPML Setup
nl_NL: WPML-installatie

en: Setup
nl_NL: Instellen

en: Theme and plugins localization
nl_NL: Thema- en pluginlokalisatie

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Taxonomy translation
nl_NL: Taxonomievertaling

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Troubleshooting
nl_NL: Probleemoplossing

en: Debug information
nl_NL: Foutopsporingsinformatie

en: There was an error uploading the file, please try again!
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het uploaden van het bestand, probeer het opnieuw!

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
nl_NL: Het geüploade bestand overschrijdt de upload_max_filesize-richtlijn in php.ini.

en: The uploaded file exceeds %s bytes.
nl_NL: Het geüploade bestand overschrijdt %s bytes.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
nl_NL: Het geüploade bestand is slechts gedeeltelijk geüpload.

en: No file was uploaded.
nl_NL: Er is geen bestand geüpload.

en: Missing a temporary folder.
nl_NL: Tijdelijke map ontbreekt.

en: Failed to write file to disk.
nl_NL: Schrijven van bestand naar schijf mislukt.

en: A PHP extension stopped the file upload. PHP does not provide a way to ascertain which extension caused the file upload to stop; examining the list of loaded extensions with phpinfo() may help.
nl_NL: Een PHP-extensie heeft het uploaden van het bestand gestopt. PHP biedt geen manier om vast te stellen welke extensie het uploaden van het bestand heeft gestopt; het onderzoeken van de lijst met geladen extensies met phpinfo() kan helpen.

en: WPML Failed to check language pairs
nl_NL: WPML kon taalparen niet controleren

en: Communication error
nl_NL: Communicatiefout

en: %1$s jobs added to the Advanced Translation Editor.
nl_NL: %1$s taken toegevoegd aan de Geavanceerde Vertaal-editor.

en: You activated the Advanced Translation Editor for this site, but you are updating an old translation. WPML opened the Standard Translation Editor, so you can update this translation. When you translate new content, you'll get the Advanced Translation Editor with all its features. To change your settings, go to WPML Settings.
nl_NL: U hebt de Advanced Translation Editor voor deze site geactiveerd, maar u werkt een oude vertaling bij. WPML heeft de Standard Translation Editor geopend, zodat u deze vertaling kunt bijwerken. Wanneer u nieuwe inhoud vertaalt, krijgt u de Advanced Translation Editor met al zijn functies. Om uw instellingen te wijzigen, gaat u naar WPML-instellingen.

en: Initializing AMS credentials.
nl_NL: AMS-referenties initialiseren.

en: Server error. Please refresh and try again.
nl_NL: Serverfout. Vernieuw en probeer het opnieuw.

en: WPML experienced an issue while trying to automatically translating some of your content:
nl_NL: WPML heeft een probleem ondervonden bij het automatisch vertalen van een deel van uw inhoud:

en: To translate these items, please go to <a rel="noreferrer" href="%s">Translation Management</a> and send them for translation.
nl_NL: Om deze items te vertalen, gaat u naar <a rel="noreferrer" href="%s">Vertaalbeheer</a> en stuurt u ze ter vertaling.

en: If the problem continues, contact <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%s">WPML support</a> for assistance.
nl_NL: Als het probleem aanhoudt, neem dan contact op met de <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%s">WPML-ondersteuning</a> voor hulp.

en: F j, Y
nl_NL: j F Y

[ctx: 1/2 Confirm to make duplicated translations independent]
en: You are updating a duplicate post.
nl_NL: U werkt een gedupliceerd bericht bij.

[ctx: 2/2 Confirm to make duplicated translations independent]
en: To not lose your changes, WPML will set this post to be translated independently.
nl_NL: Om uw wijzigingen niet te verliezen, zal WPML dit bericht instellen om onafhankelijk te worden vertaald.

en: Unable to remove relationship!
nl_NL: Relatie kan niet worden verwijderd!

en: Language filtering for AJAX operations
nl_NL: Taalfiltering voor AJAX-bewerkingen

en: Store a language cookie to support language filtering for AJAX
nl_NL: Sla een taalcookie op om taalfiltering voor AJAX te ondersteunen

en: Select this option if your theme or plugins use AJAX operations on the front-end, that WPML needs to filter. WPML will set a cookie using JavaScript which will allow it to return the correct content for AJAX operations.
nl_NL: Selecteer deze optie als uw thema of plugins AJAX-bewerkingen aan de voorkant gebruiken, die WPML moet filteren. WPML stelt een cookie in met JavaScript, waardoor het de juiste inhoud voor AJAX-bewerkingen kan retourneren.

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: You have post types set to fallback to the default language. Changing the default language may impact how archive listings display untranslated posts.
nl_NL: U hebt berichttype ingesteld om terug te vallen op de standaardtaal. Het wijzigen van de standaardtaal kan van invloed zijn op hoe archieflistingen niet-vertaalde berichten weergeven.

en: Some content may appear gone due to the default language change. See
nl_NL: Sommige inhoud lijkt verdwenen te zijn door de wijziging van de standaardtaal. Zie

en: Learn more
nl_NL: Meer informatie

en: how to ensure your archive listing continues to display all posts
nl_NL: hoe u ervoor zorgt dat uw archieflisting alle berichten blijft weergeven

en: Got it
nl_NL: Begrepen

en: You are creating a %1$s in %3$s and you've set %2$s to display even when not translated. Please note that this %1$s will only appear in %3$s. Only %2$s that you create in the site's default language (%4$s) will appear in all the site's languages.
nl_NL: U maakt een %1$s in %3$s en u hebt %2$s ingesteld om weer te geven, zelfs wanneer deze niet is vertaald. Houd er rekening mee dat deze %1$s alleen wordt weergegeven in %3$s. Alleen %2$s die u maakt in de standaardtaal van de site (%4$s), wordt weergegeven in alle talen van de site.

en: Read how this works
nl_NL: Lees hoe dit werkt

en: Translation job encountered an error and needs to be resent
nl_NL: Vertaaltaak is een fout tegengekomen en moet opnieuw worden verzonden

en: Waiting for translation from %s
nl_NL: Wachten op vertaling van %s

en: Cannot edit this item, because it is currently in the translation basket.
nl_NL: Kan dit item niet bewerken, omdat het momenteel in de vertaalmand zit.

en: %s: Waiting for automatic translation
nl_NL: %s: Wachten op automatische vertaling

en: You don't have the rights to translate from %1$s to %2$s
nl_NL: U hebt geen rechten om te vertalen van %1$s naar %2$s

en: You can only edit translations assigned to you.
nl_NL: U kunt alleen vertalingen bewerken die aan u zijn toegewezen.

en: WPML is translating your content automatically. You can monitor the progress in the admin bar.
nl_NL: WPML vertaalt uw inhoud automatisch. U kunt de voortgang volgen in de adminbalk.

en: Complete the %s translation
nl_NL: Voltooi de %s vertaling

note: Translators: %s: Language display name.
en: %s translation assigned to local translator
nl_NL: %s vertaling toegewezen aan lokale vertaler

note: Translators: %s: Language display name.
en: %s translation awaiting first available translator
nl_NL: %s vertaling wacht op eerste beschikbare vertaler

en: Logs cleared successfully
nl_NL: Logboeken succesvol gewist

en: Failed to clear logs
nl_NL: Logboeken wissen mislukt

en: Job logs are enabled
nl_NL: Taaklogboeken zijn ingeschakeld

en: Job logs are disabled
nl_NL: Taaklogboeken zijn uitgeschakeld

en: Translation Management Job Logs
nl_NL: Logboeken van vertaalbeheertaken

en: Clear logs
nl_NL: Logboeken wissen

en: Logs
nl_NL: Logboeken

en: Send to translation
nl_NL: Verzenden ter vertaling

en: Sync
nl_NL: Synchroniseren

en: Download
nl_NL: Downloaden

en: No logs available
nl_NL: Geen logboeken beschikbaar

en: Processing element with id
nl_NL: Element met ID verwerken

en: Processing target language
nl_NL: Doeltaal verwerken

en: No entries
nl_NL: Geen vermeldingen

en: Open
nl_NL: Openen

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Api call to url
nl_NL: API-aanroep naar URL

en: Step
nl_NL: Stap

en: Settings saved
nl_NL: Instellingen opgeslagen

en: You can't do that!
nl_NL: Dat kunt u niet doen!

en: Preview update failed
nl_NL: Voorbeeldupdate mislukt

en: Language switcher options
nl_NL: Opties taalschakelaar

en: Reset settings
nl_NL: Instellingen resetten

en: Customize the language switcher
nl_NL: De taalschakelaar aanpassen

en: Add a language switcher
nl_NL: Een taalschakelaar toevoegen

en: There are no templates available.
nl_NL: Er zijn geen sjablonen beschikbaar.

[ctx: Language switcher preview]
en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

[ctx: Language switcher preview]
en: Position
nl_NL: Positie

[ctx: Language switcher preview]
en: Actions
nl_NL: Acties

[ctx: Language switcher preview]
en: Action
nl_NL: Actie

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: What to include in the language switcher:
nl_NL: Wat op te nemen in de taalschakelaar:

en: Flag
nl_NL: Vlag

en: Current language
nl_NL: Huidige taal

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: auto
nl_NL: automatisch

en: Language switcher style:
nl_NL: Stijl taalschakelaar:

en: Edit language switcher
nl_NL: Taalschakelaar bewerken

en: Delete language switcher
nl_NL: Taalschakelaar verwijderen

en: Back
nl_NL: Terug

en: Next
nl_NL: Volgende

en: This is the order in which the languages will be displayed in the language switcher.
nl_NL: Dit is de volgorde waarin de talen worden weergegeven in de taalschakelaar.

en: Some content may not be translated to all languages. Choose what should appear in the language switcher when translation is missing.
nl_NL: Sommige inhoud is mogelijk niet in alle talen vertaald. Kies wat er in de taalschakelaar moet verschijnen wanneer een vertaling ontbreekt.

en: Add a comma-separated list of URL arguments that you want WPML to pass when switching languages.
nl_NL: Voeg een door komma's gescheiden lijst toe van URL-argumenten die u wilt dat WPML doorgeeft bij het wisselen van talen.

en: Preserving URL arguments
nl_NL: URL-argumenten behouden

en: Enter CSS to add to the page. This is useful when you want to add styling to the language switcher, without having to edit the CSS file on the server.
nl_NL: Voer CSS in om aan de pagina toe te voegen. Dit is handig wanneer u de taalschakelaar wilt stylen, zonder het CSS-bestand op de server te hoeven bewerken.

en: Styling the language switcher with additional CSS
nl_NL: De taalschakelaar stylen met extra CSS

en: You can display links to translation of posts before the post and after it. These links look like "This post is also available in..."
nl_NL: U kunt links naar vertalingen van berichten vóór en na het bericht weergeven. Deze links zien eruit als “Dit bericht is ook beschikbaar in...”

en: The button is disabled because all existing menus have language switchers. You can edit the settings of the existing language switchers.
nl_NL: De knop is uitgeschakeld omdat alle bestaande menu's taalschakelaars hebben. U kunt de instellingen van de bestaande taalschakelaars bewerken.

en: The button is disabled because there are no menus in the site. Add a menu and you can later enable a language switcher in it.
nl_NL: De knop is uitgeschakeld omdat er geen menu's op de site zijn. Voeg een menu toe en u kunt later een taalschakelaar daarin inschakelen.

en: The button is disabled because all existing widget areas have language switchers. You can edit the settings of the existing language switchers.
nl_NL: De knop is uitgeschakeld omdat alle bestaande widgetgebieden taalschakelaars hebben. U kunt de instellingen van de bestaande taalschakelaars bewerken.

en: The button is disabled because there are no registered widget areas in the site.
nl_NL: De knop is uitgeschakeld omdat er geen geregistreerde widgetgebieden op de site zijn.

en: Elements to include in the language switcher.
nl_NL: Elementen om op te nemen in de taalschakelaar.

en: Select the menus, in which to display the language switcher.
nl_NL: Selecteer de menu's waarin de taalschakelaar moet worden weergegeven.

en: Select the widget area where to include the language switcher.
nl_NL: Selecteer het widgetgebied waar de taalschakelaar moet worden opgenomen.

en: Select the style of the language switcher.
nl_NL: Selecteer de stijl van de taalschakelaar.

en: Select how to display the language switcher in the menu. Choose "List of languages" to display all the items at the same level or "Dropdown" to display the current language as parent and other languages as children.
nl_NL: Selecteer hoe de taalschakelaar in het menu moet worden weergegeven. Kies “Lijst met talen” om alle items op hetzelfde niveau weer te geven of “Dropdown” om de huidige taal als bovenliggend element en andere talen als onderliggende elementen weer te geven.

en: Select the position to display the language switcher in the menu.
nl_NL: Selecteer de positie om de taalschakelaar in het menu weer te geven.

en: Enter the title of the widget or leave empty for no title.
nl_NL: Voer de titel van de widget in of laat leeg voor geen titel.

en: Select the position to display the post translations links.
nl_NL: Selecteer de positie om de links naar berichtvertalingen weer te geven.

en: This text appears before the list of languages. Your text needs to include the string %s which is a placeholder for the actual links.
nl_NL: Deze tekst verschijnt vóór de lijst met talen. Uw tekst moet de string %s bevatten, wat een placeholder is voor de daadwerkelijke links.

en: Since WPML 3.6.0, the language switchers are not using CSS IDs and the CSS classes have changed. This was required to fix some bugs and match the latest standards. If your theme or your custom CSS is not relying on these old selectors, it's recommended to skip the backwards compatibility. However, it's still possible to re-activate this option later.
nl_NL: Sinds WPML 3.6.0 gebruiken de taalschakelaars geen CSS-ID's meer en zijn de CSS-klassen gewijzigd. Dit was nodig om enkele bugs te verhelpen en te voldoen aan de nieuwste standaarden. Als uw thema of uw aangepaste CSS niet afhankelijk is van deze oude selectors, wordt aanbevolen de achterwaartse compatibiliteit over te slaan. Het is echter nog steeds mogelijk om deze optie later opnieuw te activeren.

en: You can display a language switcher in the site's footer. You can customize and style it here.
nl_NL: U kunt een taalschakelaar in de voettekst van de site weergeven. U kunt deze hier aanpassen en stylen.

en: All language switchers in your site are affected by the settings in this section.
nl_NL: Alle taalschakelaars op uw site worden beïnvloed door de instellingen in deze sectie.

en: Order of languages
nl_NL: Volgorde van talen

en: Drag and drop the languages to change their order
nl_NL: Sleep de talen om hun volgorde te wijzigen

en: How to handle languages without translation
nl_NL: Hoe om te gaan met talen zonder vertaling

en: Skip language
nl_NL: Taal overslaan

en: Link to home of language for missing translations
nl_NL: Link naar de startpagina van de taal voor ontbrekende vertalingen

en: Preserve URL arguments
nl_NL: URL-argumenten behouden

en: Additional CSS
nl_NL: Aanvullende CSS

en: Backwards compatibility
nl_NL: Achterwaartse compatibiliteit

en: Skip backwards compatibility
nl_NL: Achterwaartse compatibiliteit overslaan

en: Menu language switcher
nl_NL: Menutaalschakelaar

en: Add a new language switcher to a menu
nl_NL: Voeg een nieuwe taalschakelaar toe aan een menu

en: Choose a menu
nl_NL: Kies een menu

en: Position:
nl_NL: Positie:

en: First menu item
nl_NL: Eerste menu-item

en: Last menu item
nl_NL: Laatste menu-item

en: Language menu items style:
nl_NL: Stijl van taalmenu-items:

en: List of languages
nl_NL: Lijst met talen

en: good for menus that display items as a list
nl_NL: goed voor menu's die items als een lijst weergeven

en: good for menus that support drop-downs
nl_NL: goed voor menu's die dropdowns ondersteunen

en: Edit Menu Language Switcher
nl_NL: Menutaalschakelaar bewerken

en: New Menu Language Switcher
nl_NL: Nieuwe menutaalschakelaar

en: Widget language switcher
nl_NL: Widgettaalschakelaar

en: Add a new language switcher to a widget area
nl_NL: Voeg een nieuwe taalschakelaar toe aan een widgetgebied

en: Widget area
nl_NL: Widgetgebied

en: Choose a widget area
nl_NL: Kies een widgetgebied

en: Widget title:
nl_NL: Widgettitel:

en: Edit Widget Area Language Switcher
nl_NL: Widgetgebied taalschakelaar bewerken

en: New Widget Area language switcher
nl_NL: Nieuwe widgetgebied taalschakelaar

en: Footer language switcher
nl_NL: Voettekst taalschakelaar

en: Show language switcher in footer
nl_NL: Taalschakelaar in voettekst weergeven

en: Edit Footer Language Switcher
nl_NL: Voettekst taalschakelaar bewerken

en: Links to translation of posts
nl_NL: Links naar vertalingen van berichten

en: Show links above or below posts, offering them in other languages
nl_NL: Toon links boven of onder berichten, en bied ze aan in andere talen

en: Position of link(s):
nl_NL: Positie van link(s):

en: Above post
nl_NL: Boven bericht

en: Below post
nl_NL: Onder bericht

en: Text for alternative languages for posts:
nl_NL: Tekst voor alternatieve talen voor berichten:

en: This post is also available in: %s
nl_NL: Dit bericht is ook beschikbaar in: %s

en: Edit Post Translations Language Switcher
nl_NL: Taalschakelaar voor berichtvertalingen bewerken

[ctx: Custom languuage switcher description: external link text]
en: insert WPML's switchers in custom locations
nl_NL: WPML's schakelaars invoegen op aangepaste locaties

[ctx: Custom languuage switcher description: text]
en: Need more options? See how you can %s.
nl_NL: Meer opties nodig? Zie hoe u %s.

en: Custom language switchers
nl_NL: Aangepaste taalschakelaars

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Customize
nl_NL: Aanpassen

en: Edit Shortcode Actions Language Switcher
nl_NL: Taalschakelaar voor shortcode-acties bewerken

en: Language switcher colors
nl_NL: Kleuren van taalschakelaar

en: Color themes:
nl_NL: Kleurenthema's:

en: Select a preset
nl_NL: Selecteer een voorinstelling

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: Border
nl_NL: Rand

en: Current language font color
nl_NL: Letterkleur huidige taal

en: Current language background color
nl_NL: Achtergrondkleur huidige taal

en: Other language font color
nl_NL: Letterkleur andere taal

en: Other language background color
nl_NL: Achtergrondkleur andere taal

en: Do you really want to remove this item?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit item wilt verwijderen?

en: Leave the text box to auto-save
nl_NL: Verlaat het tekstvak om automatisch op te slaan

en: Choose which menu to display your language switcher
nl_NL: Kies welk menu uw taalswitcher moet weergeven

en: Choose which widget to display your language switcher
nl_NL: Kies welke widget uw taalswitcher moet weergeven

en: in options, menus, widgets, footer and shortcode
nl_NL: in opties, menu's, widgets, voettekst en shortcode

en: This will change the settings of your language switchers %s to their defaults as set by the theme. Please note that some switchers may be removed and others may be added.
nl_NL: Dit zal de instellingen van uw taalschakelaars %s wijzigen naar hun standaardwaarden zoals ingesteld door het thema. Houd er rekening mee dat sommige schakelaars kunnen worden verwijderd en andere kunnen worden toegevoegd.

en: * Your theme has a %s file, which sets the default values for WPML.
nl_NL: * Uw thema heeft een %s-bestand, dat de standaardwaarden voor WPML instelt.

en: Are you sure you want to reset to the default settings?
nl_NL: Weet u zeker dat u de standaardinstellingen wilt herstellen?

en: Restore default
nl_NL: Standaard herstellen

en: %s is defined in your theme. The language switcher can only be customized using the theme's CSS.
nl_NL: %s is gedefinieerd in uw thema. De taalschakelaar kan alleen worden aangepast met de CSS van het thema.

en: Switch to %s
nl_NL: Overschakelen naar %s

en: menu items
nl_NL: menu-items

en: Clear all colors
nl_NL: Alle kleuren wissen

en: Gray
nl_NL: Grijs

en: White
nl_NL: Wit

en: Blue
nl_NL: Blauw

en: Some WPML Language Switcher settings were reinitialized because they were corrupted. Please re-configure them:
nl_NL: Sommige WPML-taalschakelaarinstellingen zijn opnieuw geïnitialiseerd omdat ze beschadigd waren. Configureer ze opnieuw:

en: Language Switcher
nl_NL: Taalschakelaar

en: hidden
nl_NL: verborgen

en: default
nl_NL: standaard

en: WordPress language file (.mo) is missing. Keeping existing display language.
nl_NL: WordPress-taalbestand (.mo) ontbreekt. Bestaande weergavetaal behouden.

en: Duplicating featured content: %d left. Stay here until complete. May take a few minutes.
nl_NL: Uitgelichte inhoud dupliceren: %d over. Blijf hier totdat het voltooid is. Dit kan enkele minuten duren.

en: Duplicating featured content: 0 left. Stay here until complete. May take a few minutes.
nl_NL: Dupliceren van uitgelichte inhoud: 0 over. Blijf hier totdat het voltooid is. Dit kan enkele minuten duren.

en: Duplicating content: %d left. Stay here until complete. May take a few minutes.
nl_NL: Inhoud dupliceren: %d over. Blijf hier totdat het voltooid is. Dit kan enkele minuten duren.

en: Duplicating content: 0 left. Stay here until complete. May take a few minutes.
nl_NL: Inhoud dupliceren: 0 over. Blijf hier totdat het voltooid is. Dit kan enkele minuten duren.

en: Setting language to media. %d left
nl_NL: Taal instellen voor media. Nog %d over

en: Setting language to media: done!
nl_NL: Taal instellen voor media: voltooid!

en: Done!
nl_NL: Klaar!

en: Saving settings...
nl_NL: Instellingen opslaan...

en: Done
nl_NL: Klaar

en: New in WPML 4.8 - Automatic image and media detection
nl_NL: Nieuw in WPML 4.8 - Automatische detectie van afbeeldingen en media

en: Close banner
nl_NL: Banner sluiten

en: WPML can now automatically detect what types of texts (alt, caption, title) your images use. Enable this option to avoid duplicate fields in the translation editor and missing translations for your images.
nl_NL: WPML kan nu automatisch detecteren welke soorten teksten (alt, bijschrift, titel) uw afbeeldingen gebruiken. Schakel deze optie in om dubbele velden in de vertaal-editor en ontbrekende vertalingen voor uw afbeeldingen te voorkomen.

en: Enable it now
nl_NL: Nu inschakelen

en: Learn more about media translation
nl_NL: Meer informatie over mediatranslatie

en: We strongly recommend enabling WPML's automatic detection for image texts to avoid duplicated media fields and missing translations.
nl_NL: We raden ten zeerste aan om WPML's automatische detectie voor afbeeldingsteksten in te schakelen om dubbele mediavelden en ontbrekende vertalingen te voorkomen.

en: As this site uses Elementor, changes you make here might not be visible on the front-end. In this case, go to Elementor settings and clear its cache.
nl_NL: Aangezien deze site Elementor gebruikt, zijn wijzigingen die u hier aanbrengt mogelijk niet zichtbaar op de front-end. Ga in dat geval naar de Elementor-instellingen en wis de cache.

en: Media Translation
nl_NL: Mediavertaling

en: Media Translation Documentation
nl_NL: Documentatie mediavertaling

en: Recommended
nl_NL: Aanbevolen

en: Automatically detect best options for translating image texts (alt, caption, title)
nl_NL: Automatisch de beste opties detecteren voor het vertalen van afbeeldingsteksten (alt, bijschrift, titel)

en: This option ensures image texts (like alt, title, and caption) are translatable and displayed on the front-end. WPML duplicates media only when needed and only during translation, keeping your database clean and avoiding unnecessary entries.
nl_NL: Deze optie zorgt ervoor dat afbeeldingsteksten (zoals alt, titel en bijschrift) vertaalbaar zijn en op de front-end worden weergegeven. WPML dupliceert media alleen wanneer nodig en alleen tijdens vertaling, waardoor uw database schoon blijft en onnodige vermeldingen worden vermeden.

en: Learn more about translating media with WPML
nl_NL: Meer informatie over het vertalen van media met WPML

en: avoids unnecessary duplicate media fields and missing image translations
nl_NL: voorkomt onnodige dubbele mediavelden en ontbrekende afbeeldingsvertalingen

en: ON
nl_NL: AAN

en: OFF
nl_NL: UIT

en: We recommend enabling automatic detection of image texts (alt, caption, title). This helps prevent duplicate media fields and missing translations.
nl_NL: We raden aan om automatische detectie van afbeeldingsteksten (alt, bijschrift, titel) in te schakelen. Dit helpt dubbele mediavelden en ontbrekende vertalingen te voorkomen.

en: Setup manually
nl_NL: Handmatig instellen

en: Please install and activate WPML’s String Translation add-on to use this setting.
nl_NL: Installeer en activeer de WPML String Translation add-on om deze instelling te gebruiken.

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Existing content
nl_NL: Bestaande inhoud

en: New content
nl_NL: Nieuwe inhoud

en: Duplicate texts (alt, caption, title) for all media to all languages
nl_NL: Teksten (alt, bijschrift, titel) voor alle media dupliceren naar alle talen

en: This applies to all types of media items (images, videos, PDFs, etc.) and not just images. WPML will only duplicate media texts (alt, caption, title) and not the media files.
nl_NL: Dit geldt voor alle soorten media-items (afbeeldingen, video's, PDF's, enz.) en niet alleen voor afbeeldingen. WPML dupliceert alleen mediateksen (alt, bijschrift, titel) en niet de mediabestanden.

en: Duplicate image texts (alt, caption, title) for all feature images to all languages
nl_NL: Afbeeldingsteksten (alt, bijschrift, titel) voor alle uitgelichte afbeeldingen dupliceren naar alle talen

en: This will duplicate media texts (alt, title, caption) to all languages using the options you selected above. Please stay on this page until the process completes - it may take a few minutes.
nl_NL: Dit dupliceert mediateksten (alt, titel, bijschrift) naar alle talen met de opties die u hierboven hebt geselecteerd. Blijf op deze pagina totdat het proces is voltooid – dit kan enkele minuten duren.

en: Start the process
nl_NL: Start het proces

en: How to handle Media Library texts (alt, caption, title)
nl_NL: Hoe om te gaan met Media Bibliotheek teksten (alt, bijschrift, titel)

en: Translate Media Library texts (alt, caption, title) when translating content
nl_NL: Media Bibliotheek teksten (alt, bijschrift, titel) vertalen bij het vertalen van inhoud

en: Enable this option to translate image texts (alt, caption, title) for images connected to Media Library. Such images reuse the same texts across all posts and pages. This setting is required for page builders like Elementor and Divi.
nl_NL: Schakel deze optie in om afbeeldingsteksten (alt, bijschrift, titel) te vertalen voor afbeeldingen die zijn gekoppeld aan de Mediabibliotheek. Dergelijke afbeeldingen hergebruiken dezelfde teksten op alle berichten en pagina's. Deze instelling is vereist voor paginabouwers zoals Elementor en Divi.

en: You're all done. From now on, all new media files that you upload to content will receive a language. You can automatically duplicate them to translations from the post-edit screen.
nl_NL: U bent helemaal klaar. Vanaf nu krijgen alle nieuwe mediabestanden die u uploadt naar inhoud een taal. U kunt ze automatisch dupliceren naar vertalingen vanuit het berichtbewerkingsscherm.

en: Data saved
nl_NL: Gegevens opgeslagen

en: Error: data not saved
nl_NL: Fout: gegevens niet opgeslagen

en: To add categories that already exist in other languages go to the <a%s>category management page</a>
nl_NL: Om categorieën toe te voegen die al in andere talen bestaan, gaat u naar de <a%s>categoriebeheerpagina</a>

en: Choose
nl_NL: Kiezen

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: WPML can't run normally. There is an installation or server configuration problem. %1$sShow details%2$s
nl_NL: WPML kan niet normaal worden uitgevoerd. Er is een installatie- of serverconfiguratieprobleem. %1$sDetails weergeven%2$s

en: AJAX Error:
nl_NL: AJAX-fout:

en: Private
nl_NL: Privé

en: Copied From the Original
nl_NL: Gekopieerd van het origineel

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Your home page does not exist or its translation is not published in %s.
nl_NL: Uw startpagina bestaat niet of de vertaling ervan is niet gepubliceerd in %s.

en: Your blog page does not exist or its translation is not published in %s.
nl_NL: Uw blogpagina bestaat niet of de vertaling ervan is niet gepubliceerd in %s.

en: Edit this page to add translations
nl_NL: Bewerk deze pagina om vertalingen toe te voegen

en: Select translation option
nl_NL: Selecteer vertaaloptie

en: You deactivated the following language(s) from your site, but there are still some existing translations saved in your database.
nl_NL: U hebt de volgende taal/talen van uw site gedeactiveerd, maar er zijn nog steeds bestaande vertalingen opgeslagen in uw database.

en: If you don't plan to activate this language again, you can delete the associated content from your database.
nl_NL: Als u deze taal niet opnieuw wilt activeren, kunt u de bijbehorende inhoud uit uw database verwijderen.

en: Language
nl_NL: Taal

en: Delete content
nl_NL: Inhoud verwijderen

en: Edit to change the domain for the language
nl_NL: Bewerken om het domein voor de taal te wijzigen

en: Validate on save
nl_NL: Valideren bij opslaan

en: Auto sign-in and sign-out users from all domains
nl_NL: Automatisch aan- en afmelden van gebruikers van alle domeinen

en: Please log-out and login again in order to be able to access the admin features in all language domains.
nl_NL: Log uit en log opnieuw in om toegang te krijgen tot de beheerdersfuncties in alle taaldomeinen.

[ctx: Tooltip: Auto sign-in and sign-out users from all domains]
note: translators: this is the first of two sentences explaining the "Auto sign-in and sign-out users from all domains" feature
en: This feature allows the theme and plugins to work correctly when on sites that use languages in domains.
nl_NL: Deze functie zorgt ervoor dat het thema en de plugins correct werken op sites die talen in domeinen gebruiken.

[ctx: Tooltip: Auto sign-in and sign-out users from all domains]
note: translators: this is the second of two sentences explaining the "Auto sign-in and sign-out users from all domains" feature
en: It requires a call to each of the site's language domains on both log-in and log-out, so there's a small performance penalty to using it.
nl_NL: Het vereist een oproep naar elk van de taaldomeinen van de site bij zowel in- als uitloggen, dus er is een kleine prestatieboete bij het gebruik ervan.

en: It looks like the %1$s extension, which is required by WPML, is not installed. Please refer to this link to know how to install this extension: %2$s.
nl_NL: Het lijkt erop dat de %1$s-extensie, die vereist is door WPML, niet is geïnstalleerd. Raadpleeg deze link om te weten hoe u deze extensie installeert: %2$s.

en: You are using PHP 7: in some cases, the extension might have been removed during a system update. In this case, please see %3$s.
nl_NL: U gebruikt PHP 7: in sommige gevallen kan de extensie zijn verwijderd tijdens een systeemupdate. Zie in dit geval %3$s.

en: You may need to contact your server administrator or your hosting company to install this extension.
nl_NL: Mogelijk moet u contact opnemen met uw serverbeheerder of uw hostingbedrijf om deze extensie te installeren.

en: Taxonomy Translation
nl_NL: Taxonomievertaling

note: translators: this is the title of a documentation page used to terminate the sentence "is not possible to ..."
en: translate the base taxonomy slugs with WPML
nl_NL: de basistaxonomie-slugs vertalen met WPML

note: translators: this is the title of a documentation page used to terminate the sentence "To learn more, please visit our documentation page about..."
en: translating post categories and custom taxonomies
nl_NL: berichtcategorieën en aangepaste taxonomieën vertalen

en: WPML allows you to easily translate your site's taxonomies. Only taxonomies marked as translatable will be available for translation. Select the taxonomy in the dropdown menu and then use the list of taxonomy terms that appears to translate them.
nl_NL: WPML stelt u in staat om de taxonomieën van uw site eenvoudig te vertalen. Alleen taxonomieën die als vertaalbaar zijn gemarkeerd, zijn beschikbaar voor vertaling. Selecteer de taxonomie in het dropdownmenu en gebruik vervolgens de lijst met taxonomieën die verschijnt om ze te vertalen.

en: Please note that currently, you can translate the slugs of taxonomy terms but it is not possible to %s.
nl_NL: Houd er rekening mee dat u momenteel de slugs van taxonomieën kunt vertalen, maar het is niet mogelijk om %s.

en: To learn more, please visit our documentation page about %s.
nl_NL: Voor meer informatie, bezoek onze documentatiepagina over %s.

en: Custom fields
nl_NL: Aangepaste velden

en: Don't translate
nl_NL: Niet vertalen

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Copy once
nl_NL: Eenmaal kopiëren

en: Translate
nl_NL: Vertalen

en: WPML admin language
nl_NL: WPML admin-taal

en: Select your language:
nl_NL: Selecteer uw taal:

note: translators: Current default admin language
en: Default admin language (currently %s)
nl_NL: Standaard beheerdersstaal (momenteel %s)

en: this will be your admin language and will also be used for translating comments.
nl_NL: dit wordt uw beheerdersstaal en wordt ook gebruikt voor het vertalen van opmerkingen.

en: WPML language settings
nl_NL: WPML-taalinstellingen

en: Editing language:
nl_NL: Bewerkingstaal:

en: Set admin language as editing language.
nl_NL: Beheerdersstaal instellen als bewerkingstaal.

en: Hidden languages:
nl_NL: Verborgen talen:

en: All languages are currently displayed. Choose what to do when site languages are hidden.
nl_NL: Alle talen worden momenteel weergegeven. Kies wat u wilt doen wanneer sitetalen verborgen zijn.

en: Display hidden languages
nl_NL: Verborgen talen weergeven

en: Payments & Maintenance
nl_NL: Betalingen & Onderhoud

en: Balance, invoices and tools
nl_NL: Saldo, facturen en tools

en: (missing title)
nl_NL: (titel ontbreekt)

en: View
nl_NL: Bekijken

note: translators: %1$s: opening <a> tag, %2$s: closing </a> tag.
en: This page is set to be %1$stranslated manually%2$s using the WordPress Editor
nl_NL: Deze pagina is ingesteld om %1$shandmatig te worden vertaald%2$s met behulp van de WordPress-editor

en: Edit note for the translators
nl_NL: Notitie voor de vertalers bewerken

en: Add note for the translators
nl_NL: Notitie voor de vertalers toevoegen

en: Note for the translators
nl_NL: Notitie voor de vertalers

en: Needs review
nl_NL: Nodig voor beoordeling

en: Not translated
nl_NL: Niet vertaald

en: Waiting for automatic translation
nl_NL: Wachten op automatische vertaling

en: Waiting for translator
nl_NL: Wachten op vertaler

en: In basket
nl_NL: In winkelmandje

en: Waiting for translation service
nl_NL: Wachten op vertaalservice

en: Translation ready to download
nl_NL: Vertaling klaar om te downloaden

en: Duplicate of default language
nl_NL: Duplicaat van standaardtaal

en: Translation completed
nl_NL: Vertaling voltooid

en: Needs update
nl_NL: Update nodig

en: In progress
nl_NL: Bezig

en: needs retry
nl_NL: opnieuw proberen

en: Check status and get translations
nl_NL: Status controleren en vertalingen ophalen

en: Show "Multilingual Content Setup" meta box on post edit screen.
nl_NL: Toon “Meertalige inhoudsinstellingen” metabox op het berichtbewerkingsscherm.

en: Scanning now, please wait...
nl_NL: Nu scannen, even geduld...

en: Error! Reload the page and try again.
nl_NL: Fout! Laad de pagina opnieuw en probeer het nogmaals.

en: Translations queue
nl_NL: Vertaalwachtrij

en: Need the full list for monitoring or troubleshooting? Go to %s.
nl_NL: De volledige lijst nodig voor monitoring of probleemoplossing? Ga naar %s.

en: Translation Jobs
nl_NL: Vertaaltaken

en: Manage Translators & Services
nl_NL: Vertalers & Diensten beheren

en: Choose who translates your site
nl_NL: Kies wie uw site vertaalt

en: Enter your %s authentication details
nl_NL: Voer uw %s authenticatiegegevens in

en: You can find the API token at %s site
nl_NL: U kunt de API-token vinden op de %s site

en: Invalid Request
nl_NL: Ongeldig verzoek

en: Reload the page and try again.
nl_NL: Laad de pagina opnieuw en probeer het nogmaals.

en: The field can't be empty.
nl_NL: Het veld mag niet leeg zijn.

en: We couldn't find a translation service connected to this key.
nl_NL: We konden geen vertaalservice vinden die aan deze sleutel is gekoppeld.

en: Please contact your translation service and ask them to provide you with this information.
nl_NL: Neem contact op met uw vertaalservice en vraag hen om u deze informatie te verstrekken.

en: Error Server
nl_NL: Serverfout

en: Unable to set this service as default.
nl_NL: Kan deze service niet als standaard instellen.

en: Service added and set as default.
nl_NL: Service toegevoegd en ingesteld als standaard.

en: Activate a translation service that's not listed here
nl_NL: Activeer een vertaalservice die hier niet wordt vermeld

en: Activate a translation service
nl_NL: Activeer een vertaalservice

en: Enter your service activation details below.
nl_NL: Voer hieronder uw service-activeringsgegevens in.

en: Activation Key
nl_NL: Activeringssleutel

en: The service has been enabled.
nl_NL: De service is ingeschakeld.

en: Refreshing the page, please wait...
nl_NL: Pagina wordt vernieuwd, even geduld...

en: Server error
nl_NL: Serverfout

en: Something went wrong. Please try again.
nl_NL: Er is iets misgegaan. Probeer het opnieuw.

en: Your site doesn't meet WPML's minimum requirements.
nl_NL: Uw site voldoet niet aan de minimale vereisten van WPML.

en: Fix now
nl_NL: Nu repareren

en: Great! All WPML requirements are now met. Your site is ready to use WPML.
nl_NL: Geweldig! Aan alle WPML-vereisten is nu voldaan. Uw site is klaar om WPML te gebruiken.

en: Hide
nl_NL: Verbergen

en: Hide this notice.
nl_NL: Deze melding verbergen.

en: Dismiss this notice.
nl_NL: Deze melding negeren.

en: Show this notice.
nl_NL: Deze melding weergeven.

en: Notice does not exists.
nl_NL: Melding bestaat niet.

en: Notice does not exist.
nl_NL: Melding bestaat niet.

en: Group does not exist.
nl_NL: Groep bestaat niet.

note: translators: %s is a link.
en: Migrating your multilingual site? Install %s for the simplest way to export your translated content and import it on your new site.
nl_NL: Uw meertalige site migreren? Installeer %s voor de eenvoudigste manier om uw vertaalde inhoud te exporteren en te importeren op uw nieuwe site.

note: translators: %s is a set of one or two links.
en: Migrating your multilingual shop? With %s you can transfer your translated content to a new site, including cross-sells, up-sells, and product attributes.
nl_NL: Uw meertalige winkel migreren? Met %s kunt u uw vertaalde inhoud overzetten naar een nieuwe site, inclusief cross-sells, up-sells en productattributen.

note: translators: %s is a link.
en: Looking to import your multilingual content? Install %s in both your original and new site for the easiest way to export and import your content.
nl_NL: Wilt u uw meertalige inhoud importeren? Installeer %s op zowel uw originele als nieuwe site voor de eenvoudigste manier om uw inhoud te exporteren en importeren.

note: translators: %1$s and %2$s are both links.
en: Looking to import your multilingual shop? With %1$s and %2$s in both your original and new site, you can export and import your translations automatically.
nl_NL: Wilt u uw meertalige winkel importeren? Met %1$s en %2$s op zowel uw originele als nieuwe site, kunt u uw vertalingen automatisch exporteren en importeren.

en: WPML Export and Import
nl_NL: WPML export en import

en: WooCommerce Multilingual
nl_NL: WooCommerce meertalig

note: translators: %1$s and %2$s are links.
en: %1$s and %2$s
nl_NL: %1$s en %2$s

en: A New Site Key Is Required
nl_NL: Een nieuwe site-sleutel is vereist

en: To continue using WPML features like automatic translation and plugin updates, please register your site again. Don't worry, your existing content and translations are safe.
nl_NL: Om WPML-functies zoals automatische vertaling en plugin-updates te blijven gebruiken, moet u uw site opnieuw registreren. Maak u geen zorgen, uw bestaande inhoud en vertalingen zijn veilig.

en: Site key:
nl_NL: Site-sleutel:

en: Enter your site key here
nl_NL: Voer hier uw site-sleutel in

en: Register
nl_NL: Registreren

en: Get a key for this site
nl_NL: Een sleutel voor deze site verkrijgen

en: Translation Dashboard
nl_NL: Vertaaldashboard

en: Problem receiving translation jobs?
nl_NL: Probleem met het ontvangen van vertaaltaken?

en: Fix WPML Translation Jobs "tp_id" field
nl_NL: WPML-vertaaltaken “tp_id” veld repareren

en: Fixes the "tp_id" field of WPML ranslation jobs and set the status to "in progress" (it requires manual action to re-sync translation status + download translations). It accepts comma separated values of translation job IDs (rid).
nl_NL: Repareert het “tp_id”-veld van WPML-vertaaltaken en stelt de status in op “bezig” (dit vereist handmatige actie om de vertaalstatus opnieuw te synchroniseren + vertalingen te downloaden). Het accepteert door komma's gescheiden waarden van vertaaltaak-ID's (rid).

en: Waiting for translators...
nl_NL: Wachten op vertalers...

note: translators: %d is the number of translations.
en: ...and %d more translations.
nl_NL: ...en nog %d vertalingen.

en: First available translator
nl_NL: Eerste beschikbare vertaler

en: %sWarning:%s Edits you're about to make will be lost
nl_NL: %sWaarschuwing:%s Wijzigingen die u gaat aanbrengen, gaan verloren

en: You are about to edit this translation using the standard WordPress editor.
nl_NL: U staat op het punt deze vertaling te bewerken met de standaard WordPress-editor.

en: Any changes you make will be lost the next time you send this page for translation.
nl_NL: Alle wijzigingen die u aanbrengt, gaan verloren de volgende keer dat u deze pagina ter vertaling aanbiedt.

en: Go Back
nl_NL: Teruggaan

en: Edit Anyway (Not Recommended)
nl_NL: Toch bewerken (niet aanbevolen)

en: Edit in Advanced Translation Editor
nl_NL: Bewerken in geavanceerde vertaal-editor

en: Don't show this warning again
nl_NL: Deze waarschuwing niet meer tonen

en: Automatic translation
nl_NL: Automatische vertaling

note: translators: %d is for the number of day(s).
en: %d day | %d days
nl_NL[0]: %d dag
nl_NL[1]: %d dagen

note: translators: %d is for the number of hour(s).
en: %d hour | %d hours
nl_NL[0]: %d uur
nl_NL[1]: %d uur

note: translators: %d is for the number of minute(s).
en: %d minute | %d minutes
nl_NL[0]: %d minuut
nl_NL[1]: %d minuten

note: translators: %1$1s and %2$2s is used for adding html tags to make WPML support a link. %3$s is a list of numeric ids.
en: Something went wrong with automatic translation. Please contact %1$1sWPML support%2$2s and report that the following automatic translation is stuck: %3$3s | Something went wrong with automatic translation. Please contact %1$1sWPML support%2$2s and report that the following automatic translations are stuck: %3$3s
nl_NL[0]: Er is iets misgegaan met de automatische vertaling. Neem contact op met %1$1sWPML-ondersteuning%2$2s en meld dat de volgende automatische vertaling vastzit: %3$3s
nl_NL[1]: Er is iets misgegaan met de automatische vertaling. Neem contact op met %1$1sWPML-ondersteuning%2$2s en meld dat de volgende automatische vertalingen vastzitten: %3$3s

en: You can set different options for each language
nl_NL: U kunt voor elke taal verschillende opties instellen

en: Use the language switcher in the top admin bar to switch languages, then set and save options for each language individually.
nl_NL: Gebruik de taalwisselaar in de bovenste adminbalk om van taal te wisselen, stel vervolgens de opties voor elke taal afzonderlijk in en sla deze op.

en: WPML Translation Management is now included in WPML Multilingual CMS.
nl_NL: WPML Translation Management is nu inbegrepen in WPML Multilingual CMS.

en: This plugin has been deactivated as it is now part of the WPML Multilingual CMS plugin. You can safely delete it.
nl_NL: Deze plugin is gedeactiveerd omdat deze nu deel uitmaakt van de WPML Multilingual CMS plugin. U kunt deze veilig verwijderen.

en: Read more
nl_NL: Lees meer

en: Advanced Translation Editor
nl_NL: Geavanceerde vertaal-editor

en: Classic Translation Editor
nl_NL: Klassieke vertaal-editor

en: Do not make '%s' translatable
nl_NL: Maak “%s” niet vertaalbaar

en: Make '%s' translatable
nl_NL: Maak “%s” vertaalbaar

en: Make '%s' appear as translated
nl_NL: Laat “%s” als vertaald verschijnen

en: Translatable
nl_NL: Vertaalbaar

en: only show translated items
nl_NL: alleen vertaalde items weergeven

en: use translation if available or fallback to default language
nl_NL: gebruik vertaling indien beschikbaar of val terug op de standaardtaal

en: Not translatable
nl_NL: Niet vertaalbaar

en: WPML uses cookies to identify the visitor’s current language, the last visited language and the language of users who have logged in.
nl_NL: WPML gebruikt cookies om de huidige taal van de bezoeker, de laatst bezochte taal en de taal van ingelogde gebruikers te identificeren.

en: While you use the plugin, WPML will share data regarding the site through Installer. No data from the user itself will be shared.
nl_NL: Terwijl u de plugin gebruikt, zal WPML gegevens over de site delen via Installer. Er worden geen gegevens van de gebruiker zelf gedeeld.

en: This action is not allowed
nl_NL: Deze actie is niet toegestaan

en: Dismiss
nl_NL: Afwijzen

en: Translating content created with page builders
nl_NL: Inhoud vertalen die is gemaakt met paginabouwers

en: How to translate Block editor content
nl_NL: Hoe Block editor-inhoud te vertalen

[ctx: Integration requirement notice title for translation editor: enable action]
en: Enable it now
nl_NL: Nu inschakelen

en: Your WPML installation may cause problems with Block editor
nl_NL: Uw WPML-installatie kan problemen veroorzaken met de Block editor

en: You are using WPML Translation Management without String Translation. Some of the translations may not work this way. Please download and install WPML String Translation before you translate the content from Block editor.
nl_NL: U gebruikt WPML Translation Management zonder String Translation. Sommige vertalingen werken mogelijk niet op deze manier. Download en installeer WPML String Translation voordat u de inhoud van de Block editor vertaalt.

note: translators: %s is the product name,
en: To easily translate %s, you need to add the following WPML components:
nl_NL: Om %s eenvoudig te vertalen, moet u de volgende WPML-componenten toevoegen:

en: Your WPML Blog account only allows you to manually translate Elementor content
nl_NL: Uw WPML Blog-account staat u alleen toe om Elementor-inhoud handmatig te vertalen

note: translators: %1$s, %3$s, %6$s and %7$s are opening and closing link tags, %2$s and %5$s are the product name, %3$s are break tags.
en: %1$sLearn how to translate %2$s content manually%3$s %4$sAlternatively, to translate %5$s content using the Advanced Translation Editor, automatic translation, professional services, or by other users on your site %6$supgrade to WPML CMS account%7$s.
nl_NL: %1$sLeer hoe u %2$s-inhoud handmatig vertaalt%3$s %4$sAls alternatief, om %5$s-inhoud te vertalen met de Geavanceerde Vertaaleditor, automatische vertaling, professionele diensten of door andere gebruikers op uw site %6$supgrade naar WPML CMS-account%7$s.

note: translators: %1$s is the product name, %2$s and %3$s are opening and closing link tag.
en: To translate content created with %1$s, you need to %2$sinstall WPML String Translation%3$s
nl_NL: Om inhoud te vertalen die is gemaakt met %1$s, moet u %2$sWPML String Translation installeren%3$s

note: translators: %1$s and %3$s are opening and closing link tags, %2$s is the product name.
en: %1$sLearn how to translate %2$s content%3$s
nl_NL: %1$sLeer hoe u %2$s-inhoud vertaalt%3$s

en: Install
nl_NL: Installeren

en: Activating...
nl_NL: Activeren...

en: Activated
nl_NL: Geactiveerd

en: Error
nl_NL: Fout

note: translators: %s will be replaced with a list of plugins or themes.
en: One more step before you can translate on %s
nl_NL: Nog één stap voordat u kunt vertalen op %s

en: You need to enable WPML's Translation Editor, to translate conveniently.
nl_NL: U moet de vertaal-editor van WPML inschakelen om gemakkelijk te kunnen vertalen.

en: Done.
nl_NL: Klaar.

en: Something went wrong. Please try again or contact the support.
nl_NL: Er is iets misgegaan. Probeer het opnieuw of neem contact op met de ondersteuning.

[ctx: Used between elements of a two elements list]
note: translators: Used between elements of a two elements list
en: and
nl_NL: en

[ctx: Used before the last element of a three or more elements list]
note: translators: Used before the last element of a three or more elements list
en: , and
nl_NL: , en

en: WPML is disabled because it requires WordPress version 4.4 or above.
nl_NL: WPML is uitgeschakeld omdat het WordPress versie 4.4 of hoger vereist.

en: Manage Translation Management
nl_NL: Vertaalbeheer beheren

en: Manage Languages
nl_NL: Talen beheren

en: Manage Theme and Plugin localization
nl_NL: Thema- en pluginlokalisatie beheren

en: Manage Support
nl_NL: Ondersteuning beheren

en: Manage WooCommerce Multilingual
nl_NL: WooCommerce meertalig beheren

en: Operate WooCommerce Multilingual. Everything on WCML except the settings tab.
nl_NL: WooCommerce meertalig bedienen. Alles op WCML behalve het tabblad instellingen.

en: Manage translation of media
nl_NL: Beheer vertaling van media

en: Manage Navigation
nl_NL: Navigatie beheren

en: Manage Sticky Links
nl_NL: Sticky links beheren

en: Manage String Translation
nl_NL: Stringvertaling beheren

en: Manage Translation Analytics
nl_NL: Vertaalanalyse beheren

en: Manage WPML Menus Sync
nl_NL: WPML menu's synchroniseren beheren

en: Manage Taxonomy Translation
nl_NL: Taxonomievertaling beheren

en: Manage Troubleshooting
nl_NL: Probleemoplossing beheren

en: Translation options
nl_NL: Vertaalopties

en: As early as possible
nl_NL: Zo vroeg mogelijk

en: Later in the head section (priority %d)
nl_NL: Later in de head-sectie (prioriteit %d)

en: SEO Options
nl_NL: SEO-opties

en: Display alternative languages in the HEAD section.
nl_NL: Alternatieve talen weergeven in de HEAD-sectie.

en: Position of hreflang links
nl_NL: Positie van hreflang-links

en: A user does not have a proper license to enable ATE.
nl_NL: Een gebruiker heeft geen geldige licentie om ATE in te schakelen.

en: Thank you for registering WPML on this site. You will receive automatic updates when new versions are available.
nl_NL: Bedankt voor het registreren van WPML op deze site. U ontvangt automatische updates wanneer nieuwe versies beschikbaar zijn.

en: Version
nl_NL: Versie

en: PHP %1$s and above are recommended.
nl_NL: PHP %1$s en hoger worden aanbevolen.

en: Find how you can update PHP.
nl_NL: Vind hoe u PHP kunt updaten.

en: Memory limit
nl_NL: Geheugenlimiet

en: Memory usage
nl_NL: Geheugengebruik

en: Max execution time
nl_NL: Maximale uitvoeringstijd

en: Max input vars
nl_NL: Maximale invoervariabelen

en: Utf8mb4 charset
nl_NL: Utf8mb4-tekenset

en: Some WPML String Translation features may not work correctly without utf8mb4 character support.
nl_NL: Sommige WPML String Translation-functies werken mogelijk niet correct zonder utf8mb4-tekenondersteuning.

en: WordPress %s or later is required.
nl_NL: WordPress %s of nieuwer is vereist.

en: REST enabled
nl_NL: REST ingeschakeld

en: eval() availability from Suhosin
nl_NL: eval() beschikbaarheid van Suhosin

en: Not available
nl_NL: Niet beschikbaar

en: Available
nl_NL: Beschikbaar

en: WPML needs at least 208 KB of Available stack size on PHP 8.3+; please set "zend.max_allowed_stack_size" to at least 256 KB and "zend.reserved_stack_size" to at least 48 KB in your php.ini file. After these changes, restart your web server.
nl_NL: WPML heeft minimaal 208 KB beschikbare stackgrootte nodig op PHP 8.3+; stel “zend.max_allowed_stack_size” in op minimaal 256 KB en “zend.reserved_stack_size” op minimaal 48 KB in uw php.ini-bestand. Start na deze wijzigingen uw webserver opnieuw op.

en: Available Stack Size
nl_NL: Beschikbare stackgrootte

en: Automatic
nl_NL: Automatisch

en: Translating %1$s? Use the %2$s table for easier translation.
nl_NL: Vertaalt u %1$s? Gebruik de %2$s-tabel voor eenvoudigere vertaling.

en:  %s translation
nl_NL:  %s vertaling

note: translators: %s: Cache directory path
en: WPML could not create a cache directory in %s
nl_NL: WPML kon geen cachemap aanmaken in %s

note: translators: %s: Cache directory path
en: WPML could not write in the cache directory: %s
nl_NL: WPML kon niet schrijven in de cachemap: %s

en: Localization options
nl_NL: Lokalisatieopties

en: Automatically load the theme's .mo file using 'load_textdomain'
nl_NL: Laad automatisch het .mo-bestand van het thema met “load_textdomain”

en: Enter textdomain:
nl_NL: Voer tekstgebied in:

en: Scanning now, please don't close this page.
nl_NL: Nu scannen, sluit deze pagina niet.

en: Scanning Results
nl_NL: Scanresultaten

en: Failed to update the feedback.
nl_NL: Feedback kon niet worden bijgewerkt.

en: Missing key "%s".
nl_NL: Ontbrekende sleutel “%s”.

en: Translation Feedback
nl_NL: Vertaalfeedback

en: Translation rating
nl_NL: Vertaalbeoordeling

en: Unknown reviewer
nl_NL: Onbekende recensent

en: New
nl_NL: Nieuw

en: Sent to translator
nl_NL: Verzonden naar vertaler

en: Translator replied
nl_NL: Vertaler heeft geantwoord

en: Replied
nl_NL: Beantwoord

en: Admin replied
nl_NL: Beheerder heeft geantwoord

en: Sent to translation service
nl_NL: Verzonden naar vertaaldienst

en: E-mail sent to translation service
nl_NL: E-mail verzonden naar vertaaldienst

en: Translation fixed
nl_NL: Vertaling gecorrigeerd

en: Approved
nl_NL: Goedgekeurd

en: Send to translator
nl_NL: Verzenden naar vertaler

en: Reply to translator
nl_NL: Antwoorden aan vertaler

en: Reply to admin
nl_NL: Antwoorden aan beheerder

en: %1s cannot receive feedback about the translation automatically. Please log-in to %1s website and report these issues manually.
nl_NL: %1s kan geen feedback over de vertaling automatisch ontvangen. Log in op de website van %1s en meld deze problemen handmatig.

en: An email has been sent to %s to report the issue. Please check your email for a feedback from their part.
nl_NL: Er is een e-mail verzonden naar %s om het probleem te melden. Controleer uw e-mail voor feedback van hun kant.

en: Issue tracking in %s
nl_NL: Probleemopsporing in %s

en: Translator
nl_NL: Vertaler

en: Admin
nl_NL: Beheerder

en: Translation Service
nl_NL: Vertaaldienst

en: Could not send the report to %s.
nl_NL: Kon het rapport niet verzenden naar %s.

en: This means that %s isn't yet aware of the problem in the translation and cannot fix it.
nl_NL: Dit betekent dat %s nog niet op de hoogte is van het probleem in de vertaling en het niet kan oplossen.

en: Could not fetch the status from %s.
nl_NL: Kon de status niet ophalen van %s.

en: Let's get it working for you. Please contact %1sWPML support%2s and give them the following error details:
nl_NL: Laten we het voor u laten werken. Neem contact op met %1sWPML-ondersteuning%2s en geef hen de volgende foutdetails:

en: Show details
nl_NL: Details tonen

en: WPML cannot communicate with the remote translation service. Please make sure WPML Translation Management is active.
nl_NL: WPML kan niet communiceren met de externe vertaaldienst. Zorg ervoor dat WPML Translation Management actief is.

en: %d feedback was updated. | %d feedback were updated.
nl_NL[0]: %d feedback is bijgewerkt.
nl_NL[1]: %d feedback is bijgewerkt.

en: %d feedback was trashed. | %d feedback were trashed.
nl_NL[0]: %d feedback is naar de prullenbak verplaatst.
nl_NL[1]: %d feedback is naar de prullenbak verplaatst.

en: The trashed feedback will be permanently deleted after %d days.
nl_NL: De verwijderde feedback wordt na %d dagen permanent verwijderd.

en: %d feedback was restored. | %d feedback were restored.
nl_NL[0]: %d feedback is hersteld.
nl_NL[1]: %d feedback is hersteld.

en: %d feedback was permanently deleted. | %d feedback were permanently deleted.
nl_NL[0]: %d feedback is permanent verwijderd.
nl_NL[1]: %d feedback is permanent verwijderd.

en: Want to know if recent translations you received have problems?
nl_NL: Wilt u weten of recente vertalingen die u hebt ontvangen problemen hebben?

en: You got back several jobs from translation and they now appear on your site.
nl_NL: U hebt verschillende vertaaltaken teruggekregen en deze verschijnen nu op uw site.

en: WPML lets you open these pages for feedback, so that visitors can tell you if they notice anything wrong.
nl_NL: Met WPML kunt u deze pagina's openen voor feedback, zodat bezoekers u kunnen laten weten of ze iets verkeerds opmerken.

en: Enable Translation Feedback
nl_NL: Vertaalfeedback inschakelen

en: Learn more about translation feedback
nl_NL: Meer informatie over vertaalfeedback

en: local translator
nl_NL: lokale vertaler

en: Unknown remote translation service
nl_NL: Onbekende externe vertaaldienst

en: All
nl_NL: Alles

en: Trash
nl_NL: Prullenbak

en: For "%s"
nl_NL: Voor “%s”

en: Average rating - %s
nl_NL: Gemiddelde beoordeling - %s

en: Issues with translations
nl_NL: Problemen met vertalingen

en: Select All
nl_NL: Alles selecteren

en: Feedback list navigation
nl_NL: Navigatie feedbacklijst

en: First page
nl_NL: Eerste pagina

en: Previous page
nl_NL: Vorige pagina

en: Next page
nl_NL: Volgende pagina

en: Last page
nl_NL: Laatste pagina

en: Current page
nl_NL: Huidige pagina

en: of
nl_NL: van

en: Select bulk action
nl_NL: Selecteer bulkactie

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Bulk Actions
nl_NL: Bulkacties

en: Mark as fixed
nl_NL: Markeren als opgelost

en: Mark as new
nl_NL: Markeren als nieuw

en: Move to trash
nl_NL: Verplaatsen naar prullenbak

en: No feedback found.
nl_NL: Geen feedback gevonden.

en: Restore
nl_NL: Herstellen

en: Delete permanently
nl_NL: Permanent verwijderen

en: Rating
nl_NL: Beoordeling

en: Translated post
nl_NL: Vertaald bericht

en: Date
nl_NL: Datum

en: Select Validation
nl_NL: Validatie selecteren

en: Review
nl_NL: Beoordelen

en: View post
nl_NL: Bericht bekijken

en: Translation:
nl_NL: Vertaling:

en: Edit translation
nl_NL: Vertaling bewerken

en: Original post:
nl_NL: Origineel bericht:

en: Rating:
nl_NL: Beoordeling:

en: Edit feedback
nl_NL: Feedback bewerken

en: Check for updates
nl_NL: Controleren op updates

en: Translated by:
nl_NL: Vertaald door:

en: Corrected by:
nl_NL: Gecorrigeerd door:

en: Reviewed by:
nl_NL: Beoordeeld door:

en: Add a note to the translator
nl_NL: Voeg een notitie toe aan de vertaler

en: Add a note to the administrator
nl_NL: Voeg een notitie toe aan de beheerder

en: Communication:
nl_NL: Communicatie:

en: Reply to translator:
nl_NL: Antwoorden aan vertaler:

en: Reply to admin:
nl_NL: Antwoorden aan beheerder:

en: No translator available for this language pair.
nl_NL: Geen vertaler beschikbaar voor dit talenpaar.

en: Translation Feedback button on front-end:
nl_NL: Vertaalfeedbackknop op de front-end:

en: Icon style:
nl_NL: Icoonstijl:

en: Show Translation Feedback module for these languages:
nl_NL: Vertaalfeedbackmodule weergeven voor deze talen:

en: Expiration date for Translation Feedback module:
nl_NL: Vervaldatum voor vertaalfeedbackmodule:

en: Enable Translation Feedback module
nl_NL: Vertaalfeedbackmodule inschakelen

en: Show on the left side of the screen
nl_NL: Weergeven aan de linkerkant van het scherm

en: Show on the right side of the screen
nl_NL: Weergeven aan de rechterkant van het scherm

en: I will add it manually (%1$sinstructions%2$s)
nl_NL: Ik voeg het handmatig toe (%1$sinstructies%2$s)

en: Do not show it
nl_NL: Niet weergeven

en: Ask for feedback about translated content that was %1$s in the last %2$s %3$s
nl_NL: Vraag om feedback over vertaalde inhoud die de afgelopen %2$s %3$s is %1$s

en: Always ask for feedback (no time limit for feedback)
nl_NL: Altijd om feedback vragen (geen tijdslimiet voor feedback)

en: published or updated
nl_NL: gepubliceerd of bijgewerkt

en: published
nl_NL: gepubliceerd

en: updated
nl_NL: bijgewerkt

en: day(s)
nl_NL: dag(en)

en: week(s)
nl_NL: week/weken

en: month(s)
nl_NL: maand(en)

en: Rate translation
nl_NL: Vertaling beoordelen

en: Thank you for your rating!
nl_NL: Bedankt voor uw beoordeling!

en: Thank you for your rating and comment!
nl_NL: Bedankt voor uw beoordeling en opmerking!

en: This page was translated from:
nl_NL: Deze pagina is vertaald vanuit:

en: Please rate this translation:
nl_NL: Beoordeel deze vertaling alstublieft:

en: Your rating:
nl_NL: Uw beoordeling:

en: It is perfect!
nl_NL: Het is perfect!

en: It is OK
nl_NL: Het is OK

en: It could be improved
nl_NL: Het kan beter

en: I can see a lot of language errors
nl_NL: Ik zie veel taalfouten

en: I can't understand anything
nl_NL: Ik begrijp er niets van

en: Change
nl_NL: Wijzigen

en: Please give some examples of errors and how would you improve them:
nl_NL: Geef alstublieft enkele voorbeelden van fouten en hoe u deze zou verbeteren:

en: Send
nl_NL: Verzenden

en: If you are a human, do not fill in this field.
nl_NL: Als u een mens bent, vul dit veld dan niet in.

en: Rate translation of this page
nl_NL: Beoordeel de vertaling van deze pagina

en: Translation Priority
nl_NL: Vertaalprioriteit

en: Translation Priorities
nl_NL: Vertaalprioriteiten

en: All Translation Priorities
nl_NL: Alle vertaalprioriteiten

en: Edit Translation Priority
nl_NL: Vertaalprioriteit bewerken

en: Update Translation Priority
nl_NL: Vertaalprioriteit bijwerken

en: Add new Translation Priority
nl_NL: Nieuwe vertaalprioriteit toevoegen

en: New Translation Priority Name
nl_NL: Naam nieuwe vertaalprioriteit

en: Optional
nl_NL: Optioneel

en: Required
nl_NL: Vereist

en: Not needed
nl_NL: Niet nodig

en: User not found
nl_NL: Gebruiker niet gevonden

en: You are the Translation Manager for %s. This role lets you manage everything related to translation for this site.
nl_NL: U bent de vertaalmanager voor %s. Met deze rol kunt u alles beheren wat met vertalingen voor deze site te maken heeft.

en: Before you can start sending content to translation, you need to complete a short setup.
nl_NL: Voordat u inhoud kunt verzenden voor vertaling, moet u een korte installatie voltooien.

en: Set-up the translation
nl_NL: De vertaling instellen

en: * Remember, your login name for %1$s is %2$s. If you need help with your password, use the password reset in the login page.
nl_NL: * Onthoud dat uw inlognaam voor %1$s %2$s is. Als u hulp nodig heeft met uw wachtwoord, gebruik dan de wachtwoordreset op de inlogpagina.

en: At your service
nl_NL: Tot uw dienst

en: Administrator for %s
nl_NL: Beheerder voor %s

en: You are now the Translation Manager for %s - action needed
nl_NL: U bent nu de vertaalmanager voor %s - actie vereist

en: The role was not found.
nl_NL: De rol is niet gevonden.

en: The user could not be created
nl_NL: De gebruiker kon niet worden aangemaakt

en: Fix WPML tables collation
nl_NL: WPML-tabellen sortering herstellen

en: Fixes the collation of WPML tables in order to match the collation of default WP tables.
nl_NL: Herstelt de sortering van WPML-tabellen om overeen te komen met de sortering van standaard WP-tabellen.

en: Invalid nonce.
nl_NL: Ongeldige nonce.

en: Some parameters are missing for this request.
nl_NL: Sommige parameters ontbreken voor dit verzoek.

en: Running now batch #%d
nl_NL: Batch #%d wordt nu uitgevoerd

en: Completed: %1$d posts were processed for "%2$s".
nl_NL: Voltooid: %1$d berichten zijn verwerkt voor “%2$s”.

en: Synchronize local job ids with ATE jobs
nl_NL: Lokale taak-ID's synchroniseren met ATE-taken

en: Synchronize local job ids with their ATE counterparts. You will have to refresh a few times any admin page to accomplish the process.
nl_NL: Synchroniseer lokale taak-ID's met hun ATE-tegenhangers. U moet een paar keer een adminpagina vernieuwen om het proces te voltooien.

en: This setting is controlled by a wpml-config.xml file. Click here to unlock and override this setting.
nl_NL: Deze instelling wordt beheerd door een wpml-config.xml-bestand. Klik hier om deze instelling te ontgrendelen en te overschrijven.

en: Display mode for blog posts has changed
nl_NL: Weergavemodus voor blogberichten is gewijzigd

en: Until now, your site was set to display "all blog posts", even if they are not translated. That feature is now replaced with a better and more complete translation mode.
nl_NL: Tot nu toe was uw site ingesteld om “alle blogberichten” weer te geven, zelfs als ze niet vertaald zijn. Die functie is nu vervangen door een betere en completere vertaalmodus.

en: Which blog posts do you want to display on your site's translations?
nl_NL: Welke blogberichten wilt u weergeven op de vertalingen van uw site?

en: Blog posts from the site's default language, or translations when they exist
nl_NL: Blogberichten in de standaardtaal van de site, of vertalingen indien beschikbaar

en: Only translated blog posts (never display posts from the default language on translation languages)
nl_NL: Alleen vertaalde blogberichten (nooit berichten in de standaardtaal weergeven op vertaalde talen)

en: Thank you for choosing. You can always change your selection in %sPost Types Translation setup%s.
nl_NL: Bedankt voor uw keuze. U kunt uw selectie altijd wijzigen in %sInstellingen voor vertaling van berichttype%s.

en: The upgrade is complete.
nl_NL: De upgrade is voltooid.

en: %d items remaining...
nl_NL: %d items resterend...

en: WPML needs to upgrade the post's media information.
nl_NL: WPML moet de media-informatie van het bericht upgraden.

en: We couldn't complete the whole process in one request. Please click on the "Upgrade" button to continue.
nl_NL: We konden het hele proces niet in één keer voltooien. Klik op de knop “Upgraden” om door te gaan.

en: Starting...
nl_NL: Starten...

en: The following exception has occurred while running the migration, please try again later or contact support if the problem persists.
nl_NL: De volgende uitzondering is opgetreden tijdens het uitvoeren van de migratie. Probeer het later opnieuw of neem contact op met de ondersteuning als het probleem aanhoudt.

en: Choose language:
nl_NL: Kies taal:

en: Do you want the WordPress admin to be in a different language?
nl_NL: Wilt u dat de WordPress-admin in een andere taal is?

en: WPML lets each user choose the admin language, unrelated of the language in which visitors will see the front-end of the site.
nl_NL: Met WPML kan elke gebruiker de admin-taal kiezen, onafhankelijk van de taal waarin bezoekers de front-end van de site zullen zien.

en: Go to your %s to choose your admin language.
nl_NL: Ga naar uw %s om uw admin-taal te kiezen.

en: profile
nl_NL: profiel

en: WPML->Settings
nl_NL: WPML->instellingen

note: translators: %s link to WPML Settings page
en: WPML will include a language switcher on the WordPress login page. To change this, go to %s.
nl_NL: WPML zal een taalwisselaar op de WordPress-inlogpagina plaatsen. Om dit te wijzigen, gaat u naar %s.

en: Login Page:
nl_NL: Inlogpagina:

en: Your site currently has language switching for the login page disabled.
nl_NL: Uw site heeft momenteel taalwisseling voor de inlogpagina uitgeschakeld.

en: Navigation
nl_NL: Navigatie

en: Flag for %s
nl_NL: Vlag voor %s

[ctx: You may need to {re-save the site permalinks} - 2/2]
en: re-save the site permalinks
nl_NL: de permalinks van de site opnieuw opslaan

[ctx: You may need to {re-save the site permalinks} - 1/2]
en: You may need to %s.
nl_NL: Mogelijk moet u %s.

en: The URL of the HTML file is required
nl_NL: De URL van het HTML-bestand is vereist

en: You are trying to use an external URL: this is not allowed.
nl_NL: U probeert een externe URL te gebruiken: dit is niet toegestaan.

en: An attempt to open the URL specified as a root page failed with the following error:
nl_NL: Een poging om de als rootpagina opgegeven URL te openen, is mislukt met de volgende fout:

en: -- Please select --
nl_NL: -- Selecteer alstublieft --

en: You need to configure at least one more language in order to access "Theme and plugins localization" and "Media Translation" screens.
nl_NL: U moet ten minste één extra taal configureren om toegang te krijgen tot de schermen “Thema- en pluginlokalisatie” en “Mediatranslatie”.

en: %1$s (current locale: %2$s) - suggested locale(s): %3$s
nl_NL: %1$s (huidige locale: %2$s) - voorgestelde locale(s): %3$s

en: WordPress cannot automatically download translations for the following languages:
nl_NL: WordPress kan geen vertalingen automatisch downloaden voor de volgende talen:

en: Edit Languages
nl_NL: Talen bewerken

en: To fix, open "%s" and set the "default locale" values as shown above.
nl_NL: Om dit te verhelpen, opent u “%s” en stelt u de “standaard locale”-waarden in zoals hierboven weergegeven.

en: All Languages
nl_NL: Alle talen

en: Display on language:
nl_NL: Weergeven in taal:

note: translators: "WPML Site Languages section" is the title of the WPML settings page where administrators can configure the site's languages
en: WPML Site Languages section
nl_NL: WPML Site Talen sectie

note: translators: "Language section" refers to the language settings in user profile
en: Language section
nl_NL: Taalsectie

note: translators: %1$s will be replaced with link to "WPML Site Languages section", %2$s will be replaced with link to profile "Language section"
en: With WPML activated, you can set your site’s languages from the %1$s.<br>To change the language of your WordPress admin, go to the %2$s in your user profile.
nl_NL: Met WPML geactiveerd, kunt u de talen van uw site instellen via de %1$s.<br>Om de taal van uw WordPress-admin te wijzigen, gaat u naar de %2$s in uw gebruikersprofiel.

en: WPML could not load configuration files, which your site needs.
nl_NL: WPML kon de configuratiebestanden, die uw site nodig heeft, niet laden.

en: Detailed error log
nl_NL: Gedetailleerd foutenlogboek

en: Retry
nl_NL: Opnieuw proberen

en: Remote XML Config Log
nl_NL: Logboek externe XML-configuratie

en: WPML needs to load configuration files, which tell it how to translate your theme and the plugins that you use. If there's a problem, use the Retry button. If the problem continues, contact WPML support, show the error details and we'll help you resolve it.
nl_NL: WPML moet configuratiebestanden laden, die aangeven hoe uw thema en de plugins die u gebruikt vertaald moeten worden. Als er een probleem is, gebruik dan de knop Opnieuw proberen. Als het probleem aanhoudt, neem dan contact op met de WPML-ondersteuning, toon de foutdetails en wij helpen u het op te lossen.

en: The remote XML Config Log is empty
nl_NL: Het logboek van de externe XML-configuratie is leeg

en: Clear log
nl_NL: Logboek wissen

en: This post is also available in:
nl_NL: Dit bericht is ook beschikbaar in:

en: Network settings
nl_NL: Netwerkinstellingen

en: Configure
nl_NL: Configureren

en: delete it permanently
nl_NL: permanent verwijderen

en: restore
nl_NL: herstellen

en: Last Update Time could not be determined
nl_NL: Laatste update tijd kon niet worden bepaald

en: WPML can't be functional because it requires a disabled PHP extension!
nl_NL: WPML kan niet functioneren omdat het een uitgeschakelde PHP-extensie vereist!

en: To ensure and improve the security of your website, WPML makes use of the
nl_NL: Om de veiligheid van uw website te waarborgen en te verbeteren, maakt WPML gebruik van de

en: The filter extension is enabled by default as of PHP 5.2.0. Before this time an experimental PECL extension was
                used, however, the PECL version is no longer recommended to be used or updated. (source:
nl_NL: De filterextensie is standaard ingeschakeld vanaf PHP 5.2.0. Voor die tijd werd een experimentele PECL-extensie
     gebruikt, maar de PECL-versie wordt niet langer aanbevolen om te gebruiken of bij te werken. (bron:

en: The filter extension is enabled by default as of PHP 5.2, therefore it must have been disabled by either you or your host.
nl_NL: De filterextensie is standaard ingeschakeld vanaf PHP 5.2, dus deze moet door u of uw host zijn uitgeschakeld.

en: To enable it, either you or your host will need to open your website's php.ini file and either:
nl_NL: Om deze in te schakelen, moeten u of uw host het php.ini-bestand van uw website openen en ofwel:

en: Remove the 'filter_var' string from the 'disable_functions' directive or...
nl_NL: Verwijder de string “filter_var” uit de “disable_functions”-richtlijn of...

en: Add the following line:
nl_NL: Voeg de volgende regel toe:

en: Your php.ini file is located at
nl_NL: Uw php.ini-bestand bevindt zich op

en: Messages and notifications
nl_NL: Berichten en meldingen

en: Restore messages and notification
nl_NL: Berichten en meldingen herstellen

en: Apply to all users
nl_NL: Toepassen op alle gebruikers

en: Restore dismissed and hidden messages and notifications.
nl_NL: Genegeerde en verborgen berichten en meldingen herstellen.

en: Remove all messages and notifications
nl_NL: Alle berichten en meldingen verwijderen

en: Remove all messages and notifications, for all users.
nl_NL: Alle berichten en meldingen verwijderen, voor alle gebruikers.

en: Unauthorized
nl_NL: Niet geautoriseerd

en: Select Language
nl_NL: Taal selecteren

en: WPML cannot be activated together with these older plugins:
nl_NL: WPML kan niet worden geactiveerd samen met deze oudere plugins:

en: WPML will be deactivated
nl_NL: WPML wordt gedeactiveerd

en: These plugins are known to have compatibiliy issues with WPML:
nl_NL: Deze plugins staan bekend om compatibiliteitsproblemen met WPML:

en: Uncategorized
nl_NL: Niet-gecategoriseerd

en: WPML capabilities
nl_NL: WPML-mogelijkheden

en: Translation preferences
nl_NL: Vertaalvoorkeuren

en: The translation preference for this field are being controlled by a language configuration XML file. If you want to control it manually, remove the entry from the configuration file.
nl_NL: De vertaalvoorkeur voor dit veld wordt beheerd door een taalconfiguratie-XML-bestand. Als u het handmatig wilt beheren, verwijdert u de vermelding uit het configuratiebestand.

en: To synchronize values for translations, you need to enable WPML's Translation Management module.
nl_NL: Om waarden voor vertalingen te synchroniseren, moet u de WPML Translation Management-module inschakelen.

en: Error: Something is wrong with field value. Translation preferences can not be set.
nl_NL: Fout: Er is iets mis met de veldwaarde. Vertaalvoorkeuren kunnen niet worden ingesteld.

en: Choose what to do when translating content with this field:
nl_NL: Kies wat u wilt doen bij het vertalen van inhoud met dit veld:

en: Copy from original to translation
nl_NL: Kopiëren van origineel naar vertaling

en: WPML will copy this field from %s when you save this post.
nl_NL: WPML kopieert dit veld van %s wanneer u dit bericht opslaat.

en: Missing post ID
nl_NL: Ontbrekende bericht-ID

note: translators: Post id.
en: No such post for ID = %d
nl_NL: Geen dergelijk bericht voor ID = %d

en: Translation
nl_NL: Vertaling

en: %1$s is translated via WPML. %2$sClick here to change translation options.%3$s
nl_NL: %1$s wordt vertaald via WPML. %2$sKlik hier om vertaalopties te wijzigen.%3$s

en: Slugs are currently not translated.
nl_NL: Slugs worden momenteel niet vertaald.

en: Slugs are currently translated. Click the link above to edit the translations.
nl_NL: Slugs worden momenteel vertaald. Klik op de bovenstaande link om de vertalingen te bewerken.

en: Slug translation is currently disabled in WPML. %1$sClick here to enable.%2$s
nl_NL: Slug-vertaling is momenteel uitgeschakeld in WPML. %1$sKlik hier om in te schakelen.%2$s

en: %1$s is not translated. %2$sClick here to make this post type translatable.%3$s
nl_NL: %1$s is niet vertaald. %2$sKlik hier om dit berichttype vertaalbaar te maken.%3$s

en: The original has been deleted!
nl_NL: Het origineel is verwijderd!

en: No Batch
nl_NL: Geen batch

en: Duplicate
nl_NL: Dupliceren

en: Complete
nl_NL: Voltooid

en: In progress - needs retry
nl_NL: Bezig - opnieuw proberen nodig

en: Translation entry not found for: %d
nl_NL: Vertaalinvoer niet gevonden voor: %d

en: translate
nl_NL: vertalen

en: string not registered
nl_NL: string niet geregistreerd

en: Multiple options
nl_NL: Meerdere opties

en: some strings might be not registered
nl_NL: sommige strings zijn mogelijk niet geregistreerd

en:  - (needs update)
nl_NL:  - (moet worden bijgewerkt)

en: Preferences saved.
nl_NL: Voorkeuren opgeslagen.

en: Translation requests cancelled.
nl_NL: Vertaalverzoeken geannuleerd.

en: No Translation requests selected.
nl_NL: Geen vertaalverzoeken geselecteerd.

en: Authentication failed ( serviceId: %d )
nl_NL: Authenticatie mislukt ( serviceId: %d )

en: Failed to select translation service  ( serviceId: %d )
nl_NL: Kan vertaalservice niet selecteren ( serviceId: %d )

en: Failed to select translation service ( serviceId: %d )
nl_NL: Kan vertaalservice niet selecteren ( serviceId: %d )

en: <strong>WPML notice:</strong> Upgrades to this version are only supported from versions %1$s and above. To upgrade from version %2$s, first, download <a%3$s>2.0.4</a>, do the DB upgrade and then go to this version.
nl_NL: <strong>WPML-melding:</strong> Upgrades naar deze versie worden alleen ondersteund vanaf versies %1$s en hoger. Om te upgraden vanaf versie %2$s, download eerst <a%3$s>2.0.4</a>, voer de DB-upgrade uit en ga dan naar deze versie.

en: WP Menus Sync
nl_NL: WP-menu's synchroniseren

en: Translations:
nl_NL: Vertalingen:

en: edit translation
nl_NL: vertaling bewerken

en: add translation
nl_NL: vertaling toevoegen

en: Synchronize menus between languages.
nl_NL: Menu's synchroniseren tussen talen.

en: Translation of
nl_NL: Vertaling van

en: none
nl_NL: geen

en: not translated in current language
nl_NL: niet vertaald in de huidige taal

en: Menu Option: auto_add
nl_NL: Menu-optie: auto_add

en: Menu(s) syncing complete.
nl_NL: Menu('s) synchronisatie voltooid.

en: Your menu includes custom items, which you need to translate using WPML's String Translation.
nl_NL: Uw menu bevat aangepaste items, die u moet vertalen met WPML's String Translation.

en: 1. Translate these strings:
nl_NL: 1. Vertaal deze strings:

en: 2. When you're done translating, return here and run the menu synchronization again. This will use the strings that you translated to update the menus.
nl_NL: 2. Wanneer u klaar bent met vertalen, keert u hier terug en voert u de menusynchronisatie opnieuw uit. Dit zal de strings die u hebt vertaald gebruiken om de menu's bij te werken.

en: Translate menu strings and URLs for:
nl_NL: Vertaal menu-strings en URL's voor:

en: Remove comments that don't match the content's language
nl_NL: Reacties verwijderen die niet overeenkomen met de taal van de inhoud

en: This will check for comments that have a language different than the content they belong to. If found, we can delete these comments for you. We call these 'orphan comments'.
nl_NL: Dit controleert op reacties die een andere taal hebben dan de inhoud waartoe ze behoren. Indien gevonden, kunnen we deze reacties voor u verwijderen. We noemen dit “weesreacties”.

en: Check for orphan comments
nl_NL: Controleren op weesreacties

en: Checking...
nl_NL: Controleren...

en: Good news! Your site has no orphan comments.
nl_NL: Goed nieuws! Uw site heeft geen weesreacties.

en: %s orphan comments found.
nl_NL: %s weesreacties gevonden.

en: Clean orphan comments
nl_NL: Weesreacties opschonen

en: * The clean task may take several minutes to complete.
nl_NL: * De opschoontaak kan enkele minuten duren.

en: Deleted comments:
nl_NL: Verwijderde reacties:

en: Post not found
nl_NL: Bericht niet gevonden

en: <p>Some taxonomy terms are out of sync between languages. This means that content in some languages will not have the correct tags or categories.</p>
    			 <p>In order to synchronize the taxonomies, you need to go over each of them from the following list and click the "Update taxonomy hierarchy" button.</p>
nl_NL: <p>Sommige taxonomieën zijn niet gesynchroniseerd tussen talen. Dit betekent dat inhoud in sommige talen niet de juiste tags of categorieën zal hebben.</p>
    			 <p>Om de taxonomieën te synchroniseren, moet u elk van de volgende lijst doorlopen en op de knop “Taxonomiehiërarchie bijwerken” klikken.</p>

en: Valid
nl_NL: Geldig

en: Not valid
nl_NL: Niet geldig

en: This information allows our support team to see the versions of WordPress, plugins and theme on your site. Provide this information if requested in our support forum. No passwords or other confidential information is included.
nl_NL: Deze informatie stelt ons ondersteuningsteam in staat om de versies van WordPress, plugins en thema op uw site te zien. Geef deze informatie op indien gevraagd in ons ondersteuningsforum. Geen wachtwoorden of andere vertrouwelijke informatie is inbegrepen.

en: Upload directory cannot be created. Check your permissions.
nl_NL: Uploadmap kan niet worden aangemaakt. Controleer uw rechten.

en: Upload dir is not writable
nl_NL: Uploadmap is niet beschrijfbaar

[ctx: Edit languages page: page title]
en: Edit Languages
nl_NL: Talen bewerken

[ctx: Edit languages page: sentence #1]
en: This table allows you to edit languages for your site. Each row represents a language.
nl_NL: Deze tabel stelt u in staat om talen voor uw site te bewerken. Elke rij vertegenwoordigt een taal.

[ctx: Edit languages page: sentence #2]
en: For each language, you need to enter the following information:
nl_NL: Voor elke taal moet u de volgende informatie invoeren:

[ctx: Edit languages page: subtitle #1, description]
en: a unique value that identifies the language. Once entered, the language code cannot be changed.
nl_NL: een unieke waarde die de taal identificeert. Eenmaal ingevoerd, kan de taalcode niet worden gewijzigd.

[ctx: Edit languages page: subtitle #2]
en: Translations:
nl_NL: Vertalingen:

[ctx: Edit languages page: subtitle #2, description]
en: the way the language name will be displayed in different languages.
nl_NL: de manier waarop de taalnaam in verschillende talen wordt weergegeven.

[ctx: Edit languages page: subtitle #3]
en: Flag:
nl_NL: Vlag:

[ctx: Edit languages page: subtitle #3, description]
note: translators: %s: link to flag documentation
en: the flag to display next to the language (optional). You can either upload your own flag or use one of WPML's built in flag images. Read more about <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">using flags</a>.
nl_NL: de vlag die naast de taal wordt weergegeven (optioneel). U kunt uw eigen vlag uploaden of een van de ingebouwde vlagafbeeldingen van WPML gebruiken. Lees meer over <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">het gebruik van vlaggen</a>.

[ctx: Edit languages page: subtitle #4]
en: Default locale:
nl_NL: Standaard locale:

[ctx: Edit languages page: subtitle #4, description]
en: this determines the locale value for this language. You should check the name of WordPress localization file to set this correctly.
nl_NL: Dit bepaalt de locale-waarde voor deze taal. U moet de naam van het WordPress-lokalisatiebestand controleren om dit correct in te stellen.

[ctx: Edit languages page: subtitle #5]
en: Encode URLs:
nl_NL: URL's coderen:

[ctx: Edit languages page: subtitle #5, description]
en: yes/no, determines if URLs in this language are encoded or use ASCII characters (leave ‘no’ if you are not sure).
nl_NL: ja/nee, bepaalt of URL's in deze taal gecodeerd zijn of ASCII-tekens gebruiken (laat “nee” staan als u het niet zeker weet).

[ctx: Edit languages page: subtitle #6, description]
en: the code Google expects for this language. The hreflang should contain at least the language code (usually, made of two letters), or, if you want to specify the country/region, it sould be the same information as the locale name, but in a slightly different format. If the locale for Canadian French is fr_CA, the corresponding hreflang would be fr-ca. Instead of an underscore, use a dash (-) and all letters should be lowercase.
nl_NL: de code die Google verwacht voor deze taal. De hreflang moet ten minste de taalcode bevatten (meestal bestaande uit twee letters), of, als u het land/de regio wilt specificeren, moet het dezelfde informatie zijn als de locale-naam, maar in een iets ander formaat. Als de locale voor Canadees Frans fr_CA is, zou de corresponderende hreflang fr-ca zijn. Gebruik een streepje (-) in plaats van een underscore en alle letters moeten kleine letters zijn.

[ctx: Edit languages page: subtitle #7]
en: Language mapping:
nl_NL: Taaltoewijzing:

[ctx: Edit languages page: subtitle #7, description]
en: to use automatic translation with a custom or country-specific language, you must map it to a supported language. Read more about <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">using automatic translation with custom languages</a>.
nl_NL: Om automatische vertaling te gebruiken met een aangepaste of landspecifieke taal, moet u deze toewijzen aan een ondersteunde taal. Lees meer over <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">het gebruik van automatische vertaling met aangepaste talen</a>.

en: Language name
nl_NL: Taalnaam

en: Translation (new)
nl_NL: Vertaling (nieuw)

en: Default locale
nl_NL: Standaardlocatie

en: Encode URLs
nl_NL: URL's coderen

en: Language mapping
nl_NL: Taaltoewijzing

en: Please note: language codes cannot be changed after adding languages. Make sure you enter the correct code.
nl_NL: Let op: taalcodes kunnen niet worden gewijzigd nadat talen zijn toegevoegd. Zorg ervoor dat u de juiste code invoert.

en: Back to languages
nl_NL: Terug naar talen

en: Add Language
nl_NL: Taal toevoegen

en: Custom flag
nl_NL: Aangepaste vlag

en: Upload custom flag
nl_NL: Aangepaste vlag uploaden

en: (allowed: %s)
nl_NL: (toegestaan: %s)

en: WPML flag
nl_NL: WPML-vlag

en: No
nl_NL: Nee

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Are you sure you want to delete this language?%sALL the data associated with this language will be ERASED!
nl_NL: Weet u zeker dat u deze taal wilt verwijderen?%sALLE gegevens die aan deze taal zijn gekoppeld, worden GEWIST!

en: Please, enter valid data.
nl_NL: Voer geldige gegevens in.

en: Error adding translation %1$s for %2$s.
nl_NL: Fout bij het toevoegen van vertaling %1$s voor %2$s.

en: Error uploading flag file.
nl_NL: Fout bij het uploaden van vlagbestand.

en: Adding language failed.
nl_NL: Toevoegen van taal mislukt.

en: Error adding native name.
nl_NL: Fout bij het toevoegen van de oorspronkelijke naam.

en: Error adding flag.
nl_NL: Fout bij het toevoegen van vlag.

en: The Language code already exists.
nl_NL: De taalcode bestaat al.

en: The Language name already exists.
nl_NL: De taalnaam bestaat al.

en: The default locale already exists.
nl_NL: De standaard locale bestaat al.

en: The hreflang already exists.
nl_NL: De hreflang bestaat al.

en: Invalid character in language code.
nl_NL: Ongeldig teken in taalcode.

en: Please, enter required data.
nl_NL: Voer de vereiste gegevens in.

en: Error: This is a built in language. You can't delete it.
nl_NL: Fout: Dit is een ingebouwde taal. U kunt deze niet verwijderen.

en: The language %s was deleted.
nl_NL: De taal %s is verwijderd.

en: Error: Language not found.
nl_NL: Fout: Taal niet gevonden.

en: File extension not allowed.
nl_NL: Bestandsextensie niet toegestaan.

en: Setup WPML
nl_NL: WPML instellen

en: The WPML Multilingual CMS plugin is not currently enabled.
nl_NL: De WPML Multilingual CMS-plugin is momenteel niet ingeschakeld.

en: Please go to the %1$sPlugins%2$s page and enable the WPML Multilingual CMS plugin before trying to configure the plugin.
nl_NL: Ga naar de pagina %1$sPlugins%2$s en schakel de WPML Multilingual CMS-plugin in voordat u probeert de plugin te configureren.

en: This screen contains the language settings for your site.
nl_NL: Dit scherm bevat de taalinstellingen voor uw site.

en: Site Languages
nl_NL: Sitetaal

en: Language URL format
nl_NL: URL-formaat taal

en: Admin language
nl_NL: Beheerders taal

en: Hide languages
nl_NL: Talen verbergen

en: Make themes work multilingual
nl_NL: Thema's meertalig maken

en: Browser language redirect
nl_NL: Browser taal omleiding

en: Show your love for WPML
nl_NL: Toon uw liefde voor WPML

en: These languages are enabled for this site:
nl_NL: Deze talen zijn ingeschakeld voor deze site:

en: Change default language
nl_NL: Standaardtaal wijzigen

en: Add / Remove languages
nl_NL: Talen toevoegen / verwijderen

en: Choose how to determine which language visitors see contents in
nl_NL: Kies hoe te bepalen in welke taal bezoekers de inhoud zien

en: Different languages in directories
nl_NL: Verschillende talen in mappen

en: Use directory for default language
nl_NL: Gebruik map voor standaardtaal

en: What to show for the root url:
nl_NL: Wat te tonen voor de root-URL:

en: Enable the <strong>Use directory for default language</strong> option to show the same starting page to all visitors, regardless of language. This requires you to set up a root page.
nl_NL: Schakel de optie <strong>Map gebruiken voor standaardtaal</strong> in om alle bezoekers dezelfde startpagina te tonen, ongeacht de taal. Hiervoor moet u een rootpagina instellen.

en: HTML file
nl_NL: HTML-bestand

en: Please enter a path – <strong>absolute</strong> or <strong>relative</strong> – to the WordPress installation folder
nl_NL: Voer een pad in – <strong>absoluut</strong> of <strong>relatief</strong> – naar de WordPress-installatiemap

en: Please select what to show for the root url.
nl_NL: Selecteer wat u wilt tonen voor de root-URL.

en: A page
nl_NL: Een pagina

en: Please save the settings first by clicking Save.
nl_NL: Sla de instellingen eerst op door op Opslaan te klikken.

en: Edit root page.
nl_NL: Root-pagina bewerken.

en: Create root page.
nl_NL: Root-pagina aanmaken.

en: Hide language switchers on the root page
nl_NL: Taalschakelaars op de root-pagina verbergen

en: It looks like languages per directories will not function.
nl_NL: Het lijkt erop dat talen per map niet zullen functioneren.

en: This can be a result of either:
nl_NL: Dit kan het gevolg zijn van:

en: Your server settings do not allow for languages in directories.
nl_NL: Uw serverinstellingen staan geen talen in mappen toe.

en: Learn more about the required server settings.
nl_NL: Meer informatie over de vereiste serverinstellingen.

en: URL rewriting is not enabled in your web server.
nl_NL: URL-herschrijven is niet ingeschakeld in uw webserver.

en: The web server cannot write to the .htaccess file
nl_NL: De webserver kan niet naar het .htaccess-bestand schrijven

en: How to fix
nl_NL: Hoe te repareren

en: A different domain per language
nl_NL: Een ander domein per taal

en: This option is not yet available for Multisite installs
nl_NL: Deze optie is nog niet beschikbaar voor Multisite-installaties

en: Experimental
nl_NL: Experimenteel

en: Pass session arguments between domains through the language switcher
nl_NL: Sessieargumenten tussen domeinen doorgeven via de taalschakelaar

en: Pass arguments via GET (the url)
nl_NL: Argumenten doorgeven via GET (de URL)

en: Pass arguments via POST
nl_NL: Argumenten doorgeven via POST

en: Disable this feature
nl_NL: Deze functie uitschakelen

en: The data will be encrypted with the %s algorithm.
nl_NL: De gegevens worden versleuteld met het %s algoritme.

en: Because encryption is not supported on your host, the data will only have a basic encoding with the bse64 algorithm.
nl_NL: Omdat versleuteling niet wordt ondersteund op uw host, zullen de gegevens alleen een basiscodering hebben met het bse64-algoritme.

en: Learn more about passing data between domains
nl_NL: Meer informatie over het doorgeven van gegevens tussen domeinen

en: Language name added as a parameter
nl_NL: Taalnaam toegevoegd als parameter

en: To enable the <strong>Use directory for default language</strong> option, you need to <a href='https://wpml.org/documentation/getting-started-guide/language-setup/directory-default-language/?utm_source=plugin&utm_medium=gui&utm_campaign=core&utm_term=root-page-dialog' target='_blank'>specify what to show for your site's root URL</a>.
nl_NL: Om de optie <strong>Map gebruiken voor standaardtaal</strong> in te schakelen, moet u <a href='https://wpml.org/documentation/getting-started-guide/language-setup/directory-default-language/?utm_source=plugin&utm_medium=gui&utm_campaign=core&utm_term=root-page-dialog' target='_blank'>opgeven wat er moet worden getoond voor de root-URL van uw site</a>.

en: Default flag format
nl_NL: Standaard vlagformaat

en: Default admin language:
nl_NL: Standaard beheerders taal:

en: Default language (currently %s)
nl_NL: Standaardtaal (momenteel %s)

en: Each user can choose the admin language. You can edit your language preferences by visiting your <a href="%s">profile page</a>.
nl_NL: Elke gebruiker kan de beheerders taal kiezen. U kunt uw taalvoorkeuren bewerken door uw <a href="%s">profielpagina</a> te bezoeken.

en: You can completely hide content in specific languages from visitors and search engines, but still view it yourself. This allows reviewing translations that are in progress.
nl_NL: U kunt inhoud in specifieke talen volledig verbergen voor bezoekers en zoekmachines, maar deze zelf nog steeds bekijken. Dit maakt het mogelijk om vertalingen in uitvoering te beoordelen.

en: This feature turns themes into multilingual, without having to edit their PHP files.
nl_NL: Deze functie maakt thema's meertalig, zonder dat u hun PHP-bestanden hoeft te bewerken.

en: Adjust IDs for multilingual functionality
nl_NL: ID's aanpassen voor meertalige functionaliteit

en: WPML can automatically redirect visitors according to browser language.
nl_NL: WPML kan bezoekers automatisch omleiden op basis van de browsertaal.

en: This feature uses Javascript. Make sure that your site doesn't have JS errors.
nl_NL: Deze functie gebruikt Javascript. Zorg ervoor dat uw site geen JS-fouten heeft.

en: Disable browser language redirect
nl_NL: Browser taal omleiding uitschakelen

en: Redirect visitors based on browser language only if translations exist
nl_NL: Bezoekers omleiden op basis van browsertaal alleen als vertalingen bestaan

en: Always redirect visitors based on browser language (redirect to home page if translations are missing)
nl_NL: Bezoekers altijd omleiden op basis van browsertaal (omleiden naar startpagina als vertalingen ontbreken)

en: Remember visitors' language preference for %s hours (please enter 24 or multiples of it).
nl_NL: Onthoud de taalvoorkeur van bezoekers voor %s uur (voer 24 of een veelvoud daarvan in).

en: Your browser doesn't seem to be allowing cookies to be set.
nl_NL: Uw browser lijkt geen cookies toe te staan.

en: Browser language redirect may affect your site's indexing
nl_NL: Browser taal omleiding kan de indexering van uw site beïnvloeden

en: learn more
nl_NL: meer informatie

en: Tell the world your site is running multilingual with WPML (places a message in your site's footer) - <a href="%s">read more</a>
nl_NL: Vertel de wereld dat uw site meertalig is met WPML (plaatst een bericht in de footer van uw site) - <a href="%s">lees meer</a>

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing link tags, %3$s is the default language name.
en: %1$sMenu synchronization%2$s will sync the menu structure from the default language of %3$s to the secondary languages.
nl_NL: %1$sMenusynchronisatie%2$s synchroniseert de menustructuur van de standaardtaal van %3$s naar de secundaire talen.

en: Select all items
nl_NL: Alle items selecteren

en: Action
nl_NL: Actie

en: Nothing to sync.
nl_NL: Niets te synchroniseren.

en: Select row
nl_NL: Rij selecteren

en: Add menu translation:  %s
nl_NL: Menutranslatie toevoegen: %s

en: Apply changes
nl_NL: Wijzigingen toepassen

en: Syncing menus %1 of %2
nl_NL: Menu's synchroniseren %1 van %2

en: The selected menus have been synchonized.
nl_NL: De geselecteerde menu's zijn gesynchroniseerd.

en: No menus found
nl_NL: Geen menu's gevonden

en: Menu translation in %s
nl_NL: Menuvertaling in %s

en: Auto-generated title. Click to edit.
nl_NL: Automatisch gegenereerde titel. Klik om te bewerken.

en: The menus on this page may not sync because it requires more input variables. Please modify the %1$s setting in your php.ini or .htaccess files to %2$s or more.
nl_NL: De menu's op deze pagina kunnen mogelijk niet synchroniseren omdat er meer invoervariabelen nodig zijn. Wijzig de %1$s instelling in uw php.ini of .htaccess-bestanden naar %2$s of meer.

en: Nothing Sync
nl_NL: Niets synchroniseren

en: Item will be added
nl_NL: Item wordt toegevoegd

en: Item will be removed
nl_NL: Item wordt verwijderd

en: Item cannot be added (parent not translated)
nl_NL: Item kan niet worden toegevoegd (ouder niet vertaald)

en: Item changed position
nl_NL: Item van positie veranderd

en: Item will be copied
nl_NL: Item wordt gekopieerd

en: Strings for menus will be updated
nl_NL: Strings voor menu's worden bijgewerkt

en: URLs for menus will be updated
nl_NL: URL's voor menu's worden bijgewerkt

en: Menu Options will be updated
nl_NL: Menu-opties worden bijgewerkt

en: Untranslated strings for menus
nl_NL: Onvertaalde strings voor menu's

en: Untranslated URLs for menus
nl_NL: Onvertaalde URL's voor menu's

en: Remove %s
nl_NL: %s verwijderen

en: Rename label to %s
nl_NL: Label hernoemen naar %s

en: Update URL to %s
nl_NL: URL bijwerken naar %s

en: Untranslated URL %s
nl_NL: Onvertaalde URL %s

en: Change menu order for %s
nl_NL: Menuvolgorde wijzigen voor %s

en: Add %s
nl_NL: %s toevoegen

en: Update %1$s menu option to %2$s
nl_NL: %1$s menu-optie bijwerken naar %2$s

en: Untranslated string %s
nl_NL: Onvertaalde string %s

en: The selected strings can now be translated using the %1$s String Translation %2$s screen
nl_NL: De geselecteerde strings kunnen nu worden vertaald met het %1$s String Translation %2$s scherm

en: WPML has been reset for the selected site.
nl_NL: WPML is gereset voor de geselecteerde site.

en: WPML has been deactivated for the selected site.
nl_NL: WPML is gedeactiveerd voor de geselecteerde site.

en: WPML has been activated for the selected site.
nl_NL: WPML is geactiveerd voor de geselecteerde site.

en: WPML Network Setup
nl_NL: WPML netwerk instellen

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Visit
nl_NL: Bezoeken

en: Inactive
nl_NL: Inactief

en: Active
nl_NL: Actief

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveren

en: You are about to reset WPML for this site: %s.
nl_NL: U staat op het punt WPML te resetten voor deze site: %s.

en: All translation data will be lost if you reset WPML's data. They cannot be recovered later.
nl_NL: Alle vertaalgegevens gaan verloren als u de gegevens van WPML reset. Ze kunnen later niet worden hersteld.

en: Reset
nl_NL: Resetten

en: This document is a duplicate of %s and it is maintained by WPML.
nl_NL: Dit document is een duplicaat van %s en wordt onderhouden door WPML.

en: Translate independently
nl_NL: Onafhankelijk vertalen

en: Language of this %s
nl_NL: Taal van deze %s

en: edit terms
nl_NL: termen bewerken

en: Connect with translations
nl_NL: Verbinden met vertalingen

en: Make %s the original language for this %s
nl_NL: Maak %s de originele taal voor deze %s

en: Please make sure to save your post, if you've made any change, before proceeding with this action!
nl_NL: Zorg ervoor dat u uw bericht opslaat, als u wijzigingen heeft aangebracht, voordat u verder gaat met deze actie!

en: Loading
nl_NL: Laden

en: Type a post title
nl_NL: Typ een berichttitel

en: No posts found
nl_NL: Geen berichten gevonden

en: Connect this post?
nl_NL: Dit bericht verbinden?

en: Assign
nl_NL: Toewijzen

en: You are about to connect the current post with these following posts
nl_NL: U staat op het punt het huidige bericht te verbinden met de volgende berichten

en: This is a translation of
nl_NL: Dit is een vertaling van

en: Translate this Document
nl_NL: Dit document vertalen

en: %sEnable automatic translation for drafts%s
nl_NL: %sAutomatische vertaling voor concepten inschakelen%s

en: Translations
nl_NL: Vertalingen

en: hide
nl_NL: verbergen

en: show
nl_NL: tonen

en: duplicate
nl_NL: dupliceren

en: --None--
nl_NL: --geen--

en: Create duplicate
nl_NL: Duplicaat aanmaken

en: This post is already duplicated.
nl_NL: Dit bericht is al gedupliceerd.

en: Can't create a duplicate. A translation is in progress.
nl_NL: Kan geen duplicaat aanmaken. Een vertaling is in uitvoering.

en:  for
nl_NL:  voor

en: Post without a title
nl_NL: Bericht zonder titel

en: Media attachments
nl_NL: Media bijlagen

en: Duplicate uploaded media to translations
nl_NL: Geüploade media dupliceren naar vertalingen

en: Duplicate featured image to translations
nl_NL: Uitgelichte afbeelding dupliceren naar vertalingen

en: Duplicate uploaded media from original
nl_NL: Geüploade media dupliceren van origineel

en: Duplicate featured image from original
nl_NL: Uitgelichte afbeelding dupliceren van origineel

en: Copy content from %s
nl_NL: Inhoud kopiëren van %s

en: This operation copies the content from the original language onto this translation. It's meant for when you want to start with the original content, but keep translating in this language. This button is only enabled when there's no content in the editor.
nl_NL: Deze bewerking kopieert de inhoud van de originele taal naar deze vertaling. Het is bedoeld voor wanneer u wilt beginnen met de originele inhoud, maar in deze taal wilt blijven vertalen. Deze knop is alleen ingeschakeld wanneer er geen inhoud in de editor staat.

en: Overwrite with %s content.
nl_NL: Overschrijven met %s inhoud.

en: The current content of this %s will be permanently lost. WPML will copy the %s content and replace the current content.
nl_NL: De huidige inhoud van deze %s gaat permanent verloren. WPML kopieert de %s inhoud en vervangt de huidige inhoud.

en: This operation will synchronize this translation with the original language. When you edit the original, this translation will update immediately. It's meant when you want the content in this language to always be the same as the content in the original language.
nl_NL: Deze bewerking synchroniseert deze vertaling met de originele taal. Wanneer u het origineel bewerkt, wordt deze vertaling onmiddellijk bijgewerkt. Het is bedoeld voor wanneer u wilt dat de inhoud in deze taal altijd hetzelfde is als de inhoud in de originele taal.

en: WPML will copy %s from %s when you save this post.
nl_NL: WPML kopieert %s van %s wanneer u dit bericht opslaat.

en: Never show this
nl_NL: Nooit tonen

en: Technical support for clients is available via %sWPML forums%s.
nl_NL: Technische ondersteuning voor klanten is beschikbaar via %sWPML forums%s.

en: Plugin Name
nl_NL: Plugin naam

en: Not installed
nl_NL: Niet geïnstalleerd

en: Installed
nl_NL: Geïnstalleerd

en: n/a
nl_NL: n.v.t.

en: For advanced access or to completely uninstall WPML and remove all language information, use the %stroubleshooting%s page.
nl_NL: Voor geavanceerde toegang of om WPML volledig te deïnstalleren en alle taalinformatie te verwijderen, gebruikt u de %sprobleemoplossing%s pagina.

en: For retrieving debug information if asked by support person, use the %sdebug information%s page.
nl_NL: Voor het ophalen van debug-informatie, indien gevraagd door een ondersteuningsmedewerker, gebruikt u de %sdebug-informatie%s pagina.

en: Show
nl_NL: Tonen

en: untranslated
nl_NL: onvertaald

en: all
nl_NL: alles

en: to
nl_NL: naar

en: Taxonomy
nl_NL: Taxonomie

en: any language
nl_NL: elke taal

en: Refresh
nl_NL: Vernieuwen

en: Update Taxonomy Hierarchy
nl_NL: Taxonomiehiërarchie bijwerken

en: select parent
nl_NL: ouder selecteren

en: Select the taxonomy to translate:
nl_NL: Selecteer de te vertalen taxonomie:

en: %1$s Translation
nl_NL: %1$s vertaling

en: Hierarchy Synchronization
nl_NL: Hiërarchie synchronisatie

en: Copy to all languages
nl_NL: Kopiëren naar alle talen

en: Overwrite existing translations
nl_NL: Bestaande vertalingen overschrijven

en: Will be removed
nl_NL: Wordt verwijderd

en: Will be added
nl_NL: Wordt toegevoegd

en: Legend:
nl_NL: Legenda:

en: Synchronize taxonomy hierarchy according to: %1$s language.
nl_NL: Taxonomiehiërarchie synchroniseren volgens: %1$s taal.

en: Target Language
nl_NL: Doeltaal

en: Term translation
nl_NL: Term vertaling

en: Original term
nl_NL: Originele term

en: Label translation
nl_NL: Label vertaling

en: Copy from original
nl_NL: Kopiëren van origineel

en: Original:
nl_NL: Origineel:

en: Translation to:
nl_NL: Vertaling naar:

en: Name
nl_NL: Naam

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Singular
nl_NL: Enkelvoud

en: Plural
nl_NL: Meervoud

en: Change language
nl_NL: Taal wijzigen

en: loading
nl_NL: laden

en: Go to previous page
nl_NL: Ga naar vorige pagina

en: Go to the next page
nl_NL: Ga naar de volgende pagina

en: Go to the first page
nl_NL: Ga naar de eerste pagina

en: Go to the last page
nl_NL: Ga naar de laatste pagina

en: The taxonomy hierarchy is now synchronized.
nl_NL: De taxonomiehiërarchie is nu gesynchroniseerd.

en: The taxonomy hierarchy is already synchronized.
nl_NL: De taxonomiehiërarchie is al gesynchroniseerd.

en: No %1$s found.
nl_NL: Geen %1$s gevonden.

en: Translation of %1$s
nl_NL: Vertaling van %1$s

en: Translations of taxonomy %1$s labels and slug
nl_NL: Vertalingen van taxonomie %1$s labels en slug

en: To translate taxonomy labels and slug you need %s plugin.
nl_NL: Om taxonomie labels en slug te vertalen heeft u de %s plugin nodig.

en: Loading ...
nl_NL: Laden ...

en: %1$s terms (in original language)
nl_NL: %1$s termen (in originele taal)

en: Add translation
nl_NL: Vertaling toevoegen

en: Original language
nl_NL: Originele taal

en: This term has additional meta fields:
nl_NL: Deze term heeft extra meta-velden:

en: Wrong nonce
nl_NL: Verkeerde nonce

en: Adding translation for: %s.
nl_NL: Vertaling toevoegen voor: %s.

en: Theme and Plugins compatibility with WPML
nl_NL: Thema- en plugincompatibiliteit met WPML

en: Configuration for compatibility between your active plugins and theme is updated automatically on daily basis.
nl_NL: De configuratie voor compatibiliteit tussen uw actieve plugins en thema wordt dagelijks automatisch bijgewerkt.

en: Last checked on %s
nl_NL: Laatst gecontroleerd op %s

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: WPML Settings
nl_NL: WPML instellingen

en: WPML settings
nl_NL: WPML instellingen

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: translation jobs updated
nl_NL: vertaaltaken bijgewerkt

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: Partially done.
nl_NL: Gedeeltelijk gedaan.

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: There might be more content to fix: please repeat the process.
nl_NL: Er kan meer inhoud zijn om te repareren: herhaal het proces.

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: Partially done
nl_NL: Gedeeltelijk gedaan

en: Advanced settings
nl_NL: Geavanceerde instellingen

en: Disable cache for language switcher templates
nl_NL: Cache uitschakelen voor taalswitcher-sjablonen

en: Enable cache for language switcher templates
nl_NL: Cache inschakelen voor taalswitcher-sjablonen

en: Your Automatic Translation account id is
nl_NL: Uw automatische vertaalaccount-ID is

en: Clean up
nl_NL: Opschonen

en: Please make backup of your database before using this.
nl_NL: Maak een back-up van uw database voordat u dit gebruikt.

en: This operation will reset WPML's language tables and reinstall it. Any custom languages that you added will be removed.
nl_NL: Deze bewerking zal de WPML-taaltabellen resetten en opnieuw installeren. Alle aangepaste talen die u hebt toegevoegd, worden verwijderd.

en: Clear language information and repopulate languages
nl_NL: Taalinformatie wissen en talen opnieuw vullen

en: This operation will remove WPML's language table and recreate it. You should use it if you just installed WPML and you're not seeing a complete list of available languages.
nl_NL: Deze bewerking zal de WPML-taaltabel verwijderen en opnieuw aanmaken. U moet dit gebruiken als u WPML net hebt geïnstalleerd en u geen volledige lijst met beschikbare talen ziet.

en: Synchronize posts taxonomies
nl_NL: Taxonomieën van berichten synchroniseren

en: This will assign the same taxonomy terms as the source for each post translation.
nl_NL: Dit zal voor elke berichtvertaling dezelfde taxonomieën toewijzen als de bron.

en: Clear the cache in WPML
nl_NL: De cache in WPML wissen

en: This may solve issues like missing languages in the language switcher.
nl_NL: Dit kan problemen oplossen zoals ontbrekende talen in de taalswitcher.

en: Remove ghost entries from the translation tables
nl_NL: Spookvermeldingen uit de vertaaltabellen verwijderen

en: Removes entries from the WPML tables that are not linked properly. Cleans the table off entries left over upgrades, bug fixes or undetermined factors.
nl_NL: Verwijdert vermeldingen uit de WPML-tabellen die niet correct zijn gekoppeld. Maakt de tabel schoon van vermeldingen die zijn achtergebleven na upgrades, bugfixes of onbepaalde factoren.

en: Fix element_type collation
nl_NL: Collatie van element_type herstellen

en: Fixes the collation of the element_type column in icl_translations in case this setting changed for your posts.post_type column.
nl_NL: Herstelt de collatie van de kolom element_type in icl_translations voor het geval deze instelling is gewijzigd voor uw berichten. post_type kolom.

en: Assign translation status to duplicated content
nl_NL: Vertaalstatus toewijzen aan gedupliceerde inhoud

en: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated.
nl_NL: Stelt de vertaalstatus in op DUPLICAAT in de tabel icl_translation_status, voor berichten die als gedupliceerd zijn gemarkeerd.

en: Set language information
nl_NL: Taalinformatie instellen

en: Adds language information to posts and taxonomies that are missing this information.
nl_NL: Voegt taalinformatie toe aan berichten en taxonomieën die deze informatie missen.

en: Reset languages
nl_NL: Talen resetten

en: WPML will reset all language information to its default values. Any languages that you added or edited will be lost.
nl_NL: WPML zal alle taalinformatie terugzetten naar de standaardwaarden. Alle talen die u hebt toegevoegd of bewerkt, gaan verloren.

en: Fix terms count
nl_NL: Aantal termen herstellen

en: Correct terms count in case something went wrong with translated contents.
nl_NL: Corrigeert het aantal termen voor het geval er iets misging met vertaalde inhoud.

en: Fix post type assignment for translations
nl_NL: Toewijzing van berichttype voor vertalingen herstellen

en: posts left
nl_NL: berichten over

en: Correct post type assignment for translations of custom post types in case something went wrong.
nl_NL: Corrigeert de toewijzing van het berichttype voor vertalingen van aangepaste berichttypen voor het geval er iets misging.

en: Remove debug logs of String Translation cache
nl_NL: Debuglogs van String Translation-cache verwijderen

en: Removes invalid rows stored in option and hide admin notice.
nl_NL: Verwijdert ongeldige rijen die in de optie zijn opgeslagen en verbergt de beheerdersmelding.

en: Translatable custom posts linking
nl_NL: Koppeling van vertaalbare aangepaste berichten

en: Allows linking existing translations after changing custom posts definition (name)
nl_NL: Maakt het mogelijk om bestaande vertalingen te koppelen na het wijzigen van de definitie (naam) van aangepaste berichten

en: linked to:
nl_NL: gekoppeld aan:

en: --select--
nl_NL: --selecteer--

en: Note: if you edited the custom post declaration you may need to re-configure WPML to mark it as translatable.
nl_NL: Opmerking: als u de aangepaste berichtdeclaratie hebt bewerkt, moet u WPML mogelijk opnieuw configureren om deze als vertaalbaar te markeren.

en: Translatable taxonomies linking
nl_NL: Koppeling van vertaalbare taxonomieën

en: Allows linking existing translations after changing custom taxonomies definition (name)
nl_NL: Maakt het mogelijk om bestaande vertalingen te koppelen na het wijzigen van de definitie (naam) van aangepaste taxonomieën

en: Note: if you edited the custom taxonomy declaration you may need to re-configure WPML to mark it as translatable.
nl_NL: Opmerking: als u de aangepaste taxonomie-declaratie hebt bewerkt, moet u WPML mogelijk opnieuw configureren om deze als vertaalbaar te markeren.

en: This function is available through the Network Admin section.
nl_NL: Deze functie is beschikbaar via de sectie Netwerkbeheer.

en: Go to WPML Network settings.
nl_NL: Ga naar WPML Netwerkinstellingen.

en: Note: WPML must be activated on the primary site or must be network activated.
nl_NL: Opmerking: WPML moet geactiveerd zijn op de primaire site of moet netwerkgeactiveerd zijn.

en: You are not allowed to manage the WPML Network settings.
nl_NL: U bent niet gemachtigd om de WPML Netwerkinstellingen te beheren.

en: Are you sure you want to reset all translation and language data? This operation cannot be reversed!
nl_NL: Weet u zeker dat u alle vertaal- en taalgegevens wilt resetten? Deze bewerking kan niet ongedaan worden gemaakt!

en: The 'Reset' action will deactivate the WPML plugin after it deletes the WPML tables (tables with the 'icl_' prefix) from the database. The action will NOT delete any content (posts, taxonomy terms etc.). It only affects translation and language information that WPML associates with each content type.
nl_NL: De actie “Resetten” deactiveert de WPML-plugin nadat de WPML-tabellen (tabellen met het voorvoegsel “icl_”) uit de database zijn verwijderd. De actie verwijdert GEEN inhoud (berichten, taxonomieën enz.). Het heeft alleen invloed op vertaal- en taalinformatie die WPML koppelt aan elk inhoudstype.

en: Please note that all translations you have sent to remote translation services will be lost if you reset WPML's data. They cannot be recovered later.
nl_NL: Houd er rekening mee dat alle vertalingen die u naar externe vertaaldiensten hebt gestuurd, verloren gaan als u de gegevens van WPML reset. Ze kunnen later niet worden hersteld.

en: If you are using the Advanced Translation Editor, you will lose the translations that are in progress, as well as the existing translation memory and glossary. You will also lose access to purchases, invoices, and history related to your work with the Advanced Translation Editor.
nl_NL: Als u de Geavanceerde Vertaaleditor gebruikt, verliest u de vertalingen die in uitvoering zijn, evenals het bestaande vertaalgeheugen en de woordenlijst. U verliest ook de toegang tot aankopen, facturen en geschiedenis met betrekking tot uw werk met de Geavanceerde Vertaaleditor.

en: I am about to reset all translation and language data.
nl_NL: Ik sta op het punt om alle vertaal- en taalgegevens te resetten.

en: Reset and deactivate WPML
nl_NL: WPML resetten en deactiveren

en: This version of WPML includes major updates and improvements.
nl_NL: Deze versie van WPML bevat belangrijke updates en verbeteringen.

en: WPML 3.2 release notes
nl_NL: WPML 3.2 release-opmerkingen

en: Stop showing this message
nl_NL: Stop met het tonen van dit bericht

en: All languages
nl_NL: Alle talen

en: This language selector determines which content to display. You can choose items in a specific language or in all languages. To change the language of the WordPress Admin interface, go to your profile.
nl_NL: Deze taalkiezer bepaalt welke inhoud wordt weergegeven. U kunt items in een specifieke taal of in alle talen kiezen. Om de taal van de WordPress Admin-interface te wijzigen, gaat u naar uw profiel.

en: Showing content in:
nl_NL: Inhoud weergeven in:

en: Show content in:
nl_NL: Inhoud weergeven in:

en: Update %s translation
nl_NL: Vertaling van %s bijwerken

en: Edit the %s translation
nl_NL: De vertaling van %s bewerken

en: Add translation to %s
nl_NL: Vertaling toevoegen aan %s

en: Translate Content
nl_NL: Inhoud vertalen

en: Select content and send to translation
nl_NL: Selecteer inhoud en stuur deze ter vertaling

en: Track and manage jobs
nl_NL: Taken volgen en beheren

en: Track all translation jobs on your site, along with status, translation method, and history. Use this page to monitor progress or cancel jobs.
nl_NL: Volg alle vertaaltaken op uw site, inclusief status, vertaalmethode en geschiedenis. Gebruik deze pagina om de voortgang te controleren of taken te annuleren.

en: Looking for items assigned to you for translation or review? Go to the %s.
nl_NL: Op zoek naar items die aan u zijn toegewezen voor vertaling of beoordeling? Ga naar de %s.

en: Translation Queue
nl_NL: Vertaalwachtrij

en: New translations detected. Scan your content to update internal links so they point to the correct translated pages and posts.
nl_NL: Nieuwe vertalingen gedetecteerd. Scan uw inhoud om interne links bij te werken, zodat ze naar de juiste vertaalde pagina's en berichten verwijzen.

en: Side-by-side editing
nl_NL: Zij-aan-zij bewerken

en: Unique designs for translations
nl_NL: Unieke ontwerpen voor vertalingen

en: Glossary Support
nl_NL: Woordenlijst ondersteuning

en: Automatic Translation
nl_NL: Automatische vertaling

en: Use your free automatic translation quota
nl_NL: Gebruik uw gratis automatische vertaalquota

en: Spell Checker
nl_NL: Spellingscontrole

en: Safe HTML editing
nl_NL: Veilige HTML-bewerking

en: Translation Memory
nl_NL: Vertaalgeheugen

en: Legacy
nl_NL: Verouderd

en: Includes
nl_NL: Inclusief

en: Use also for old translations created with the classic editor
nl_NL: Ook gebruiken voor oude vertalingen gemaakt met de klassieke editor

note: translators: heading shown for selecting the editor to use when updating content that was created with WPML's Classic Translation Editor
en: Translation Editor FAQ
nl_NL: Veelgestelde vragen over de vertaal-editor

en: Can I have completely different designs for translations?
nl_NL: Kan ik volledig verschillende ontwerpen hebben voor vertalingen?

note: translators: %s links
en: Yes, WPML allows you to use %1$scompletely different designs for translations%2$s.
nl_NL: Ja, met WPML kunt u %1$svolledig verschillende ontwerpen voor vertalingen%2$s gebruiken.

en: Can I use my free automatic translation quota with the Classic Translation Editor?
nl_NL: Kan ik mijn gratis automatische vertaalquota gebruiken met de Klassieke Vertaal-editor?

en: No. Automatic translation is only available via WPML’s Advanced Translator Editor, so you can only use your free quota using it.
nl_NL: Nee. Automatische vertaling is alleen beschikbaar via WPML's Geavanceerde Vertaal-editor, dus u kunt uw gratis quota alleen daarmee gebruiken.

en: When should I use WPML’s Classic Translation Editor?
nl_NL: Wanneer moet ik WPML's Klassieke Vertaal-editor gebruiken?

en: We maintain WPML’s Classic Translation Editor as part of WPML for backward compatibility. You should only use it if you’ve started with the Classic Editor and are concerned about losing the translation history.
nl_NL: We onderhouden WPML's Klassieke Vertaal-editor als onderdeel van WPML voor achterwaartse compatibiliteit. U moet deze alleen gebruiken als u bent begonnen met de Klassieke Editor en bang bent om de vertaalgeschiedenis te verliezen.

en: Yes, use Advanced Translation Editor for existing content
nl_NL: Ja, gebruik de Geavanceerde Vertaal-editor voor bestaande inhoud

en: You are about to use Advanced Translation Editor for your existing translations
nl_NL: U staat op het punt de Geavanceerde Vertaal-editor te gebruiken voor uw bestaande vertalingen

en: Some of your content was translated using the Classic Translation Editor. If you proceed, re-translating may overwrite or delete those translations.
nl_NL: Een deel van uw inhoud is vertaald met de Klassieke Vertaal-editor. Als u doorgaat, kan opnieuw vertalen die vertalingen overschrijven of verwijderen.

en: When you receive completed translations
nl_NL: Wanneer u voltooide vertalingen ontvangt

en: Publish the translated post when original is also published (default)
nl_NL: Het vertaalde bericht publiceren wanneer het origineel ook is gepubliceerd (standaard)

en: Save the translated post as a draft
nl_NL: Het vertaalde bericht als concept opslaan

en: Choose if translations should be published when received. Note: If Publish is selected, the translation will only be published if the original document is published when the translation is received.
nl_NL: Kies of vertalingen moeten worden gepubliceerd wanneer ze worden ontvangen. Opmerking: als Publiceren is geselecteerd, wordt de vertaling alleen gepubliceerd als het originele document is gepubliceerd wanneer de vertaling wordt ontvangen.

en: When you publish the original post
nl_NL: Wanneer u het originele bericht publiceert

en: Publish the post translations
nl_NL: De berichtvertalingen publiceren

en: Do not publish the post translations
nl_NL: De berichtvertalingen niet publiceren

en: Translated taxonomies
nl_NL: Vertaalde taxonomieën

en: Don't show translated taxonomies in Translation Editor
nl_NL: Vertaalde taxonomieën niet weergeven in de Vertaal-editor

en: In this version of WPML, you can give your taxonomy terms the same name across multiple languages. You need to update %d taxonomy terms on your website so that they display the same name without any language suffixes.
nl_NL: In deze versie van WPML kunt u uw taxonomieën dezelfde naam geven in meerdere talen. U moet de taxonomieën van %d op uw website bijwerken, zodat ze dezelfde naam weergeven zonder taalachtervoegsels.

en: Remove language suffixes from taxonomy names.
nl_NL: Taalachtervoegsels uit taxonomieën verwijderen.

en: Old Name
nl_NL: Oude naam

en: Updated Name
nl_NL: Bijgewerkte naam

en: Affected Taxonomies
nl_NL: Betrokken taxonomieën

en: Update term names
nl_NL: Namen van termen bijwerken

en: All term names updated
nl_NL: Alle namen van termen bijgewerkt

en: You haven't set your synchronization preferences for these %1$s: %2$s. Default value was selected.
nl_NL: U hebt uw synchronisatievoorkeuren voor deze %1$s: %2$s niet ingesteld. De standaardwaarde is geselecteerd.

en: Post Types Translation
nl_NL: Vertaalberichttype

en: Post types
nl_NL: Berichttype

en: Taxonomies Translation
nl_NL: Vertaaltaxonomieën

en: Login and registration pages
nl_NL: Inlog- en registratiepagina's

en: Allow translating the login and registration pages
nl_NL: Inlog- en registratiepagina's vertalen toestaan

en: Show Language Switcher on login and registration pages
nl_NL: Taalswitcher weergeven op inlog- en registratiepagina's

en: You may need to adjust your server settings if your site uses nginx.
nl_NL: Mogelijk moet u uw serverinstellingen aanpassen als uw site nginx gebruikt.

en: nginx guide
nl_NL: nginx-handleiding

note: translators: $s: a link with "nginx guide" as a text
en:  See our %s to learn more.
nl_NL:  Zie onze %s voor meer informatie.

en: Posts and pages synchronization
nl_NL: Synchronisatie van berichten en pagina's

en: Synchronize page order for translations
nl_NL: Paginavolgorde synchroniseren voor vertalingen

en: Set page parent for translation according to page parent of the original language
nl_NL: Paginabovenliggende instellen voor vertaling volgens paginabovenliggende van de oorspronkelijke taal

en: Synchronize page template
nl_NL: Paginatemplate synchroniseren

en: Synchronize comment status
nl_NL: Opmerkingenstatus synchroniseren

en: Synchronize ping status
nl_NL: Pingstatus synchroniseren

en: Synchronize sticky flag
nl_NL: Sticky-vlag synchroniseren

en: Synchronize password for password protected posts
nl_NL: Wachtwoord synchroniseren voor met wachtwoord beveiligde berichten

en: Synchronize private flag
nl_NL: Privé-vlag synchroniseren

en: Synchronize posts format
nl_NL: Berichtindeling synchroniseren

en: When deleting a post, delete translations as well
nl_NL: Bij het verwijderen van een bericht, ook vertalingen verwijderen

en: When deleting a taxonomy (category, tag or custom), delete translations as well
nl_NL: Bij het verwijderen van een taxonomie (categorie, tag of aangepast), ook vertalingen verwijderen

en: Copy taxonomy to translations
nl_NL: Taxonomie kopiëren naar vertalingen

en: Copy publishing date to translations
nl_NL: Publicatiedatum kopiëren naar vertalingen

en: Synchronize comments on duplicate content
nl_NL: Opmerkingen synchroniseren op gedupliceerde inhoud

en: Page builders options
nl_NL: Opties voor paginabouwers

en: Send to translation the content of raw HTML cells
nl_NL: De inhoud van ruwe HTML-cellen naar vertaling sturen

en: <i>%s</i> integration
nl_NL: <i>%s</i> integratie

en: You are using a caching plugin. When you translate strings, the cache needs to be cleared in order for the translation to display.
nl_NL: U gebruikt een caching-plugin. Wanneer u strings vertaalt, moet de cache worden gewist om de vertaling weer te geven.

en: Automatically clear the cache when strings are translated
nl_NL: De cache automatisch wissen wanneer strings worden vertaald

en: I will clear the cache manually after translating strings
nl_NL: Ik zal de cache handmatig wissen na het vertalen van strings

en: Clear cache now
nl_NL: Cache nu wissen

en: WPML is missing some records in the languages tables and it cannot fully work until this issue is fixed.
nl_NL: WPML mist enkele records in de taaltabellen en kan pas volledig werken als dit probleem is opgelost.

en: Please go to the %1$s page and click on "%2$s" to fix this problem.
nl_NL: Ga naar de pagina %1$s en klik op “%2$s” om dit probleem op te lossen.

en: This warning will disappear once this issue is fixed.
nl_NL: Deze waarschuwing verdwijnt zodra dit probleem is opgelost.

en: You are about to change the language of {post_name}.
nl_NL: U staat op het punt de taal van {post_name} te wijzigen.

en: All categories and tags will be translated if possible.
nl_NL: Alle categorieën en tags worden indien mogelijk vertaald.

en: The following terms do not have a translation in the chosen language and will be disconnected from this post:
nl_NL: De volgende termen hebben geen vertaling in de gekozen taal en worden losgekoppeld van dit bericht:

en: Loading Language Data for {post_name}
nl_NL: Taalgegevens laden voor {post_name}

en: Please make sure that you've saved all the changes. We will have to reload the page.
nl_NL: Zorg ervoor dat u alle wijzigingen hebt opgeslagen. We moeten de pagina opnieuw laden.

en: Do you want to continue?
nl_NL: Wilt u doorgaan?

en: (No title for this post yet)
nl_NL: (Nog geen titel voor dit bericht)

en: Post type and source language assignment have been fixed for
nl_NL: Toewijzing van berichttype en brontaal is hersteld voor

en:  elements
nl_NL:  elementen

en: No errors were found in the assignment of post types.
nl_NL: Geen fouten gevonden in de toewijzing van berichttype.

en: Language suffixes were removed from the selected terms.
nl_NL: Taalachtervoegsels zijn verwijderd uit de geselecteerde termen.

en: Multilingual Content Setup
nl_NL: Meertalige inhoud instellen

en: Custom taxonomies
nl_NL: Aangepaste taxonomieën

en: Do nothing
nl_NL: Niets doen

en: Hide system fields
nl_NL: Systeemvelden verbergen

en: Show system fields
nl_NL: Systeemvelden weergeven

en: Note: Custom taxonomies and custom fields are shared across different post types.
nl_NL: Opmerking: aangepaste taxonomieën en aangepaste velden worden gedeeld over verschillende berichttype.

en: Nothing to configure.
nl_NL: Niets te configureren.

en: Main Page (no parent)
nl_NL: Hoofdpagina (geen bovenliggende)

en: add
nl_NL: toevoegen

en: WPML admin screens require JavaScript in order to display. JavaScript is currently off in your browser.
nl_NL: WPML-beheerschermen vereisen JavaScript om te worden weergegeven. JavaScript is momenteel uitgeschakeld in uw browser.

en: You need to configure WPML before you can start translating.
nl_NL: U moet WPML configureren voordat u kunt beginnen met vertalen.

en: Configure WPML
nl_NL: WPML configureren

en: Getting started guide
nl_NL: Aan de slag-gids

[ctx: Multilingual WordPress with WPML: first part]
en: Multilingual WordPress
nl_NL: Meertalig WordPress

[ctx: Multilingual WordPress with WPML: second part]
en: with WPML
nl_NL: met WPML

en: Invalid language code
nl_NL: Ongeldige taalcode
